Világ 84 Csevegő

BMEQÉpület

Well-Known Member
A reakció pontszáma
285
De amúgy tényleg felesleges bárkinek magára venni. Egyrészt nem Gábortól kell eredmény értékelést elfogadni, másrészt ő is bízhatna jobban a hazahívott játékosaiban.
 

=ZEUS=

King of Asgardia
A reakció pontszáma
354
Látom fájdalmas ez a lengyel bucira verés.... még is mit gondoltatok? Mit reméltetek? :D A társaság 70%-a a külsőn profi meg a szarkavarásban, de az a lengyelen nem elég.
Bejöhettek ide, max ez a verés is fájdalmas lesz nektek.
Bár nem értem miért nem a lengyelen kapjátok össze magatok és érnétek el a 10. helyezést legalább... arra még azt mondanám, hogy tőletek szép eredmény. ;)

Na pá hívem, forrjatok csak a saját levetekbe! :D
 

BMEQÉpület

Well-Known Member
A reakció pontszáma
285
Egyébként abban van valami komikum, hogy amíg az ASGnek az egyetlen sikerét kell kiemelni az átlag eredmények közül, addig másnál a lehetetlen szituációban általad vereségnek ítélt kimenetelen kell lovagolni :D

De látod Gábor, tanultam tőled is valamit, elvertek minket is :(
 

THE MAC

Member
A reakció pontszáma
59
Egyébként abban van valami komikum, hogy amíg az ASGnek az egyetlen sikerét kell kiemelni az átlag eredmények közül, addig másnál a lehetetlen szituációban általad vereségnek ítélt kimenetelen kell lovagolni :D

De látod Gábor, tanultam tőled is valamit, elvertek minket is :(

Az nem az ASG sikere volt, hanem 3 jatekose.
 

THE MAC

Member
A reakció pontszáma
59
Na szotyi, jo botoskodast magyaron.
Kovi szeron mostmar tudtok menni a JEDI ellen is. Nagy kihivasok lesznek.
 

reti99

Well-Known Member
A reakció pontszáma
994
Látom fájdalmas ez a lengyel bucira verés.... még is mit gondoltatok? Mit reméltetek? :D A társaság 70%-a a külsőn profi meg a szarkavarásban, de az a lengyelen nem elég.
Bejöhettek ide, max ez a verés is fájdalmas lesz nektek.
Bár nem értem miért nem a lengyelen kapjátok össze magatok és érnétek el a 10. helyezést legalább... arra még azt mondanám, hogy tőletek szép eredmény. ;)

Na pá hívem, forrjatok csak a saját levetekbe! :D
Én a helyedben ma délelőtt kicsivel szerényebb lennék, de nem vagyunk egyformák.
 

David24

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.097
Látom fájdalmas ez a lengyel bucira verés.... még is mit gondoltatok? Mit reméltetek? :D A társaság 70%-a a külsőn profi meg a szarkavarásban, de az a lengyelen nem elég.
Bejöhettek ide, max ez a verés is fájdalmas lesz nektek.
Bár nem értem miért nem a lengyelen kapjátok össze magatok és érnétek el a 10. helyezést legalább... arra még azt mondanám, hogy tőletek szép eredmény. ;)

Na pá hívem, forrjatok csak a saját levetekbe! :D
nyugi gabikám, 3 hónap alatt megverünk s megyünk vissza, ez csak bemelegitő volt, roliék se az első net szerójukat húzták be egyből.
Lengyelen mindenki olyan tömegklánosdit játszik mint ti, 3*100 tagú klánnal s mindenki vagy 3 faluhúzót hozva regelnek be, s akinek van csöppnyi esze leesik neki hogy csupán 100 játékossal beregizve ekkora fölény ellen nehéz egyből maradandót alkotni, ennek ellenére 5-6szoros faluhátrányba is olyan védekeztünk, amit ti előnybe se tudnátok, de majd hamarosan kiderül úgyis mi tudtok, nem kell itt az álszenteskedés, hogy jaj ez a verés is fájdalmas lesz nekünk, nézz rá a mai let-lev arányra kicsit, s gondolkozz el azon kinek volt ez fájdalmas. (Aki nem tudná LET-LEV arány majdnem 1:3)
 

THE MAC

Member
A reakció pontszáma
59
Minden nagyobb jatekos volt szinte.

A csapat kiemelkedo volt, de a faluhatrany hatalmas volt.
Ott mindenki ASG tomegklan fele..annyi kulonbseggel,hogy jatszani is tudnak es mocskosul jon idozitenek. (Persze nem mind).

300-400 falu vs 7-8k mar meredek.
 

ati.mached

Well-Known Member
A reakció pontszáma
4.111
Mondjuk inkabb Classicot figyeltem. Szerintem ott voltak a jók-jobbak.
Vagy Classicról is mentek páran?
 

THE MAC

Member
A reakció pontszáma
59
Paran biztosan lengyelen maradunk, mar kialakult egy lengyel-magyar barati kapcsolat par top klannal kint.
 
Fent