[DSA] [D]ont [S]top the [A]ttack

DeletedUser17525

Vendég
Nem várjuk,hogy bárki is fényezzen minket csak azt,hogy ne terjesszetek olyan dolgokat amiknek semmi valóságalapja nincs. Mivel mi sem tesszük.
Ha meg infót akarsz kérdezz én szivesen elmondok bármit. Nem kell cselezgetni,szivesen adok ki bármilyen infót,nem sokat tudsz vele kezdeni. Ezért nincsenek nekem soha kémeim más klánokban és ezért tojok rá magasról ha a mi klánunkban van kém (volt v34en is pár,meg van itt is tőletek ). Az infó az csak infó,a háborút pedig a sereg nyeri. A falukat kell gyüjtögetni,nem az infót.
Ha kémeket tartanék, nem "cseleznék" így én sem. Ezek szerint csak nem tudtam eddig kihez forduljak :) Olutinnak kezdetben szimpla kérdést tettem fel, mégis az ellenkezőjét állította. Ha az 1. válasz hazugság, onnantól nincs szó egyenes beszédről.
Na akkor ezt is tisztáztuk.
 

DeletedUser

Vendég
Persze,hogy volt mert a HT egy nagyon fontos pont a kettőnk harcában és ha az ew mellé állnak akkor most mi lennénk bajban.
Igen az a taktikájuk. Mi pedig alkalmazkodtunk hozzá úgy,hogy mi tesszük ezt most ellenük. Tudják meg milyen az.
És igen,a hosszútávú szövetségekről vagyok hires. v23,egyetlen szövetségesünk az RD volt akik beolvadtak és együtt nyertünk szerót.
v34en a Pro,Beasts és a szuper klánok. A szuper klánt Monti ellenünk forditotta,a másik kettő kitartott mellettünk és most a tagjaik velünk nyernek szervert. Szóval nagy lyukat lőttél,de mit is várjunk mikor nem sok fogalmad van a kh-hoz.
És nem mondtam senkinek,h lesz szövi tiszta véletlen volt az a foglalás.
Ha ti jöttök szövibe akkor annyi lett volna,de mivel az volt ami,ezért kötöttünk egy másik klánnal nyugaton. B terv. Szóval ne magyarázz már mit éreztél,te nem látod át a dolgokat,ezért megy minden klánod mindig már pár hónap után a levesbe.
Nem békitettem senkit senkivel,áthoztam az INV pár tagját és annyi.

Gyáva jelzővel se illettek még,végre ezt is begyűjtöttem. Szuper.
Nem vagyok gyáva,vezér vagyok. És a tagokat igyekszem a győzelem felé vezetni.
Te mit csinálsz világok óta? Összehozol egy klánt és magaddal rántod a tagokat a szakadékba.
Nem bátor vagy,hanem ostoba. Én ha kamikazét akarok akkor egyedül játszok,ha pedig mások játéka függ tőlem akkor igyekszem mindent megtenni,hogy ne rontsam azt el. Veled ellentétben. És még te akarsz nekem beszólogatni? Oké,folytasd.
Nem fogok veled vitázni,érdekes hogy eddig az EW-t szólogattad le,nekünk nyaltál most pedig már az ő oldalukon vagy.
Én legalább tudom melyik oldalon állok és kitartok mellette.
Az EW-t tisztelem mint ellenfelet,a te klánod viszont nem emlithető velük egy lapon.

Nincs semmi baj a szövetségesek által való takarózással..De miért érvelsz állandóan az EWvel,hogy csak azért van szövetségesed mert az EW miket csinált az előző világokon?:D
Mindenki tudja,hogy nem erről van szó,hanem arról hogy legalább akkora egód van mint vigyorinak,ha nem nagyobb,és inkább szerzel 5-6 szövetségest akit rá tudsz küldeni az ellenre,minthogy legyen egy tisztességes harc amiben nem olyan biztos a győzelem.
Mekkora véletlenek vannak:D Pont azután az éjszaka után jött a foglalás,mikor egyeztettünk:D Jó,fogjuk a véletlenre.
Mikor nyaltam akár az EWnek,akár neked?:) Erre nem emlékszem..De ha arch azt mondja,biztos úgyvan:D

Miért érzem azt,hogy nem az igazi éneddel beszélek nyilvánosan?Privátban egészen más vagy:)
 

DeletedUser18729

Vendég
3 honap mulva felhozom ujra ezt a temat :) Jaaa de akkor mar se te se balu nem lesz a szerveren :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Alkalmazkodott a DSA? :D Én úgy emlékszem, hogy egy kimondhatatlan nevű szerveren (tuggyátokmelyik ;) ) az alkalmazkodás a későbbi döntő veszteséhez (tuggyátokki ;) ) elég gané dolog volt, és mindenkit, aki ezt tette, sározták, hogy így meg úgy (közte egy nagy, hősökből álló csapat is alkalmazkodott :/ ) :D Most meg az alkalmazkodás már jó, már ezt kell tenni, mertacsúnyaew? :D Ha ez így van, meg kell dícsérni az EW-t, kimozdított titeket a komfortzónátokból, hisz nem véletlen nektek kellett alkalmazkodni, és nem nekik... ;)
 

DeletedUser

Vendég
3 honap mulva felhozom ujra ezt a temat :) Jaaa de akkor mar se te se balu nem lesz a szerveren :D

Meglátjuk ki meddig marad:)
Dsa lèpéselőnyben van,de láttunk már fordulatokat nem?
Viszont sem az EW sem az =s= nem fogja vègigsz*pkodni a déli klánokat,hogy visszajöjjünk a játékba:)
Sőt,lehet hogy hatalmas öngól a sok szövetséges:)
Sokan inkább a harc mellett voksolnak mint az eszmèletlen nagy stratègia mellett:) bár ezt nem nevezném stratègiának..inkább nyálpicság:)
 

DeletedUser18740

Vendég
Ajánlom figyelmedbe a klánok LET ranglistáját,azt nem lehet hamisitani.
Biztos nem nekünk van több mint 4x annyi letünk mint nektek,hisz mi csak taktikázunk,nem harcolunk.
Különben meg úgy beszéltek mintha mi 2x annyi klánnal lennénk mint ti. Holott nem,az EW része is minimum 5 klánból áll,de szerintem van az 6-7 is.
 

DeletedUser

Vendég
Melyik meccset nèzed?

Elvagy tévedve arch:D Menj inkább keress mèg 4-5 szövetsègest,aztán gyere vissza ide és magyarázd meg hogy azért van ennyi szövetségesed mert a "kispista" ezt meg azt csinálta egy korábbi világon:)
Azt ne mond hogy nem ismered a "kispistàt":)))

Gyáva vagy:)
 

DeletedUser18740

Vendég
Te pedig gyenge és tudatlan. Folytasd csak a bukószériád,és köpködj csak felfelé aztán vigyázz nehogy a magadat köpd le a végén :p
 

DeletedUser18465

Vendég
kimaradtam valamiből ? én oberinnel vagyok mert Ő jóarc és szerény :D :D
 

DeletedUser18729

Vendég
egyszeru kerdes night, szinte minden vilagon klant alapitasz, volt-e olyan, hogy egy vilagban top3 jatekos tudtal lenni huzamosabb ideig, ezaltal peldat mutatva a klanodban?
 

DeletedUser

Vendég
egyszeru kerdes night, szinte minden vilagon klant alapitasz, volt-e olyan, hogy egy vilagban top3 jatekos tudtal lenni huzamosabb ideig, ezaltal peldat mutatva a klanodban?

Világ kezdeti első órában mikor nyomkodni kell a küldetéseket,mindig szakítok és ott vagyok a top20 játékos közt.De aztán később elfogyok,és mindig a LETre fogom,hogy arra megyek:D De ezt már egyre kevesebben veszik be,úgyhogy mást kell kitalálnom.
Köszönöm a kérdést,esetleg másra szeretnél választ kapni?:)
 

DeletedUser18729

Vendég
Világ kezdeti első órában mikor nyomkodni kell a küldetéseket,mindig szakítok és ott vagyok a top20 játékos közt.De aztán később elfogyok,és mindig a LETre fogom,hogy arra megyek:D De ezt már egyre kevesebben veszik be,úgyhogy mást kell kitalálnom.
Köszönöm a kérdést,esetleg másra szeretnél választ kapni?:)
terelsz,kozepszer vagy kozepszer meg ne akarjon vezetni :)
 

DeletedUser18025

Vendég
Alkalmazkodott a DSA? :D Én úgy emlékszem, hogy egy kimondhatatlan nevű szerveren (tuggyátokmelyik ;) ) az alkalmazkodás a későbbi döntő veszteséhez (tuggyátokki ;) ) elég gané dolog volt, és mindenkit, aki ezt tette, sározták, hogy így meg úgy (közte egy nagy, hősökből álló csapat is alkalmazkodott :/ ) :D Most meg az alkalmazkodás már jó, már ezt kell tenni, mertacsúnyaew? :D Ha ez így van, meg kell dícsérni az EW-t, kimozdított titeket a komfortzónátokból, hisz nem véletlen nektek kellett alkalmazkodni, és nem nekik... ;)
Az a baj, hogy még mindig keversz minket a CNN-el. Itt a nagyrész a 34es csapat.
Amúgy meg igen, miért ne alkalmazkodnánk, mikor ez a trend? Vagy legyünk saját magunk ellenségei, és legyünk csökönyösek, csak azért, hogy megmutassuk, hogy mi királyok vagyunk?
Én amúgy nem vitát akartam generálni, csak reagáltam egy általam előre elmentett hozzászólásra, mert tudtam, hogy az EW nem húzza ki 2 klánnal, de van egy olyan érzésem, hogy 3mal sem.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Az a baj, hogy még mindig keversz minket a CNN-el. Itt a nagyrész a 34es csapat.
Amúgy meg igen, miért ne alkalmazkodnánk, mikor ez a trend? Vagy legyünk saját magunk ellenségei, és legyünk csökönyösek, csak azért, hogy megmutassuk, hogy mi királyok vagyunk?
Én amúgy nem vitát akartam generálni, csak reagáltam egy általam előre elmentett hozzászólásra, mert tudtam, hogy az EW nem húzza ki 2 klánnal, de van egy olyan érzésem, hogy 3mal sem.

Nem, nem keverlek, ott nem csak a CNN-esek mondták, hogy az alkalmazkodás rossz dolog :D De mindegy, Ti dolgotok, hogy alkalmazkodtok össze vissza, nem szólok, és nem is szólhatok bele :)
 

DeletedUser18025

Vendég
Nem, nem keverlek, ott nem csak a CNN-esek mondták, hogy az alkalmazkodás rossz dolog :D De mindegy, Ti dolgotok, hogy alkalmazkodtok össze vissza, nem szólok, és nem is szólhatok bele :)
Amúgy csak azt nem értem, hogy ebben mi az alkalmazkodás? Vagy te azt alkalmazkodásnak nevezed, hogy n+1 klánnal indultok? Aztán meg egy következő szerveren felhozod, hogy háhááááááá, miért nem vagytok megint hülyék. Vagy mit kellett volna csinálnunk, ami neked megfelel? Hogy járhattunk volna a kedvedben? Végülis neked mindegy, az elejét át kell vészelni, majd 5000 falusan indul be a játékod,mikor mi már v886-on csapassuk Archal(kérdés, hogy eljutsz-e addig)
Tudom, én hoztam fel, hogy másik klán, meg másik vezetés, más tagok, stb, viszont 28-on épp azzal vádoltátok damas8-at, hogy "maradi" vezér, mert nem tud 6 alklánt irányitani, meg egy szövetségcsaládot(vagy hogy hivják) létrehozni, eljárt felette az ide. Most jöttek a xyz generációs vezérek, ők már be tudják rakni a klán profilján a diplomáciát, velünk meg az a baj, hogy nem vagyunk maradiak.
Bár mindent meg lehet magyarázni, nem is szeretnék belefolyni, nagyon hosszú volt a hét, fáradt vagyok én ehhez.
Jóéjt!
 
Fent