Elemzés

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser20011

Vendég
Én már hoztam tegnap, azzal jeleztem hogy visszatértem... Észre sem vetted? Már értem hogy tudja Don is minden armát pozitívan lezárni. :D
Igen hoztál egy 1k falut.... Szép munka! Jár is a taps! De annyit azért mondj már meg...miért ne zárjam a legutóbbi armánkat/armátokat pozitívan??? Hoztatok Ti 1 falut még Mi 40-et! Abból 12 nálunk is maradt! Nehéz a matek Smacky?
 

DeletedUser19734

Vendég
Igen hoztál egy 1k falut.... Szép munka! Jár is a taps! De annyit azért mondj már meg...miért ne zárjam a legutóbbi armánkat/armátokat pozitívan??? Hoztatok Ti 1 falut még Mi 40-et! Abból 12 nálunk is maradt! Nehéz a matek Smacky?

Holnap számolunk meglátjuk változik e, és egyébként az utolsó armátok tegnap volt egy kerek 0 volt a vége hmm nehéz lesz szerintem pozitívan számolni tedd abszolut értékbe akkor minden jó még a köptető is.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Holnap számolunk meglátjuk változik e, és egyébként az utolsó armátok tegnap volt egy kerek 0 volt a vége hmm nehéz lesz szerintem pozitívan számolni tedd abszolut értékbe akkor minden jó még a köptető is.
Akkor nagy reményeid vannak holnapra?
 

DeletedUser19734

Vendég
Na mesélj csak! :D :D Hogy is sült el az összesített AL-Hodor vs ASG armátok? :D Miért nem vered a melled smacky? :D :D

14 faluval zártunk kisfiam, védotok megcsappant. 1 falut vettetek vissza 40 nukkal had gratuláljak 1 falunál húztam falat xD had gratuláljak nagy ász vagy jó érkezés stb nem lett volna célszeru visszavenni úgy a falukat hogy idozítetek és a fal nem megy fel xD
 

DeletedUser20011

Vendég
14 faluval zártunk kisfiam, védotok megcsappant. 1 falut vettetek vissza 40 nukkal had gratuláljak 1 falunál húztam falat xD had gratuláljak nagy ász vagy jó érkezés stb nem lett volna célszeru visszavenni úgy a falukat hogy idozítetek és a fal nem megy fel xD
Leves...leves... ez most nagyon hígra sikeredett! :D 14 falu a top1 és top2 klánszintű armájánál... igazán figyelemre méltó! :D :D Na bújj el majd megkeresünk! :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
14 faluval zártunk kisfiam, védotok megcsappant. 1 falut vettetek vissza 40 nukkal had gratuláljak 1 falunál húztam falat xD had gratuláljak nagy ász vagy jó érkezés stb nem lett volna célszeru visszavenni úgy a falukat hogy idozítetek és a fal nem megy fel xD

Lényeg, hogy Ti sose küldtetek 50+ nukeot falukra... Oh wait.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.382
Elemzés:
Dídzsé noob, dév noobabb, ez a d betűs névvel járhat valószínűleg, esetleg enefekről örökíthetik.
Többek között ezzel jár, hogy barcsa is noob, hisz hát tudjuk ő barcsa, és a noob dj-től tanult, és kiindulva az előzőkből ha a kis b-t megfordítjuk akkor egy kis d-t kapunk, azaz Barcsa titokban egy bújtatott D, így ő is noob, akár csak dév és a noob dídzsé.
Az ájesgé egy Királyi gárda mindemellett, én belsőzném ezt a barcsát:oops::oops: Az A-L pedig lassan császárságot nyithat, hisz királyságot tudhat csapatában, hisz láthattuk a mai napon sikerült falut vinniük, méghozzá átlépték azt a bűvös 10-es számot!!44!! nem semmi teljesítmény hölgyeim és uraim, hisz ki tudna a nagy Királyi gárdától ennél több falut elvenni?? Egybehangzó hírek szerint ezért a nem semmi szerveződő akcijólyért nem más a felelős, mint Smack, aki a kh legendák örök ranglistáján minimum az első, de lehet ő a második is?? Egy interjú szerint ő már, mint egyéni játékos elért az életében mindent, ezért támadásszervezői feladatokat vállalt, ezzel az A-L klán szervezőjévé, főnökévé avanzsálta magát! Ezzel DJ-t teljesen elporolva, hisz dj kikapott az asg-től, emlékeztek a V50-re?? Azt hittétek az SBT győzte le, mi? :rolleyes::rolleyes:
Mindenesetre elvileg a pletykák szerint Smack olyan jó szervező, hogy rá se kell kattintania a térképre, és már kiküldte a koordinátákat armára, ezek mellett még olyan nagyvolúmenű sikereket várhatunk tőlük, hogy elérik a 10+ falut!! Ez nem semmi teljesítmény, hisz tudjuk mi jól, hogy azért a Királyt legyőzni nem egy egyszerű feladat, főleg ilyen kicsi előnnyel! Én a helyükbe már abbahagytam volna, hisz lehetetlenség lenne ilyen kis előnnyel nyerni, de az A-L ma megmutatta, hogy igenis lehetséges a lehetetlen!!!4!!4!!!4!!

Éljen a Király, hajrá Császárság! Ez itt most a koronák harca, alig várom, hogy lássam kié lesz a korona:rolleyes::oops:

Mindezek mellett, mivel elemzés, és abban van statisztika, ami egyetemi értelemben matematikai számítás:
a háború közel 60 napos, és mostanra érte el nem semmi teljesítménnyel az Isteni A-L klán a 10+ falut, ami mivel még nincs éjfél nem tudjuk pontosan mennyi, talán lesz 15 is???? az aztán lenne a még nem semmibb!! Na, de, ha 10 falut elosszuk a 60 nappal, akkor kijön, hogy 0.16*, azaz 16%, azaz naponta átlagosan 16% eséllyel nőtt az esélye az A-L klánnak, hogy 10+ falut elvigyen!!!4!!!4!!!4 Ami azt jelenti, hogyha véletlenül ez az érték egyenesarányú növekedés helyett exponenciálisan nő, és hozzávesszük, hogy Smack császársága túlnövi Dj noob tanítványának diktatúráját, akkor, ha számításba vesszük azt is, hogy mégis csak a Király a legjobb, hisz a Király kevesebb népet kell kísérgessen, mint a császár, így az ő emberei hűbbek, és aktívabban szolgálják őt, ezért, ha ezt mindet összeszorozzuk, és kivonjuk a duplájából a duplájának a felét, akkor kijön az, hogy az A-L klán egy nagyszerű teljesítménnyel 93,4356692211701232335 napon belül eléri a 20 falu foglalást is!!!!%%!434%+!3%!!!+

Nem semmi egy világ ez hölgyeim és uraim, izgalommal várom a további fejleményeket.

A tudósítást a Carthago of the LeGenDs klán V58-as indulása támogatta.

#loveislovedjisdj
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent