East vs West

DeletedUser9513

Vendég
ha arra akarsz utalni, hogy te helyettesíted, akkor gratulálok.
nagyából egy szintet képviseltek a játék tudást illetően:) az pedig a helyettesített fiók névadójának a hátsó fele alatt található:D
 

DeletedUser

Vendég
ha arra akarsz utalni, hogy te helyettesíted, akkor gratulálok.
nagyából egy szintet képviseltek a játék tudást illetően:) az pedig a helyettesített fiók névadójának a hátsó fele alatt található:D

Ej de gonosz vagy. Rekordot döntött, nem volt még senki, aki egy hét alatt 800 falut bukjon. Nagyon tud valamit. :)
 

DeletedUser14649

Vendég
Istenkém!
Egy 11 éves kissrácot döngöltök itt a földbe éppen.
Bátor hogy egyáltalén volt mersze ideírni.Egyenlőre,egyelőre...Ki a francot érdekel ez a hiba?
 

DeletedUser16178

Vendég
Jó ez a név : Lady madonna :D
A Madonna-t nem kell lédizni ;)
Ez olyan ,mintha azt mondanánk Lord King :D
 

DeletedUser16101

Vendég
Jesszusom. Te ezeket komolyan is gondolod amiket leírsz? Néha elcsodálkozom, hogy miért nem képesek gondolkodni páran mielőtt le írnának bármit is. Az egyenlőre és az egyelőre nem ugyan az egyelőre még.



Pont te beszélsz aki ezeréve nem fejlődik semmit...
 

DeletedUser16178

Vendég
inkább menj előre 10 évet és nézd meg hogy érdemes-e élni :D
vagy menj előre 1 héttel és a lottó számokat ha megtennéd , thanx ! :p
 

DeletedUser8631

Vendég
Pont te beszélsz aki ezeréve nem fejlődik semmit...

Hoppácska, ez kimaradt. :)

Jól látod, ezer meg egy éve megálltam. Csak és kizárólag azért tartom az accom, hogy a klántársaknak ne kelljen befoglalniuk, és lássam és ott legyek a végkifejletnél amiért éveken át küzdöttem. Nem egyszer szúrtak hátba, és voltak árulók a csapatban, de mi ezt is túl éltük, és jelenleg ott tartunk, hogy a szervert megnyerjük. Ugyan a végjátékhoz nekem sajnos már nincsen közöm, mivel meguntam az egészet, hisz jó pár olyan társam hagyta aba, akikkel szívesen játszottam együtt, és ez nekem is a kedvemet szegte, meg történtek RL dolgok is, de itt vagyok, és ragyogok.
 

DeletedUser11248

Vendég
Hoppácska, ez kimaradt. :)

Jól látod, ezer meg egy éve megálltam. Csak és kizárólag azért tartom az accom, hogy a klántársaknak ne kelljen befoglalniuk, és lássam és ott legyek a végkifejletnél amiért éveken át küzdöttem. Nem egyszer szúrtak hátba, és voltak árulók a csapatban, de mi ezt is túl éltük, és jelenleg ott tartunk, hogy a szervert megnyerjük. Ugyan a végjátékhoz nekem sajnos már nincsen közöm, mivel meguntam az egészet, hisz jó pár olyan társam hagyta aba, akikkel szívesen játszottam együtt, és ez nekem is a kedvemet szegte, meg történtek RL dolgok is, de itt vagyok, és ragyogok.

Mimike ezt nekik hiába magyarázod,ezt ök nem értik,furcsa nekik hogy nem úgy játszunk mint ők,hogy itt van tisztesség és becsület,hogy mi nem ugrunk neki valakinek ha az nem annyira aktív,mi tiszteljük a múltját,ez nekik valami új,mint ahogy mi sem értsük hogy milyen társaság lehet odaát,mit tisztelnek,miért van az hogy ha valaki kap tőlük pár száz támadást,miért lesz klán nélküli vagy egyedül alakít külön klánt,hol vannak mellöle a társai(barátai) akikkel évekig játszót,na ez nekünk is olyan amit nem értünk,de szerintem már akkor sem tudták mi az hogy tisztelet a klán,egy tag iránt(még ha nem is ismerték) amikor ők álltak nyerésre,míg mi tudtuk és így lettünk vesztesből nyertesek...
 
Fent