Elemzés

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221

Ehe... mint passzív külső röhögő(mármint az írásokon) én ezt egy kicsit másképpen értelmezem és másképp nézném. A teljesítményeket egy egészbe érdemes kivetíteni és utána jöhet akkor a heti megmozdulások dolgai, szó. 3 külön részre nézve

Side 1:
Tribes: ASG, ASG2
Side 2:
Tribes: A-L, A-L2, HODOR

Timeframe: Örökké

Összes foglalás:

Oldal 1: 4,484
Oldal 2: 8,967
Különbség: 4,483

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 258
Oldal 2: 439
Különbség: 181

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1: 25,131,229
Oldal 2: 48,140,018
Különbség: 23,008,789

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 2,328,346
Oldal 2: 3,963,368
Különbség: 1,635,022

chart
Ez a valaha volt összes foglalás ebből az látszik hogy erő fölény van volt lesz
Bontsuk vissza akkor . Megalapozott mondjuk 30 napos részre
Side 1:
Tribes: ASG, ASG2
Side 2:
Tribes: A-L, A-L2, HODOR

Timeframe: Múlt hónap

Összes foglalás:

Oldal 1: 586
Oldal 2: 1,536
Különbség: 950

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 150
Oldal 2: 208
Különbség: 58

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1: 4,365,567
Oldal 2: 12,257,697
Különbség: 7,892,130

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 1,417,254
Oldal 2: 2,023,066
Különbség: 605,812

chart
58 faluk +-ban a szövetség. Viszont itt döntő tényező a utolsó 1 vagy kettő statisztika is.

Side 1:
Tribes: ASG, ASG2
Side 2:
Tribes: A-L, A-L2, HODOR

Timeframe: Múlt hét

Összes foglalás:

Oldal 1: 174
Oldal 2: 260
Különbség: 86

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 56
Oldal 2: 57
Különbség: 1

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1: 1,583,521
Oldal 2: 1,930,939
Különbség: 347,418

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 537,853
Oldal 2: 537,802
Különbség: 51

chart
Te itt kapcsolódsz be a történetbe nagyjából, ahol +1 a helyzet.

Én így látom
Ha az ASG tud egy vagy két héten belül pozitívba fordulni számokba akkor átveheti a kezdeményezést, a számok azt mutatják nekem, ha viszont így marad akkor a világ stagnálni fog jó ideig mert fronton lesznek oda vissza ütött faluk, és nem az ASG lett elsődlegesen jobb, ugyanis végig ugyan az nyomják, talán éppen ezért vannak jelen, mert nem ugrálnak, variálnak. De ha ők nem lettek jobbnak hát hanem a másik 3 klán esett vissza 3 fokkal. Ez lehet szervezési hiba, egyéni hiba, kapkodás, bármi.

Mesét nem tudok írni mert csak azt látom 200 gyalogos foglalt falut ez az ilyen nevetséges, pocsék semmi játékos blah blah blah. Viccnek elmegy de másik kategóriába nem tudom sorolni.

Ja és
Az Eklézsiás utoljára itt járt:
31. Júl 2019

Elment készlet újításra a kolléga.... vagy túlságosan sok volt az anyag....

Egy valami maradt ki ebből, amit külsősként nen láthatsz. Royal olvadt a HODOR-ba nem olyan rég, ellenük nagyon plusz volt az ASG stat. Mióta összeálltak ők hárman az ASG ellen, eléggé stagnálnak a frontok. Amit az egyik oldal elvisz, a másik visszaveszi. Jelen állás szerint ez egy hosszú, nagyon hosszú szerver lehet.

