Elemzés

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser19843

Vendég
Nem tudom hogy felétek Nagyváradon hogy értelmezik a NEM szót.... De felénk ha valamire nem-et mondanak akkor azt azért a nagytöbbség képes felfogni, hogy az bizony NEM-et jelent!
Csak hogy képbe legyenek azok akik olvassák: 4 falura kell 2-2 alkalommal ezredre azonosan időzítened.

xx:xx:xx:160
xx:xx:xx:160

xx:xx:xx:172
xx:xx:xx:172

16 támadásodnak (nemes) kell a másodperc első 5 tizedén belül csapódnia.

Ha meg is csinálod max az elismerésem és gratulációm vívod ki! De akkor sem a bocsánat kérésem azért amit írtam! Fent leszek 16:00-tól skypeon!
Elso 5 tizedet nem kapsz nemesre, de amit Dizel kapott, megpedig 125-180, azt megkapod :)
Nukeokat megkapod elso szazadban, amint mondtad
 

DeletedUser19843

Vendég
És ugye az ezred azonosakat is ? :D

Arrol nem tehetek, hogy a szerencse is kozrejatszik. Ne varj el olyat, ami egybeeses. Meg Rolinak (azthiszem) meg is jegyeztem, hogy "te engem kifognak vagni olyanokat nyomtam most xD", de kesobb megkeresem hatha megvan meg a pontos beszelgetes
 

DeletedUser20011

Vendég
Nem a mentegetőzésedre vagyok kíváncsi! Nemeseket kell indítanod ezredre! Mégpedig úgy hogy a beépített indítót használod!
 

DeletedUser20011

Vendég
Ha "élesbe" ment akkor gondolom (mivel nem scriptet használtál :D) menni fog így is hogy nem éles! :)
 

DeletedUser19843

Vendég
Ha "élesbe" ment akkor gondolom (mivel nem scriptet használtál :D) menni fog így is hogy nem éles! :)

Mar nem is eleg a kert minoseg, ha belemegyek igaz? Rogton a legabszurdabb koritore kell fogni, hogy eselyem se legyen bizonyitani az artatlansagom? Szamodra a szerencse mit jelent, megkerdezhetem? Amennyiben kepes vagyok jonapokon 9/10be legalabb bevagni 125-180 koze a nemeseket, ne vard el, hogy ritkan ne utkozzenek az ezredek, de majd meglatod.
Barmennyire akarsz, nem leszek kepes neked szandekosan ezredre rakni, se 10 ms-be. Ha sikerul, sikerul. Ha nagy a koz, indul masik nemes. Azt ugye kapisgalod, hogy mennyi nemesem volt? Tegnapelott mikor Games-re mentem, akkor is 28 falubol inditottam nemest, szerencsere ejszaka nem volt fent, igy nem volt problemam a vagasaival.
Tovabba volt olyan Dizel falu, ahova nemcsak 1, hanem 2 nuke is elcsuszott.

Es ha mar a scriptelt inditasokra hivatkozol, meg igyis sikerult megvagnotok egy par kivetelevel. Most en is kene jojjek azzal, hogy scriptet hasznaltok? Ugyan mar... En tudok bizonyitani, de a szerencsedet Toled se varom el.
Es nem erdekelnek a kifogasok, legy ferfi, ahogyan eloadod, ne hisztizz ha bocsanatot kell kerni. Emberseges bocsanatot kerni, amennyiben tevedtel, nem szegyen..
 

DeletedUser19734

Vendég
Kár ezen vitatkozni... 1000 meg 1000 féle képpen lehet szivatni itt ha van ha nincs scriptje kit érdekel? Barcsa sem a nyerő szituációt éli meg :D Mind1 hogy ki használ ki nem, a stratégia a kitartás és a kellő összetartás az ami fontos.
 

DeletedUser19843

Vendég
Kár ezen vitatkozni... 1000 meg 1000 féle képpen lehet szivatni itt ha van ha nincs scriptje kit érdekel? Barcsa sem a nyerő szituációt éli meg :D Mind1 hogy ki használ ki nem, a stratégia a kitartás és a kellő összetartás az ami fontos.

Nem ertek egyet, ha jatszol, tisztessegesen jatssz, de ha megkerdojelezik a husegem, amihez a tiszta jatek is tartozik, akkor az vagy legyen bebizonyitva, vagy pedig kerjenek erte bocsanatot.

"Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban."
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Don, azért kicsit sokat vársz. Nekem pl KH karrierem alatt 3x volt olyan, hogy ezredek azonosak legyenek, de volt mikor V43-on 250 nukeot raktam 2 tizedbe. Kurva ritka esemény az ezredazonos támadás, pedig nálam aztán nem küldik ki magukat a támadások, ha érted, mire gondolok :) Az hogy véletlen egyszer bement neki ezredre azonosan, azért scriptezőnek hívni kemény.
 

DeletedUser20011

Vendég
Mar nem is eleg a kert minoseg, ha belemegyek igaz? Rogton a legabszurdabb koritore kell fogni, hogy eselyem se legyen bizonyitani az artatlansagom? Szamodra a szerencse mit jelent, megkerdezhetem? Amennyiben kepes vagyok jonapokon 9/10be legalabb bevagni 125-180 koze a nemeseket, ne vard el, hogy ritkan ne utkozzenek az ezredek, de majd meglatod.
Barmennyire akarsz, nem leszek kepes neked szandekosan ezredre rakni, se 10 ms-be. Ha sikerul, sikerul. Ha nagy a koz, indul masik nemes. Azt ugye kapisgalod, hogy mennyi nemesem volt? Tegnapelott mikor Games-re mentem, akkor is 28 falubol inditottam nemest, szerencsere ejszaka nem volt fent, igy nem volt problemam a vagasaival.
Tovabba volt olyan Dizel falu, ahova nemcsak 1, hanem 2 nuke is elcsuszott.

Es ha mar a scriptelt inditasokra hivatkozol, meg igyis sikerult megvagnotok egy par kivetelevel. Most en is kene jojjek azzal, hogy scriptet hasznaltok? Ugyan mar... En tudok bizonyitani, de a szerencsedet Toled se varom el.
Es nem erdekelnek a kifogasok, legy ferfi, ahogyan eloadod, ne hisztizz ha bocsanatot kell kerni. Emberseges bocsanatot kerni, amennyiben tevedtel, nem szegyen..


Ember!!! Ne nekem mond hogy férfi legyek!!! Nem Én indítottam helyetted! :D :D Éles helyzetben kb 25 faluból jöttél és ezekből a nemesek többször indítottad pár ezred különbséggel! Ráadásul volt ami ezredre azonosan jött! Na azokat nem vágtuk meg! Ne szájalj, BIZONYÍTSD hogy képes vagy rá! A szerencsére hivatkozva pedig BOCSÁNATKÉRÉST nem eszközölhetsz ki!!!
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Fp0OlWb.png


Itt pedig a küldött kép:

3HjEqjW.png
 

DeletedUser19843

Vendég
Ember!!! Ne nekem mond hogy férfi legyek!!! Nem Én indítottam helyetted! :D :D Éles helyzetben kb 25 faluból jöttél és ezekből a nemesek többször indítottad pár ezred különbséggel! Ráadásul volt ami ezredre azonosan jött! Na azokat nem vágtuk meg! Ne szájalj, BIZONYÍTSD hogy képes vagy rá! A szerencsére hivatkozva pedig BOCSÁNATKÉRÉST nem eszközölhetsz ki!!!

Ugyanott vagyunk. Betonbol vagy, es ugyanugy azt hajtogatod, hogy nem en inditottam. Mutass a 6/7 falu kozul amennyire mentem olyan nemeseket ami ne 125-200 kozott ment volna. Nagyon ismerem ezt az idokozt.
A masik dolog, szanalmasnak tartom, ahogy belemegyek abba, hogy bebizonyitom neked az adott szazadokat, de neked mar tobb kell.
 

DeletedUser20011

Vendég
Don, azért kicsit sokat vársz. Nekem pl KH karrierem alatt 3x volt olyan, hogy ezredek azonosak legyenek, de volt mikor V43-on 250 nukeot raktam 2 tizedbe. Kurva ritka esemény az ezredazonos támadás, pedig nálam aztán nem küldik ki magukat a támadások, ha érted, mire gondolok :) Az hogy véletlen egyszer bement neki ezredre azonosan, azért scriptezőnek hívni kemény.
Mutasd meg Roli hol írtam hogy scriptet használt! :) Én azt írtam hogy ellenem használhat! :) Ő lovalta magát ebbe a szituba! :D És hidd el tudom hogy lehet pazarul indítani. Szimplán most annyi van, hogy Ő már mint Barcsa megakarta mutatni itt külsőn, hogy jó gyerek és simán dacol egy Dongáborral... De Roli, velem nem kell dacolnia!! Én nem azért írtam amit! :) Én hidd el nagy ívben teszek arra ahogyan indít! Nem érdekel. De ha már belém akaszkodik és ennyire meglovagolja ezt a dolgot... hát legyen. Én csak az elém dobott kesztyűt vettem fel! ;)
Bekapcsolja a gépét, elindítja a skypeot, felvesz barátnak, megosztja a képernyőt, elindítja a KH-t, megtámad nemes indítóval nemesekkel, majd pedig egy másik falujából szintén és az ezredeknek vagy azonosaknak kell lennie, vagy max1-2 ezred lehet közöttük! Ennyi, nem több! Tuti megy neki! :) Ha sikerül ezt 16-ból 2x-er kiviteleznie, akkor remélem fogadni fogja a gratulációmat, ha nem akkor csendben marad.
 

DeletedUser19734

Vendég
Nem ertek egyet, ha jatszol, tisztessegesen jatssz, de ha megkerdojelezik a husegem, amihez a tiszta jatek is tartozik, akkor az vagy legyen bebizonyitva, vagy pedig kerjenek erte bocsanatot.

"Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban."
Tudod az van benne, hogy mindenki tudja létezik script. Ezért, ha kapnak mind1 kitől ilyen támadást rábélyegzik és azzal gyűlölködnek, mert nekik ilyen nem sikerül. Én is hányszor szívtam már a fogam mikor 10 nuke jott be V47 en 1 falumra 1 secen belul és vagy levédem vagy megy a falu... Erre nem kell így reagálni... WarriorSpiritet is meggyanúsítottam V47-ért :D valami 4-5 accból tolta ki a nukokat helyelve 1 időintervallumba időzítve (cca 1000 nuke) és még dokihoz is elment hogy kapjon papírt igazolásra a munkahelyére :D mert indítgatott :D. Persze mikor meggyanúsítottam majdnem megevett a levélben :D Na de hát valjuk be néhány 100 nuke-ot is elég izzasztó kikuldeni nem ezreket.

Szerintem érd be egy elismeréssel a játékodat tekintve, hogy azt hiszik scriptelsz. :)
 

DeletedUser20011

Vendég
Ugyanott vagyunk. Betonbol vagy, es ugyanugy azt hajtogatod, hogy nem en inditottam. Mutass a 6/7 falu kozul amennyire mentem olyan nemeseket ami ne 125-200 kozott ment volna. Nagyon ismerem ezt az idokozt.
A masik dolog, szanalmasnak tartom, ahogy belemegyek abba, hogy bebizonyitom neked az adott szazadokat, de neked mar tobb kell.
Figyelj ide... Én elhiszem hogy most már kiakarsz farolni ebből! Vegyél vissza az arcodból és nem kerülsz ilyen helyzetbe! Dizelre mikor armáztatok csak Te jöttél ezredekre! És abból volt ezredre azonos is! Bizonyíts vagy halgass!
 

DeletedUser19843

Vendég
Figyelj ide... Én elhiszem hogy most már kiakarsz farolni ebből! Vegyél vissza az arcodból és nem kerülsz ilyen helyzetbe! Dizelre mikor armáztatok csak Te jöttél ezredekre! És abból volt ezredre azonos is! Bizonyíts vagy halgass!

Mibol farolnek ki? En eddig tisztelettel neztem fel rad, de mostmar belatom, hogy kizarolag a szavakhoz ertesz, azok kiforgatasahoz es manipulalasahoz.
Tisztelettel megjegyeznem, hogy amikor felhivtal dc-re, es meginvitaltal klanodba, elotte 45 perces "elojatekot" tartottal, majd csak utana tertel a lenyegre. Hidd el, konnyen levagom, ha valaki egyenesen kozli amit szeretne, vagy szeretne meggyozni az illetot.
Aki nem bir bocsanatot kerni, ha teved, az nem ferfi.
 

DeletedUser20011

Vendég
Fp0OlWb.png


Itt pedig a küldött kép:

3HjEqjW.png
Ezt kellene megismételnie hogy látom! :) és még csak nem is 82 támadásból (ami azért meg viseli az indítót) Hanem 16-ból. Roli mindegyik támadása levan mentve az SOS topikunkba! :) Nem egy "vitatható" indítása van!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent