[DSA] [D]ont [S]top the [A]ttack

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Nos,szóval.
Sajnos nem vagyok túl ügyes regés,úgyhogy nem ecsetelem mi hogyan történt meg blabla.
v34en alakult meg a klán,hosszú és rögös úton. Mivel ott már nem sok kell a győzelemig,gondoltuk kipróbáljuk mire megyünk az új világon. A beállitások stimmelnek,szóval gondoltuk most vagy soha.
Na és két igen neves klán neves vezérétől kaptunk meghivást.
Ami a mi nevünket illeti,nos annak még nincs jelentősége,de majd idővel formálunk neki :cool:
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
;)
giphyEFECTOS.gif
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
Szegény Arch most vette észre, hogy a mögöttük lévő 4. helyezett klánnak nagyobb a híre az övéknél (twstats szerint), így kénytelen volt ilyen eszközökhöz folyamodni... Vajon a J.F klán mikor veszi észe?! :(

Bocsi, ha tévedek, de ennek a fórumrésznek így látom a legtöbb értelmét...
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Csak kicsit alábhagyott a lendület külsőn mivel Vigyori lelépett,szóval gondoltam ittvagyunk mi,lehet szidni,imádom a külsőt olvasgatni :D
Ilyesmivel meg nem foglalkozok,bár most hogy mondtad rálestem. A tiéteket Schimo miatt nézegetik,ugyanis neki már magában több van mint a klánotoknak szóval nem kell itt piedesztálra emelni a "Véletlent" :p
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Na végre valaki aki méltó a hírnevére. Vág az eszed mint a beretva,le a kalappal :p
Angel az én angyali felem,aki visszafogja a kezem nehéz időkben,nehogy letérjek a helyes ösvényről :D
 

DeletedUser

Vendég
max kapsz egy bant :D
régen a felesleges topikokért adtak, de most már biztosan sokkal lágyszívűbbek

Az EW és a DSA topic egyáltalán nem felesleges.Két ilyen nagyszerű klán megérdemel 1-1 külön topicot.Nem véletlen hogy ez a két klán közt fog eldőlni a világ sorsa.
Hihetetlen érzés lehet bekerülni oda..
Fogja fel mindenki pozitívan.Ha már nem lehetünk tagok,legalább beszélhetünk róla..Egy asztalhoz ülhetünk velük..nem kis dolog..
 

DeletedUser18465

Vendég
Az EW és a DSA topic egyáltalán nem felesleges.Két ilyen nagyszerű klán megérdemel 1-1 külön topicot.Nem véletlen hogy ez a két klán közt fog eldőlni a világ sorsa.
Hihetetlen érzés lehet bekerülni oda..
Fogja fel mindenki pozitívan.Ha már nem lehetünk tagok,legalább beszélhetünk róla..Egy asztalhoz ülhetünk velük..nem kis dolog..

ezek szavak láttán a hátam borsózott :( :D Az a gáz, hogy a Jóféle klán meg szépen araszol a top1 helyen, és sehol sem látom az Ő topicjukat, szerencsére van pár ismerős abban a klánban nekem is és elég ügyesen na meg aktívak hajrá nekik is :)

Visszatérve montana szavaira, talk showt kéne itt rendezni esküszöm kibeszélni őket és ők nem reagálhatnak, max ha valakinek van 3 külön accja fent itt külsőn valakinek :D na meg persze játékban is xdd
 

DeletedUser18465

Vendég
Ha a felesleges topicokért ban járna, akkor csak csevegő lenne... ennyi erővel mindegyik klán nyithatna magának itt egy topicot.

Neked egy farmoló topicot kéne ahol kioktatsz engem is, hogy lehet ennyit farmolni :D :D gratulálok az eredményeidhez, mintha magam látnám xdddd :D :D :D :D :D :D :D
 

DeletedUser15769

Vendég
ezek szavak láttán a hátam borsózott :( :D Az a gáz, hogy a Jóféle klán meg szépen araszol a top1 helyen, és sehol sem látom az Ő topicjukat, szerencsére van pár ismerős abban a klánban nekem is és elég ügyesen na meg aktívak hajrá nekik is :)

Köszönjük, igyekszünk! :)
Ami a külső topicot illeti nem valószínű hogy lesz, mert nincs rá szükség.
Ezt meghagyjuk a "nagyoknak"... :)
 
Fent