Elemzés

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser20011

Vendég
Ezt kikérem magamnak, kézzel indítottam a fennt említett okokból. Amúgy meg ha kiszórsz 150-200 nukot teli van vele annyira a hó cipőd hogy ne hívd vissza. De amúgy sem tartozok neked magyarázattal. De már lassan ott tartunk, hogy szerintetek minden csalás vagy robot. Ha túl pontos az indítás azért. Ha túl szar azért.... Hogy óhajtjátok a következőt, mik az indítás szabályai? Meghozzuk a szabályt, hogy éjszakaiba innentől tilos?
Nos akkor nézzük ezt.... kiszórsz 150-200 nukeot? Igen az elég megterhelő. Tudom mert nem egyszer indítottam ROBOT nélkül!!! És minden esetben megnézem, MIVEL IDŐZÍTEK hogy a másodperc melyik részébe csapódik! Ha pedig "ugrálni" kell a szoros indítás miatt akkor is van később időd visszavonni azt ami éjszakaiba csapódik! Ja hogy Pityu volt a balfék.... értem... akkor mi is a megterhelő az indításodnál? :D Egyik szavaddal ütöd a másikat! :D
És kedves ellenfeleim: Ha csaltok akkor azt bizony jelenteni is fogjuk, mert egy: gusztustalan, kettő: KÖTELEZŐ!!!
A trollkodás pedig.. még mindig szabályellenes!! És ha még be is ismered, ne csodálkozz ha tilt a supp!
 

DeletedUser19866

Vendég
Erre még Bogyó sem adott nekem választ, de talán a király tudja :D

Miért tiltott a humor, trollkodás ? :D

A rágalmazás meg nem csak a játékban tiltott :)
 

Bills

Well-Known Member
A reakció pontszáma
336
Nos akkor nézzük ezt.... kiszórsz 150-200 nukeot? Igen az elég megterhelő. Tudom mert nem egyszer indítottam ROBOT nélkül!!! És minden esetben megnézem, MIVEL IDŐZÍTEK hogy a másodperc melyik részébe csapódik! Ha pedig "ugrálni" kell a szoros indítás miatt akkor is van később időd visszavonni azt ami éjszakaiba csapódik! Ja hogy Pityu volt a balfék.... értem... akkor mi is a megterhelő az indításodnál? :D Egyik szavaddal ütöd a másikat! :D
És kedves ellenfeleim: Ha csaltok akkor azt bizony jelenteni is fogjuk, mert egy: gusztustalan, kettő: KÖTELEZŐ!!!
A trollkodás pedig.. még mindig szabályellenes!! És ha még be is ismered, ne csodálkozz ha tilt a supp!

Jelents fel nyugodtan, mivel nem csaltam még ha fáj is ez egy törött nyelű kalapácsnak :D
 

DeletedUser19843

Vendég
Bills! :D Nem valaszoltal. Mit keres Pityu 53-on? Mert azzal ahogyan o jatszik, pont magad ellen vetited azt az allitast, miszerint nem tartozol magyarazattal.
 

DeletedUser19651

Vendég
Azonnali szavazás nyílt BILLS ügyében, Kalapács! Tedd a kötelességed!
 

DeletedUser19651

Vendég
Nos akkor nézzük ezt.... kiszórsz 150-200 nukeot? Igen az elég megterhelő. Tudom mert nem egyszer indítottam ROBOT nélkül!!! És minden esetben megnézem, MIVEL IDŐZÍTEK hogy a másodperc melyik részébe csapódik! Ha pedig "ugrálni" kell a szoros indítás miatt akkor is van később időd visszavonni azt ami éjszakaiba csapódik! Ja hogy Pityu volt a balfék.... értem... akkor mi is a megterhelő az indításodnál? :D Egyik szavaddal ütöd a másikat! :D
És kedves ellenfeleim: Ha csaltok akkor azt bizony jelenteni is fogjuk, mert egy: gusztustalan, kettő: KÖTELEZŐ!!!
A trollkodás pedig.. még mindig szabályellenes!! És ha még be is ismered, ne csodálkozz ha tilt a supp!


Mikor kellett inditania amivel megcsúszott? nappal vagy éjszaka?
 

DeletedUser19843

Vendég
Mikor kellett inditania amivel megcsúszott? nappal vagy éjszaka?

Indítás helye Leglassabb egység Utazási idő Indítás
Játék 0293. (532|534) Faltörőkos 39:40:24 2019-07-26 15:19:36

Indítás helye Leglassabb egység Utazási idő Indítás
Játék 0325. (552|515) Faltörőkos 41:46:33 2019-07-26 13:13:27

Nekem eleg erdekes, hogy pont ez ido alatt inditottal TE Bills, es Pityu utanad :D Eleg erdekes, hogy pont ennel a 2 falunal mellecsuszott, ebben az idobeallitasban o_O

(Remelem nem szamoltam felre, a nap nem szamit, kizarolag a delutani inditas!)
 

Bolond

Active Member
A reakció pontszáma
126
Indítás helye Leglassabb egység Utazási idő Indítás
Játék 0293. (532|534) Faltörőkos 39:40:24 2019-07-26 15:19:36

Indítás helye Leglassabb egység Utazási idő Indítás
Játék 0325. (552|515) Faltörőkos 41:46:33 2019-07-26 13:13:27

Nekem eleg erdekes, hogy pont ez ido alatt inditottal TE Bills, es Pityu utanad :D Eleg erdekes, hogy pont ennel a 2 falunal mellecsuszott, ebben az idobeallitasban o_O

(Remelem nem szamoltam felre, a nap nem szamit, kizarolag a delutani inditas!)

Elnézést, hogy beleugatok, de a félkövérrel való írás a Király privilégiuma
 

DeletedUser19651

Vendég
Valóban érdekes fordulat volna a az 1v3 felállásban ha az AL ből kiesne a BILLS fiók.
 

DeletedUser19843

Vendég
Bills, megkernelek szepen lojj mar 2 screenshot-ot:
Valóban érdekes fordulat volna a az 1v3 felállásban ha az AL ből kiesne a BILLS fiók.

Nem kivanja senki, hogy kiessen mig nem csal. De a hozzaallasa az AL-nek a csalas tamogatasahoz nagyon sok kivetni valot hagy maga utan. Igy Bills felszolalasa elegge erdekes nyomokat tartalmaz.

Tovabba anno mikor en voltam megvadolva, es bizonyitottam az ellenkezojet, Bills volt az aki mindenkepp nyomatekosan erdeklodott, hogy biztos nem csalok-e. Tan csak nem cinkostarsat keresett bennem?

Bezzeg volt kollegait nem emlegeti igy? :(
Ja igen Bills, vegul Extreme hozzad csapodott, vagy elutasitottad mint dualt?
 

Bills

Well-Known Member
A reakció pontszáma
336
Aztan mirol lojek? Hogy 2 inditast elrontottam es csak egyet vettem eszre? xD Bolondok vagytok.
Nincs extreme a fiokban :)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent