Elemzés

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser19854

Vendég
Az el hangzottak alapján "nem érezték jól magukat" ezért arma előtt minden kint lévő deffe vissza hívtak szépen hajnalba :D Szóval igen ez egy elég nagy hiba volt... és igen szomorú hogy ezekkel van tele ez a szerver. Mondjuk mit is várunk a KH-tól :D
 

DeletedUser19843

Vendég
No, alljunk meg azert :D
A-L, A-l, A-l, Hodor, ASG vs Ez van. Ezekutan meg kellettunk volna mi is? Mar nem azert, de igyis 4000+ vs 3000+ falu volt, a ti folenyetekre. Nem ertem miert a nagyobb folennyel rendelkezok sirnak :)
Killer-ek atvertek a csapatot, de nem baj, mi kitartunk a vegsokig, a gyengek meg majd szembesulnek vele, hogy az arulas nem is olyan jo dolog, mint azt hiszik :)
 

DeletedUser20011

Vendég
Egész jó vélemény lenne ez, ha nem Witcher-ről lenne szó! És ezt most nem bántásból írom! Ezt elmondtam neki is!

Szép dolog, ha a "gyengébb" mellé áll valaki és küzd is az oldalán, na de.... hányszor is olvashattuk, hogy Witcher favorizálta magukat? Top 1 védekezésben, top1 támadásban? Na nincs is ezzel gond, mert mint vezető/vezér csinálja is a saját reklámját.... ám ha vissza lapoz a kedves olvasó, akkor JELENLEG hangsúlyozom jelenleg a reklámozás bizony ideje koránnak tűnik!
Viszont...ez az "átverés", "árulás" egy kicsit sántít nekem több okból is...
1. Witcher nem írt a volt RIA tagoknak, kilépésre, ergo árulásra buzdító levelet? Hogy lépjenek ki az ASG-ből? Ugye, hogy írt!
2. Ahogyan azt én most látom... a volt Közjó pár kivétellel egy az egyben vált ki és alakult/szerveződött új klánná! Ez pedig nem mínősül árulásnak!! Mert ez inkább vezetőségi hibára utal, hogy nem voltak képesek egyben tartani a hirtelen megnövekedett tagságukat!

Nézzük ezt meg Witcher szemszögéből. Egy tehetséges játékos, és véleményem szerint jó diplomáciai érzékkel megáldott ember. Ez mellé párosul, hogy jól is forgatja a szavakat. Ám mint Alapító vagy első számú vezér egyszerűen csapni való! Nem lenne szabad erőltetnie ezt! Nem tudja összetartani a felgyülemlet ember-tömeget. Nem azért mert hülye! Egyszerűen nincs meg hozzá a képessége! Olyan dolgot erőltet ami nem fekszik neki. Lásd Dream, az FS elleni kudarc és most az Ez Van-Közjó fúzió.
Írták a Royal vezetők, hogy mik voltak a gondjaik... szerintem orvosolhatóak lettek volna. Bár a teljes történésekről nincs tudomásom, még is az a véleményem, hogy vezetői hibák juttatták el az NT-t ide ahol most van! Aztán, hogy ebbe Witcher milyen és mekkora szerepet vállalt, azt csak ő tudja megmondani.

Eki írta, hogy mocskos ez a világ... szerintem pedig még csak most fog igazán mocskos lenni!
 

DeletedUser19651

Vendég
Első lépésbe megbukik Witcher mint vezető, klánja új zászlót bont, többen szerteszét szaladnak. Ennek hatására idővel nyugaton az egykori Legend/ Mesefigurák meghozzák 3. mocskos húzásukat miszerint: elválnak az Assassin testvériségtől majd egykori társaik zabálják vezetőjük lefejezik és felüti a fejét a kontinensbeli kannibalizmus(azaz az iszonyat).

Az ASG ebből némileg profitál majd néhány játékost átvesznek az A-ból és lassítják a legendset.
Mindeközben északkeleten trágyádat tarkítja a levegőt s dögkeselyük köröznek az égen. Lexik a lehetőséget saját mocskukat hová tudják ismét kivetíteni. Egy torz összeolvadás fog születni amiből létre jön egy mutáció:Royal Legends- a lojális interkontinentális had. A világ középét próbálják majd uralni a dögszag tovabb terjed.

A gömböm ezt mutatja!

A boszorkány üldözés csak most veszi kezdetét forduljatok el minden idők legmocskabb világa veszi kezdetét!
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Szóval szerinted armára készülve, előtte éjjel csoportosan kilépni, visszahívni a védőket, és támadni a fél perccel ezelőtti társakat nem árulás? Akkor nem látom be, V46-on Conquistador mégis mivel árulta el az ASG-t. Hisz ő is csak kilépett, a KDJ is csak be volt olvasztva, és a kilépők elmondása szerint Don nem volt a helyzet magaslatán. Akkor hogyhogy ami ott árulás volt, az itt, sokkal genyább módon már nem volt az? Jobb azt feltételezni, hogy Witcher volt a noob?
 

DeletedUser20011

Vendég
Szóval szerinted armára készülve, előtte éjjel csoportosan kilépni, visszahívni a védőket, és támadni a fél perccel ezelőtti társakat nem árulás? Akkor nem látom be, V46-on Conquistador mégis mivel árulta el az ASG-t. Hisz ő is csak kilépett, a KDJ is csak be volt olvasztva, és a kilépők elmondása szerint Don nem volt a helyzet magaslatán. Akkor hogyhogy ami ott árulás volt, az itt, sokkal genyább módon már nem volt az? Jobb azt feltételezni, hogy Witcher volt a noob?
Roli Te v46-ot azért nem látod be, mert ott az ASG ellen játszottál! Conq meg nem pár napot volt az ASG-ben, hanem jópár hetet, és az ASG-ben jócskán felhízott! Miért is ment Conq az ASG-be? Idézem: ...engem már nem érdekel ez a szerver, csak a tagoknak legyen egy jó játékuk...
v46-on az ASG-ből nem egy klán lépett ki hanem 3 ember akik akkorák voltak mint egy klán!! Szóval nem lehet összehasonlítási alap! ;)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Itt viszont Te nem látod át a dolgokat, ahogy én az ASG-t 46-on. De mindegy is, nem vitatkozni akarok. Te árulóként hivatkoztál Conqékra, de megvéded, vagyis pontosabban fenntartod a lehetőségét, hogy az itteni kilépők Witcher hibája. A kilépés maga még lehet is, valaki bármikor dönthet úgy, hogy nem akar egy adott klánhoz tartozni. Na de basszus, ne úgy hogy védőket visszavonják és sunyiba támadnak. Ez gerinctelen. És ASG-be Conqék heteket voltak... Azoknak akiknek szarul esik ez a kilépés, azok a régi közjósok, akik együtt játszottak szerver eleje óta, nem pár napja. Érted már?
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Javíts ki ha nem így volt, de én a Conquistador fióktól emlékszek olyan fórumhsz-re, hogy ASG-st eddig vagy eddig nem támadok. Ha közbe megtette, az az ő szégyene.

Remélem, kezded megérteni, hogy nem a kilépés ténye, hanem a hogyanja a megkérdőjelezhető.
 

DeletedUser19854

Vendég
Teljesen igazat adok say hi-nak.

46on nem tudom mi volt, de amit itt csináltak az gerinctelenseg. Mindenki tudta hogy arma jön és akkor csinálják ezt. vicc komolyan hogy az emberekbe ennyi nincs... vagy marad az eredeti fel állás hogy előre meg volt beszélve..

Sőt hozzá teszem tudomasunkra jutott hogy vki le súgta volna az egész armat amit szerveztünk még mielőtt ki léptek volna. aztán ki derült és ez történt.... de Witcher baszta el igen... persze :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Mert népszerű dolog Witchert szidni. Sok mindennel amit tesz, vagy ahogyan tesz, nem értek egyet, ahogy a sokszor indokolatlanul nagy magabiztosságával sem, na de azért lassan az jön le, hogy Witcher kérte meg a kilépőket, hogy lépjenek ki, és tegyék, amit tettek :D

Nyilván az inaktivitás, és a sok noob tag, amiről ő tehet, ő válogatta be a klánjába a semmittevőket (ahogy ugye én 50-en), de azt ne fogjuk már rá, hogy itt (is) ő vót a szar.
 

DeletedUser19866

Vendég
Nyilván fontos a becsület, meg, hogy valaki ne legyen gerinctelen, de szerintem ami ezen a világon eddig történt, abban semmi meglepő nincs.

A való életben sincsenek másképp a dolgok, miért lenne egy virtuàlis világban, ahol ráadásul anonim emberekként vagyunk jelen :)
 

DeletedUser19854

Vendég
Nyilván fontos a becsület, meg, hogy valaki ne legyen gerinctelen, de szerintem ami ezen a világon eddig történt, abban semmi meglepő nincs.

A való életben sincsenek másképp a dolgok, miért lenne egy virtuàlis világban, ahol ráadásul anonim emberekként vagyunk jelen :)


Tudod mindig a remény hal meg utoljára :D
 

DeletedUser19843

Vendég
Nyilván fontos a becsület, meg, hogy valaki ne legyen gerinctelen, de szerintem ami ezen a világon eddig történt, abban semmi meglepő nincs.

A való életben sincsenek másképp a dolgok, miért lenne egy virtuàlis világban, ahol ráadásul anonim emberekként vagyunk jelen :)

Annyira nem anonim, raknek ki ide kepeket (messengeres beszelgetesek), hogyan is jellemeztek engem, amikor komolytalannak neveztem az egyik tagot (Gamest), csak karhogy torolnek :S
Nem is baj, par ora alatt megtort az egesz fiok :)
 

DeletedUser20011

Vendég
Javíts ki ha nem így volt, de én a Conquistador fióktól emlékszek olyan fórumhsz-re, hogy ASG-st eddig vagy eddig nem támadok. Ha közbe megtette, az az ő szégyene.

Remélem, kezded megérteni, hogy nem a kilépés ténye, hanem a hogyanja a megkérdőjelezhető.
Akkor javítalak... nem telt el 6 óra és már támadta is az ASG-s védőfiókokat ahonnan a front védelem származott! Szóval ennyit Conq-ról és v46-ról!
Itt 29 ember gondolta azt hogy nem jó amit csinál Witcher! Nem azért szidom vagy épp dícsérem mert divat! Ha nem egyből az lenne a célotok, hogy megcáfoljatok, akkor értelmeznétek is amit írok! Az pedig nem más mint 29 embert "elveszíteni" az vezetői hiba! (ezt valahol vigyó, de Light és Arch is leírta már) Mondhattok akármit! Egyszerűen nem találta meg a módját, hogy egységessé kovácsolja a csapatot.És mint írtam, Ő egy nagyon jó képességű játékos, de az összetartó képesség nincs meg benne! Minden szidás és mocskolás nélkül.... Mi történt a Dream klánjával? v28 vagy v29-en? Bedőlt. Mindegy mi volt a kiváltó ok. Az hogy belső vagy külső feszkó vagy csak magánélet a végeredmény szempontjából lényegtelen. v51... ugyan ez! v53 ugye most ez a Közjó buli..... Szóval nem Witchert mocskolom! Csupán építő kritika NEKI és nem az NT-nek!!
Egy skype beszélgetésünk alkalmával ezt beszéltük is vele. Ő maga is látja ezt, ám valamiért nem tesz vagy nem tud tenni ellene. Óriási munkaóra számot fektet a KH-ba, amit becsülök is, de valami hiányzik belőle. És Én azt az összetartó erőt vélem vagy hiányolom Belőle ami egy Alapító Vezérnek elengedhetetlen.

Ha pedig ezt 29 ember (egy korábbi klán nagy többsége) látja és tapasztalja, akkor az nem mínősül árulásnak! Az viszont nyilván gerinctelen, ha rögvest a volt klánjuknak esnek. Ezekről Én nem tudok, mert nincs róla infóm! De a kiválásuk az nem árulás!
 

DeletedUser20011

Vendég
És csak hogy e szituban a pártatlanságom alátámasszam... A Royal kért védőket az ASG-től. Én viszont a védők küldését megtiltottam! Pedig 3-400k védőt simán kitudnák küldeni nekik. Egyszerűen az ASG nem akar és nem is fog belefolyni, főleg nem beavatkozni az ilyen vitákba! Rendezzék Ők ezt, hisz Ők döntöttek az olvadásukról és a kiválásukról is!
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Akkor javítalak... nem telt el 6 óra és már támadta is az ASG-s védőfiókokat ahonnan a front védelem származott! Szóval ennyit Conq-ról és v46-ról!
Itt 29 ember gondolta azt hogy nem jó amit csinál Witcher! Nem azért szidom vagy épp dícsérem mert divat! Ha nem egyből az lenne a célotok, hogy megcáfoljatok, akkor értelmeznétek is amit írok! Az pedig nem más mint 29 embert "elveszíteni" az vezetői hiba! (ezt valahol vigyó, de Light és Arch is leírta már) Mondhattok akármit! Egyszerűen nem találta meg a módját, hogy egységessé kovácsolja a csapatot.És mint írtam, Ő egy nagyon jó képességű játékos, de az összetartó képesség nincs meg benne! Minden szidás és mocskolás nélkül.... Mi történt a Dream klánjával? v28 vagy v29-en? Bedőlt. Mindegy mi volt a kiváltó ok. Az hogy belső vagy külső feszkó vagy csak magánélet a végeredmény szempontjából lényegtelen. v51... ugyan ez! v53 ugye most ez a Közjó buli..... Szóval nem Witchert mocskolom! Csupán építő kritika NEKI és nem az NT-nek!!
Egy skype beszélgetésünk alkalmával ezt beszéltük is vele. Ő maga is látja ezt, ám valamiért nem tesz vagy nem tud tenni ellene. Óriási munkaóra számot fektet a KH-ba, amit becsülök is, de valami hiányzik belőle. És Én azt az összetartó erőt vélem vagy hiányolom Belőle ami egy Alapító Vezérnek elengedhetetlen.

Ha pedig ezt 29 ember (egy korábbi klán nagy többsége) látja és tapasztalja, akkor az nem mínősül árulásnak! Az viszont nyilván gerinctelen, ha rögvest a volt klánjuknak esnek. Ezekről Én nem tudok, mert nincs róla infóm! De a kiválásuk az nem árulás!

Köszönöm a javítást, így az lép életbe, amit írtam utána, az az ő szégyene. Feltennék pár kérdést most, de inkább nem teszem, félő, nem tudnál ilyen kultúráltan válaszolni, mint eddig (ezért amúgy nagy respect, végre lehet veled normálisan beszélni, vitázni!)
 

DeletedUser20011

Vendég
Tedd fel priviben, vagy skypeon Roli! Az meg hogy "lehet velem normálisan beszélni" .... az tuti az asszony érdeme! :oops::rolleyes:
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent