[DSA] [D]ont [S]top the [A]ttack

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
Sziasztok!

Látom, megy itt a "te vagy a hülyébb" kakaskodás. A helyzet sokkal egyszerűbb. Nyilván most az EW részéről sértettnek érzik magukat az emberek amiért nem megy a szekér. Nos igen, ehhez kevé profi csapat van hozzá szokva. Főleg a mai értelemben vett profik, mert ha megnézzük, szinte minden győztes klánban van átfedés. Tehát mondhatni van egy profi mag, egy-két vezér meg egy-két klánnév és ezek a mai KH győztesei. A DSA nagyon szépen csinálja amit csinál, akár egyedül játszik, akár sok szövetségessel. Személy szerint úgy vagyok vele, hogy a diplomácia is stratégia és használandó eszköz mindaddig ameddig őszinteségen alapul és nem egymást megvezetve akarnak klánok diplomácia által előnybe kerülni. Hogy ne menjek messzire, igen, nekünk is vannak szövetségeseink, de ezek kölcsönösen hasznos szövetségek. Persze nem mindenkinek jó ez, főleg az ellenfeleinknek, de ész nélkül a buta ember játszik.
Mindazonáltal meg kell értenünk az EW-s oldalról való sértettséget is, ugyanis ők nem erre írtak alá. Arról volt szó, hogy az ország legjobb vezetősége és a legerősebb játékos állománya száll szembe győztes esélyesként mindenki mással. Ehhez toborzást is szerveztek és fel is vettek mindenkit, majd az egész kikiáltója itt hagyta a népet a trutyiban.
Nem tartom sokra azokat az embereket, akik mások szoknyája alá bújnak meg, hogy majd így könnyen szervert nyerhetnek. Ilyen emberből viszont elég sok került az EW-be és ez okozta/okozza a vesztét. Nos igen, azóta néhány ilyen leleményes ember talált jobb lehetőséget az EW-nél a céljai elérése érdekében, de inkább maradt volna, hogy tudásával és aktivitásával gatyába rázza a társait.

Mindegy is, szerencsére nem a Randomba jöttek ezek a világmegváltó profik :D Mindent összegezve. Az EW oldalán levő embereket még ha nem is szívlelem, a felháborodásuk jogos. Át lettek verve és ez nem az a világmegváltó vezetés a játékos állomány. Ellenben a DSA pedig okosan és ügyesen játssza amit kell, így őket sem lehet hibáztatni.

Ezek után remélem, hogy ma is megmentettem pár emberi életet és nem fogtok egymás torkának esni, mert jobb a békés harc, mint a hangos mocskolódás! :)
Köszi,
Sophie
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.208
Amúgy csak azt nem értem, hogy ebben mi az alkalmazkodás? Vagy te azt alkalmazkodásnak nevezed, hogy n+1 klánnal indultok? Aztán meg egy következő szerveren felhozod, hogy háhááááááá, miért nem vagytok megint hülyék. Vagy mit kellett volna csinálnunk, ami neked megfelel? Hogy járhattunk volna a kedvedben? Végülis neked mindegy, az elejét át kell vészelni, majd 5000 falusan indul be a játékod,mikor mi már v886-on csapassuk Archal(kérdés, hogy eljutsz-e addig)
Tudom, én hoztam fel, hogy másik klán, meg másik vezetés, más tagok, stb, viszont 28-on épp azzal vádoltátok damas8-at, hogy "maradi" vezér, mert nem tud 6 alklánt irányitani, meg egy szövetségcsaládot(vagy hogy hivják) létrehozni, eljárt felette az ide. Most jöttek a xyz generációs vezérek, ők már be tudják rakni a klán profilján a diplomáciát, velünk meg az a baj, hogy nem vagyunk maradiak.
Bár mindent meg lehet magyarázni, nem is szeretnék belefolyni, nagyon hosszú volt a hét, fáradt vagyok én ehhez.
Jóéjt!

Nem rólam szól ez az egész, de tetszik hogy rám vetíted :) Először is. Ne többesszámozz, nem vagyok EW-s. Másodszor. Semmit nem kell csinálnotok, hogy nekem megfeleljen, semmivel nem tartoztok nekem. Harmadszor. Az én játékom nem indul be, minden valamirevaló KH-s ha akarja, látja, hogy a V28-as fiókom puszta szerencse, belső, és barbár miatt lett akkora, amekkora.

Múltkor említetted, hogy lehetnénk duálok (#realism :) ), szerintem ez ugrott, bocsi :( Az imába foglalást is hanyagoljuk. Én nem ütöm meg a Ti szinteteket :S
 

DeletedUser18465

Vendég
Aldi cimbi,nem birok belépni a sajátomba,hogy miért azt ne kérdezd. Azt mondja nem jó a jelszó,pedig jó :D
Biztos feltörték :D

A farmeramás accom is feltörték, már rég be kellett volna aratnom a répát, meg összegyűjteni a strucc tojást, a disznóvágásról nem is beszélve... :( Elvok havazva gyerekek és itt a tél mindjárt... :(:(:(:(:(
 

DeletedUser18740

Vendég
Juj basszus hazudtam,csak 24... Most beléptem,megtámadta a gaz a növényeimet. És még azt mondják,hogy a farmerámán nincs harc,hát ott még a növények is támadnak :D
 

DeletedUser18465

Vendég
Juj basszus hazudtam,csak 24... Most beléptem,megtámadta a gaz a növényeimet. És még azt mondják,hogy a farmerámán nincs harc,hát ott még a növények is támadnak :D

szarral trágyázol, vagy műtrágyával ? elvileg a műtrágya sokkal rosszabb :S
Multkor ezen filóztam mivel kéne betrágyázni a sok gaz növényt akik "támadnak" :D elis basztam a támadásokat KH-n :D
 

DeletedUser18740

Vendég
Szarral,hát csóróság van nálunk,nincs píz műtrágyára. A szaghoz meg már hozzávagyunk szokva,hisz fürdővizünk sincs már lassan 3 hónapja :D
 

DeletedUser18465

Vendég
Szarral,hát csóróság van nálunk,nincs píz műtrágyára. A szaghoz meg már hozzávagyunk szokva,hisz fürdővizünk sincs már lassan 3 hónapja :D

ne is mond, valamikor arra sincs pénz hogy összeszedjem a répát, egyedül azt eszi a redvás koca... tűrhetetlen asszem feladom
lvl 29-es szinten, én ezt nem bírom, kikészít idegileg :(
Komolyan, kh nem készít ki ennyire mint a farmerama, ilyen 1-2 es szinten még könnyű is, de ez a 29.-es pro szint... nem bírom, nem duálosodunk arch ? :D
 

DeletedUser18740

Vendég
Épp azon gondolkodtam,hogy kéne nekem egy dual.
Az aratásban sajna nem vagyok jó,de ganézni meg trágyázni azt nagyon tudok :D
 
Fent