Világ 84 Csevegő

SPECTERS

New Member
A reakció pontszáma
8
Jövünk már ..
100 nap előny úgy gondolom elég lesz ASG - AV klánoknak
 
Utoljára szerkesztve:

reti99

Well-Known Member
A reakció pontszáma
994
Kedves ASG és AV klánok,
a kis klánokat is bevennétek a háborúba? Csak formalitás de bántja a szemem.

Köszi!!
 

=ZEUS=

King of Asgardia
A reakció pontszáma
354
Kedves ASG és AV klánok,
a kis klánokat is bevennétek a háborúba? Csak formalitás de bántja a szemem.

Köszi!!
Ennyire szükségetek van a sikerélményre, ha már sem a lengyelen, sem itt v84-en a nagy klánok ellen nem megy? :D Reti....Reti....
 

BMEQÉpület

Well-Known Member
A reakció pontszáma
285
Hát de az nem a te klánod? Vagy azok mégis akadémia klánok? xd
Reti meg nem is volt lengyelen.
 

David24

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.097
reti nem volt lengyelen btw, és csak simán megkért, hogy rakjatok be minden klánt a háborús statba, hogy tisztán lássuk a dolgokat, ha már nálunk mind a 4 klán bent van.
 

a Vajda

Well-Known Member
A reakció pontszáma
2.265
V84-en melyik klán számít nagy klánnak? Mindenféle rosszindulat nélkül kérdezem.
Mert szerintem azok számítanak nagy klánoknak akik a szervereik nagy részét sikeresen zárták. Pl. Sbt,Sparta,Cotl,H/Csigák,Fs, és még lenne jó pár akik 2-3 győzelemmel rendelkeznek, nem rosszból de az Av eléggé kezdetleges klán,talán 3 szerverük ennek ellenére ügyesek, ti pedig 1 győzelemmel rendelkeztek ,de 10x probálkoztatok. Nyilván a szerverhez képest jó keretetek van,de messze nem vagytok nagy klán azért ,mert nagy létszámmal eltudsz indulni szervereken.
Használd ki,hogy ennyi játékost megtudsz szólítani a szervezést meg bizd rá bingóékra vagy az angel tesókra,aztán megnyeritek a szervert.
 

reti99

Well-Known Member
A reakció pontszáma
994
Ennyire szükségetek van a sikerélményre, ha már sem a lengyelen, sem itt v84-en a nagy klánok ellen nem megy? :D Reti....Reti....
Akkor ne! Úgy látom nem talalod a funkciót, csak szerettem volna hogy reális képet láss az armákról, de látom azt nem szeretnél. Jó játékot!
 

a Vajda

Well-Known Member
A reakció pontszáma
2.265
ASG-Av-Hangovers vs. ALC párharcban,szerintem egyenlőre az Asg a favorit,legalábbis kulsoszemmel. :D
 
Fent