De minden más amit írtál, helytálló.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667

Ehe... mint passzív külső röhögő(mármint az írásokon) én ezt egy kicsit másképpen értelmezem és másképp nézném. A teljesítményeket egy egészbe érdemes kivetíteni és utána jöhet akkor a heti megmozdulások dolgai, szó. 3 külön részre nézve

Side 1:
Tribes: ASG, ASG2
Side 2:
Tribes: A-L, A-L2, HODOR

Timeframe: Örökké

Összes foglalás:

Oldal 1: 4,484
Oldal 2: 8,967
Különbség: 4,483

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 258
Oldal 2: 439
Különbség: 181

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1: 25,131,229
Oldal 2: 48,140,018
Különbség: 23,008,789

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 2,328,346
Oldal 2: 3,963,368
Különbség: 1,635,022

chart
Ez a valaha volt összes foglalás ebből az látszik hogy erő fölény van volt lesz
Bontsuk vissza akkor . Megalapozott mondjuk 30 napos részre
Side 1:
Tribes: ASG, ASG2
Side 2:
Tribes: A-L, A-L2, HODOR

Timeframe: Múlt hónap

Összes foglalás:

Oldal 1: 586
Oldal 2: 1,536
Különbség: 950

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 150
Oldal 2: 208
Különbség: 58

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1: 4,365,567
Oldal 2: 12,257,697
Különbség: 7,892,130

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 1,417,254
Oldal 2: 2,023,066
Különbség: 605,812

chart
58 faluk +-ban a szövetség. Viszont itt döntő tényező a utolsó 1 vagy kettő statisztika is.

Side 1:
Tribes: ASG, ASG2
Side 2:
Tribes: A-L, A-L2, HODOR

Timeframe: Múlt hét

Összes foglalás:

Oldal 1: 174
Oldal 2: 260
Különbség: 86

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 56
Oldal 2: 57
Különbség: 1

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1: 1,583,521
Oldal 2: 1,930,939
Különbség: 347,418

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 537,853
Oldal 2: 537,802
Különbség: 51

chart
Te itt kapcsolódsz be a történetbe nagyjából, ahol +1 a helyzet.

Én így látom
Ha az ASG tud egy vagy két héten belül pozitívba fordulni számokba akkor átveheti a kezdeményezést, a számok azt mutatják nekem, ha viszont így marad akkor a világ stagnálni fog jó ideig mert fronton lesznek oda vissza ütött faluk, és nem az ASG lett elsődlegesen jobb, ugyanis végig ugyan az nyomják, talán éppen ezért vannak jelen, mert nem ugrálnak, variálnak. De ha ők nem lettek jobbnak hát hanem a másik 3 klán esett vissza 3 fokkal. Ez lehet szervezési hiba, egyéni hiba, kapkodás, bármi.

Mesét nem tudok írni mert csak azt látom 200 gyalogos foglalt falut ez az ilyen nevetséges, pocsék semmi játékos blah blah blah. Viccnek elmegy de másik kategóriába nem tudom sorolni.

Ja és
Az Eklézsiás utoljára itt járt:
31. Júl 2019

Elment készlet újításra a kolléga.... vagy túlságosan sok volt az anyag....
Nem tartom lényegesnek az egészet mert nem fedi a valóságot. Minden megmozdulás utáni statbol látszik,hogy ki hogyan halad.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Bontotok a HODOR-al, onnan egy roppant jó szeró lenne, mindenki mindenki ellen :D
Az úgy talán érdekes lenne,de csak talán. A hodort külső szemlélőként úgy tudom elkepzelni,hogy full inaktív védő klán így ami most van nekik pont elég,hogy a nevük a szerveren szerepeljen a semmiért.
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
Nem tartom lényegesnek az egészet mert nem fedi a valóságot. Minden megmozdulás utáni statbol látszik,hogy ki hogyan halad.
Viszont csak egészből tudsz levonni következtetést. Ha mondjuk holnap valaki bukik 100 falut mondjuk az ASG akkor látható egy zuhanás az egészet nézve
Ha fordítva akkor emelkedés
A heti megmozdulás pedig egy adott időszakot mutat. Aki ez alapján mérlegel, az hibázni fog.
A statisztika ami rövid távúra mutat csak részeredmény, abból nem tudsz semmit megállapítani. Hosszútávon viszont látható a emelkedés vagy csökkenés is.
Mint példa volt 100 falut, nem tudod feltétlenül miért jutott annyi másik kézre
Kizárás, inaktív, elcsesztek valamit lényegtelen. De az egy rész eredmény mint 3.érték van jelentése de abból csak azt látod itt most ki éppen hogy áll. Ezenkívül elfogultnak érzem az írásod, ha elemzést készítesz sosem lehetsz elfogult, részrehajló, szerintem.
 

DeletedUser20011

Vendég
Érdekes végre a külső ezen topikja!

Milike.... amiről Te írsz az abban az esetben helyt álló, ha mondjuk van 2 klán és 1 vs 1-ben harcolnak! Szóval a jelen esetben a Te statod téves lenne!

A v53 helyes statisztikáját részekre kell bontani, mert az egyik fél (ASG) 3 majd pedig 2 ellenfelét is kénytelen támadni. Ugye AL-Hodor-Royal majd pedig AL-Hodor. Így pedig ha az egészet nézed vagy mutatod a statoddal az téves!
Mert pl a Royal ellen épp támadtunk, míg az AL ellen védekeztünk. Vagy épp fordítva. Védekezésben pedig óhatatlan, hogy 1-1 falu elbukjon.
Pakai Roli azt próbálta mutatni, hogy ha az ASG koncentráltan egy irányba támad akkor abban mindig pozitív mérleggel zárt. És ez a valós stat. Ugye amikor a Royalt támadta az ASG és védekezésben az AL-el szembe falut bukott, az az egész statban eredményezhet negatív statot! Ám ez "elferdíti" a valós tényt, hogy a klán vagy nagyobb csoportszintű támadásai az ASG-nek igen is pozitív.
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
Érdekes végre a külső ezen topikja!

Milike.... amiről Te írsz az abban az esetben helyt álló, ha mondjuk van 2 klán és 1 vs 1-ben harcolnak! Szóval a jelen esetben a Te statod téves lenne!

A v53 helyes statisztikáját részekre kell bontani, mert az egyik fél (ASG) 3 majd pedig 2 ellenfelét is kénytelen támadni. Ugye AL-Hodor-Royal majd pedig AL-Hodor. Így pedig ha az egészet nézed vagy mutatod a statoddal az téves!
Mert pl a Royal ellen épp támadtunk, míg az AL ellen védekeztünk. Vagy épp fordítva. Védekezésben pedig óhatatlan, hogy 1-1 falu elbukjon.
Pakai Roli azt próbálta mutatni, hogy ha az ASG koncentráltan egy irányba támad akkor abban mindig pozitív mérleggel zárt. És ez a valós stat. Ugye amikor a Royalt támadta az ASG és védekezésben az AL-el szembe falut bukott, az az egész statban eredményezhet negatív statot! Ám ez "elferdíti" a valós tényt, hogy a klán vagy nagyobb csoportszintű támadásai az ASG-nek igen is pozitív.

Hát ha mutatsz nekem a már lázárt háborúkról de az AL HODOR háborúk -ban velük levő klánokról nekem statisztikát én beleírom azt is hogy akkor lássuk a teljes képet.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Az AL meg a Hodor 1 "slide" alá van téve. Mi a problém ? :D

A 2 legutolsó akciót mutattam be(ASG támadás védekezés + AL-Hodor támadás védekezés) azt ennyi az egész. Nem kell túlbonyolítani a helyzetet.
1-2 hét múlva befogom a következőt is. Abbol látszik,hogy egymás ellen ki mit produkál.

"Fizessetek" (#pojén) markonak v djnek v öregnek "rendes" statert. :p
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser19087

Vendég
öreg csak a saját szerverén csinál, hitelesebben el tudja mesélni, mi történik, aki játszik a szerveren. Én a mai napig még a dipókkal sem voltam teljesen tisztában, a többi részletről nem is beszélve :D
Ha kérhetném üssünk már meg másokkal szemben a megfelelő hangnemet, nem szeretnék a szabadidőmben takarítani senki után. Ha valakinél elgurul a gyógyszer menjen skypera, discordra, messengerre vagy szobára, itt még mindig nem megengedett egymás szidása.;)
 

DeletedUser19843

Vendég
58 faluk +-ban a szövetség. Viszont itt döntő tényező a utolsó 1 vagy kettő statisztika is.

aug 06
22:09 Vár a győzelem (feloszlatva) klánt legyőztétek.

Ez a Royal klan, ami beolvadt a HODOR-ba. Mig mi szovetsegesek voltunk az AL-el, mar folytak az askalodasok es lepaktaltak ok is a draga arulo klannal. A Royal klan teljes egeszeben elbukott, mig Slade "kilora megveszi az ASG-t", de feladta a szervert, es nem o az egyeduli.

No, ellenuk valami 200+ falut hoztunk el, ugy, hogy halalra vedte oket a HODOR.

Pakai a heti megmozdulasokat rakta fel, nem azt mondtuk, hogy AL nem teljesitett mar jobban a tegnapinal, viszont ennel csak jobban lehet teljesiteni.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Nyugi Gábor, én megtettem a szükséges lépéseket. Innen már a döntéshozókon áll vagy bukik.

Abban igazad van, roppant fura, hogy a szerón nem játszó Extreme pont pár órával azután beregel külsőre mosni a kezeit, miután egy társa végérvényesen lebuktatta.

Lehet hibázni, egyszer. Mondjuk nem szét csalni az agyad. Másodszor kiraknak ugyanazért, az már szégyen. Na de hogy egy vezetőség ezután adja a nevét, hogy egy ilyen beüljön egy fiókjukba, ez a nagyon gáz. Alapból érthetlen, hogy ha valaki véglegest kap, hogy tud legálisan (?) beülni az adott szerveren egy másik fiókba. Így a végleges bann nem veszti el a létjogosultságát?


Ezt még ldírom, mert míg befejeztem, lezárult a másik :D
 

DeletedUser20011

Vendég
Nyugi Gábor, én megtettem a szükséges lépéseket. Innen már a döntéshozókon áll vagy bukik.

Abban igazad van, roppant fura, hogy a szerón nem játszó Extreme pont pár órával azután beregel külsőre mosni a kezeit, miután egy társa végérvényesen lebuktatta.

Lehet hibázni, egyszer. Mondjuk nem szét csalni az agyad. Másodszor kiraknak ugyanazért, az már szégyen. Na de hogy egy vezetőség ezután adja a nevét, hogy egy ilyen beüljön egy fiókjukba, ez a nagyon gáz. Alapból érthetlen, hogy ha valaki véglegest kap, hogy tud legálisan (?) beülni az adott szerveren egy másik fiókba. Így a végleges bann nem veszti el a létjogosultságát?


Ezt még ldírom, mert míg befejeztem, lezárult a másik :D

Roli igazad van és "látok" a soraid között! Őszinte leszek Hozzád... nagyon elkeserít a dolog, mert Te tudod, hogy sok időt fektetek bele a játék megtisztulásába. Keresem a lehetőséget, hogy a magyar KH-t felélesszem, vagy legalább is a hanyatlását lassítsam....de az ilyen esetek rá kell hogy ébresszenek, szélmalom-harc amit csinálok... és ez ******** érzés!

szerk. öreg
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser20020

Vendég
Johetnek az elemzesek.
Reggel en is dobok fel egy "paklit".
 

kobiak

Well-Known Member
A reakció pontszáma
348
Megint megy a duma összevissza de frankót kéne leírni
Arra is kéne választ kapni hogy kinek vannak haverjai a supportnal ezt is jo lenne
megtudni.....
Várom a válaszokat
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent