East vs West

DeletedUser9513

Vendég
Csak egy apróság, sosem álltunk vesztésre:) esetleg kicsit nehezebb volt a dolgunk.
 

DeletedUser

Vendég
V18-on szeretettel várunk Madonna!.:)

Sajnos tényleg unalmas lett úgyhogy minden elismerésem a még aktívan harcoló embereknek!
 

DeletedUser

Vendég
Ezzel még nagyon sokan így vannak. Ez a V2 olyan mint a maratoni futás. És még le sincs zárva a szerver.:D
 

DeletedUser

Vendég
Önarckép v mi a halál???

Ja és igazatok van, ti vesztesek vagytok és egymástak estek. Arra azért kérlek, hogy ha esetleg elvesziteném minden falum akkor egyet hagyajtok meg h a végén tudjam azt mondani h MEGMONDTAM!!!
Hova lettél MEGMONDTAM? :D
 

DeletedUser

Vendég
Törölt Don Corleone?

Pedig hogy megmondta a frankót hogy majd meglátjuk, meg hogy mindenki rettegjen. Vagy lehet hogy úgy írta hogy már rettegünk is? Valóban mély nyomokat hagyott az biztos. :D
 

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]Kedves játékosaink,

a fórumon elharapózó minősíthetetlen hangnem és stílus miatt általános tisztogatásba kezdünk.
Ennek oka, hogy hiába kérünk, figyelmeztetünk, sajnos a fórumozó játékosok közül 10-20 ember nem ért a szép szóból, és folyamatosan megbontja a rendet, emberi közösségben elfogadhatatlan, és saját magukat is lealacsonyító hozzászólásaikkal.
Így a fórum moderátorai szombattól minden topicot átolvasnak (utolsó két hónap bejegyzései), és mindent ami sértő, hergelő hangnem, azt töröljük, a hozzászólót bannoljuk.
Aki nem akarja a szombatot bannal kezdeni, az javaslom olvasson, töröljön.

Minden jót kívánok mindenkinek![/COLOR]
 

DeletedUser

Vendég
Jah es Harli nem a nyomas miatt lettem inaktiv,tudod vannak fontosabb dolgok is ennel :)
Es bar lehet, hogy torolte a rendszer a fiokom, de soha nem ereztem magam vesztesnek, vagy annak aki a vesztes oldalon altam volna.
Ugy gondolom, hogy azok akik kozel 3 evig jatszottak ezt a vilagot es most is jatszodjak azok megerdemlik a dicseretet. Ez a par ev megtanitotta, hogy tiszteljem ellenfeleim mindig :) Igy gondolom hogy voltak nagy csatak, csalodasok, remenyek, teljesulesek, bar a valo elet azt mondja, hogy haszontalan idotoltes volt ennyi evet napot orat belefektetni, de vegul is soha nem gondoltam, hogy rosz dontes volt, hiszen minden alkalommal vartam, hogy fellepjek, hogy gep elott legyek, hogy meglepjen valamivel ez a jatek. Egy celom volt: ha befejezem a jazekot ezen a vilagon akkor valaki emlekezzen ram, es ugy nez ki hogy sikerult, hiszen ha nem igy lenne akkor nem ideztel volna tolem, koszonom :)
 

DeletedUser9513

Vendég
Jah es Harli nem a nyomas miatt lettem inaktiv,tudod vannak fontosabb dolgok is ennel :)
Es bar lehet, hogy torolte a rendszer a fiokom, de soha nem ereztem magam vesztesnek, vagy annak aki a vesztes oldalon altam volna.
Ugy gondolom, hogy azok akik kozel 3 evig jatszottak ezt a vilagot es most is jatszodjak azok megerdemlik a dicseretet. Ez a par ev megtanitotta, hogy tiszteljem ellenfeleim mindig :) Igy gondolom hogy voltak nagy csatak, csalodasok, remenyek, teljesulesek, bar a valo elet azt mondja, hogy haszontalan idotoltes volt ennyi evet napot orat belefektetni, de vegul is soha nem gondoltam, hogy rosz dontes volt, hiszen minden alkalommal vartam, hogy fellepjek, hogy gep elott legyek, hogy meglepjen valamivel ez a jatek. Egy celom volt: ha befejezem a jazekot ezen a vilagon akkor valaki emlekezzen ram, es ugy nez ki hogy sikerult, hiszen ha nem igy lenne akkor nem ideztel volna tolem, koszonom :)


Ekkora önámító hozzászólást:DDD
Földbe lettetek döngölve, és nem érzed magad vesztesnek? Mi kellene még hogy érezd, bizony sz..rá lettetek verve. Bármit is írsz bizony azért töröltél, mert láttad, hogy semmi esélyed sem neked, sem bármelyik klántársadnak.
Vannak volt klántársaid akik jelenleg is itt küzdenek, tudják, hogy esélyük sincs, mégis it vannak.
Ők minden tiszteletet megérdemelnek! Veled ellentétben aki fülét farkát behúzva törölte, vagy inaktivitás miatt töröltette a fiókját, itt most meg veri a nyálát!
Az, hogy Harli idézett tőled nem épp dícséret a számodra.
 

DeletedUser

Vendég
hm, persze, hogy tudom hogy szetvertetek, ezt nem is tagadom. nem vertem a nyalam, csak gondoltam valamivel osszegzem az eltoltott eveket. Es az mar mindegy, hogy ki hogyan es plane hogy miert fejez be egy vilagot.
 

DeletedUser9513

Vendég
hm, persze, hogy tudom hogy szetvertetek, ezt nem is tagadom. nem vertem a nyalam, csak gondoltam valamivel osszegzem az eltoltott eveket. Es az mar mindegy, hogy ki hogyan es plane hogy miert fejez be egy vilagot.

Így mindjárt másként hangzik.
Az, hogy ki mit mond , hogy miért fejezi be, az az ő saját dolga. Bárki bárhogy szépítheti a törlésének okait, mi akkor is tudjuk az igazságot.
 
Fent