Elemzés

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Hytech

Active Member
A reakció pontszáma
85
Miért sértő olyanról beszélni akik nem cselekedtek helyesen a játékban és megkapták a megfelelő megtorlást? milyen törvény tiltja ezt? bemásolnád nekem?
 

DeletedUser19582

Vendég
Miért sértő olyanról beszélni akik nem cselekedtek helyesen a játékban és megkapták a megfelelő megtorlást? milyen törvény tiltja ezt? bemásolnád nekem?

Nem sértő, szabályellenes. Törvények egy kicsit magasabb szinten vannak, itt szabályok vannak.
 

DeletedUser20011

Vendég
Szerintem simán leírja a számokat. Nem ad ki semmi infót ezzel. Bár.... :D
 

DeletedUser19698

Vendég
Én úgygondoltam egyet én egyet pityu, de mivel kiszámoltad hogy az én inditási időmben törtent mindkettő, akkor bevállalom a másodikat is, csak nem vettem észre. Egyéb lényegtelen kérdés ami nem magyaráz meg semmit? :D


Azt megmagyaráznád pár sorral fentebb miért állítottad azt,hogy 200 kard miatt láttad a rossz érkezést,de nem érdekelt,most meg hogy észre sem vetted?
Bocs Bills de ezt külső szemmel kényszeres magyarázkodásnak nevezik..:)
 

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
Miért sértő olyanról beszélni akik nem cselekedtek helyesen a játékban és megkapták a megfelelő megtorlást? milyen törvény tiltja ezt? bemásolnád nekem?

A játék szabályzata szerint kizárásos ügyek kitárgyalására nincs lehetőség a fórumon, ahogy a kizárási információk, support levelezés sem továbbítható engedély nélkül harmadik félnek.

Mielőtt még nekikezdenénk kérek szépen mindenkit, hogy legyünk tisztelettel a szabályok felé.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent