Világ 84 Csevegő

BMEQÉpület

Well-Known Member
A reakció pontszáma
285
Minden nagyobb jatekos volt szinte.

A csapat kiemelkedo volt, de a faluhatrany hatalmas volt.
Ott mindenki ASG tomegklan fele..annyi kulonbseggel,hogy jatszani is tudnak es mocskosul jon idozitenek. (Persze nem mind).

300-400 falu vs 7-8k mar meredek.
Voltak azért hiányzók bőven, de egészen jó keret jött össze. NF-ből hiányoltunk azért még embereket. Talán legközelebb többüket sikerül meggyőzni, főleg egy kevésbé tesztjellegű indulásra.
 

Yggad

New Member
A reakció pontszáma
3
Hihetetlen. El lett sütve a haza hívás aztán baj ha jövünk. Bár igaz olyan embereknek tűnt el a meghívója bizonyos források szerint akik a Nagy Győztes ASG keretben is benne voltak, szóval nem csodálkozom hogy mi se kaptunk. De hát ilyen ez, nem?
 

BMEQÉpület

Well-Known Member
A reakció pontszáma
285
Hihetetlen. El lett sütve a haza hívás aztán baj ha jövünk. Bár igaz olyan embereknek tűnt el a meghívója bizonyos források szerint akik a Nagy Győztes ASG keretben is benne voltak, szóval nem csodálkozom hogy mi se kaptunk. De hát ilyen ez, nem?
Mindenki nem férhet be, én is kevés voltam oda.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.384
Minden nagyobb jatekos volt szinte.

A csapat kiemelkedo volt, de a faluhatrany hatalmas volt.
Ott mindenki ASG tomegklan fele..annyi kulonbseggel,hogy jatszani is tudnak es mocskosul jon idozitenek. (Persze nem mind).

300-400 falu vs 7-8k mar meredek.

Ditén kívül egy nagy játékost se láttam. Sajnos ő meg magába nem hozhatta le! :(
 

Yggad

New Member
A reakció pontszáma
3
Hát, szerintem a keret pont az, amit nem lehet lehúzni. :) Kicsit szedett vetett, kezdeti nehézséges. Na meg néhányan magukkal hozták a 2 kardra bedobom magyar virtust, de ezen felül aki ott volt és csinálta a dolgát az előtt emelem kalapom. Még olyanok előtt is akinek fogni kellett a kezét, de főleg azok előtt akik még most is dacból küzdenek. A kihullások utáni maggal bármikor bárhol szívesen újra indulnék és szerintem ezzel mindenki így van.
 

LilPurpp

Active Member
A reakció pontszáma
197
Mondjuk inkabb Classicot figyeltem. Szerintem ott voltak a jók-jobbak.
Vagy Classicról is mentek páran?
na majd,ha Classicon is ott volt Firemaster a magyar kh legjobb játékosa,akkor elhisszük ezt a kijelentést,minket megtisztelt azzal,hogy eljött velünk :cool:
 

frici77

Member
A reakció pontszáma
75
Én a feléért is bemegyek, mondjuk attól még kikaptok, de elmondhatjátok még így is a lengyelek nyertek
Az biztos , hogy a csapatátlagon nagyot emelnél!!
Azért egy nemzetközi szerveren nem olyan arányok vannak mint itt voltak. 14 ezer lengyel mellett volt 93 magyar .Volt három egymással ellenséges klán abból az egyik mi magyarok. A Ti is ütötte és foglalta az OB-t meg mi is. Annyi volt a különbség ,hogy ha mi támadtunk ,foglaltunk sokszor elküldték a csapódási időpontokat koordikat a másik ellenséges lengyel klánnak és falunevekkel gúnyolódtak és ráfoglaltak.Erősítést meg nem tudtál időzíteni max védővel foglalni, mert nem engedett indítani másik klánnak. Azért ilyen közeg is hatalmas hátrány. Nem ugyanaz mint 100 német , 100 magyar , 100 kóreai stb stb.
Azért az elején letámadott minket egy 200 fős klán és azt külső segítség nélkül levédekeztük és kb befoglaltuk nagy részüket.Utána jött egy 300 fős +x száz faluhúzós TI klán akik ellen még mindig talpon vagyunk és tartjuk a frontot amellett ,hogy a klán már nagyon ki van fogyva védőkkel ,hiszen 10 napja éjjel , nappal jönnek annyi hadianyaguk van. Nehéz védővel tartani az iramot ,ha van 400-500 falud és az ellenfélnek mondjuk 3500 faluja és abból 1000-1500 nuke. Sok társammal együtt megtesszük és kitartunk még akkor is , ha tudjuk ,hogy kb azért küzdünk ,hogy ne hozzunk szégyent a klánvezetésünkre a magyar kh-s társadalomra és mert elvállaltunk igent mondtunk valamire...
frici77
 
Fent