Világ 71 Csevegő

Arch Stanton

Active Member
A reakció pontszáma
156
Pedig a tőzsde kismiska az eventekhez képest :(

A fákyla playerfüggő lehet, én pl nagyon szeretem a könyvest. Bár a fákylásban nincs pp ugye :D


Igen, az eventek szintén nagyon rombolóak...

A fáklya megszüntetese azert baj, mert addig volt lehetőség defenziven kezdeni es az első falu benemeselése is rizikos volt.

A faklya nelkül az egyedüli nyerő strategia a könnyűpacik fele rohanás majd a nemesvonat fele rohanas...


Amugy ami engem erdekelne, az egy olyan szero lenne, ahol korlatozva lenne a mas playerek ellen indithato tamadasok szama es fake sereg minimum létszáma is magas lenne...azaz ne lehessen kifárasztasra jatszani, mert mára az valt a szinte egyedüli stratégiává (mondjuk nem veletlenül)
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Amugy ami engem erdekelne, az egy olyan szero lenne, ahol korlatozva lenne a mas playerek ellen indithato tamadasok szama es fake sereg minimum létszáma is magas lenne...azaz ne lehessen kifárasztasra jatszani, mert mára az valt a szinte egyedüli stratégiává (mondjuk nem veletlenül)
Ez bocsi,de ilyen oldboys felfogás,az öregeknek kedvezne ez,tényleg bocsánat érte,nekik ez kényelmesebb lenne tény,el döcögnének,és világot nyernének,de én úgy vagyok vele,hogyha van 100 falum,akkor 1000-1500 faket kiszórok scriptel.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.422
Amugy ami engem erdekelne, az egy olyan szero lenne, ahol korlatozva lenne a mas playerek ellen indithato tamadasok szama es fake sereg minimum létszáma is magas lenne...azaz ne lehessen kifárasztasra jatszani, mert mára az valt a szinte egyedüli stratégiává (mondjuk nem veletlenül)

Ezzel megölnéd a támadás szervezést kb..
Ugye maga az, hogy korlátozod a kimenőt, már nem biztosítod, hogy megfelelő éles és fake mennyiséget tudj kiadni a kezedből. Csak gondolj bele, hogy egy olyan esetben, ahol kb. hasonló a klánok nagysága és aktivitása, ha csak éles támadást küldenek, semmi mást akkor onnantól minden arma betonozva levédhető.
Mert a kifárasztás taktika az tornyos világon szinte sosem működik, torony mentesen meg pár ellen intézkedéssel lehozható. De a támadási stratégiák fontos eleme a fake és éles támadások jól elosztott mennyisége.
 

Arch Stanton

Active Member
A reakció pontszáma
156
Ez bocsi,de ilyen oldboys felfogás,az öregeknek kedvezne ez,tényleg bocsánat érte,nekik ez kényelmesebb lenne tény,el döcögnének,és világot nyernének,de én úgy vagyok vele,hogyha van 100 falum,akkor 1000-1500 faket kiszórok scriptel.

Egyreszt igen, ez nyugger szero lenne...de epp ezert hagyta abba olyan sok ember, mert mar csak extrem időráforditásaal lehet jot jatszani...
Ami viszont ettöl függetlenül is igaz, hogy a sikeres strategia nagyon egyfele lett, rohanj könnyűpaciert, rohanj az eventen a zaszloduplazoert, rohanj a vonatert, araszt el az ellenfelet fake tamival...egyenkent egyikkel sem lenne gond, de az egesz jaték nagyon monolitikus lett...minden fiok ugyanazt a kottat kell hogy jatssza...minden szeron...meg dualban is unalmas....nekem mindegy lenne hogy milyen modszerrel, de ha valamilyen valtoztatassal elernek, hogy ismet legyen 2-3 működő alternativ strategia, az jot tenne a vilagnak...

Amugy ami leginkabb hianyzik regről, az a tarsasag, nem sikerült sosem potolni az abbahagyókat friss hussal...es mara mar az kellene ha rengeteg uj jatekost tudnanak bevonzani, ami lehetetlen
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Igen, az eventek szintén nagyon rombolóak...

A fáklya megszüntetese azert baj, mert addig volt lehetőség defenziven kezdeni es az első falu benemeselése is rizikos volt.

A faklya nelkül az egyedüli nyerő strategia a könnyűpacik fele rohanás majd a nemesvonat fele rohanas...


Amugy ami engem erdekelne, az egy olyan szero lenne, ahol korlatozva lenne a mas playerek ellen indithato tamadasok szama es fake sereg minimum létszáma is magas lenne...azaz ne lehessen kifárasztasra jatszani, mert mára az valt a szinte egyedüli stratégiává (mondjuk nem veletlenül)

Viszont a fáklya unfair volt a maga módján, szerencsén múlt, ki kapja meg elsőre. Igaz, a mai meg nagyon unfair a támadónak.
 

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
Régen azért volt nehezebb,mert nem ismert mindenki mindenkit,s így nem lehettél biztos abban ki hogy játszik+ a fáklya valóban 1 szerencse faktor volt.
Első falusan belefutni kellemetlen volt...
Ma szerintem sokkal több tudás kell,hisz kb mindenki tud legalább közép szinten játszani,így ha nem boost fiókokat,vagy barbit foglalsz elején 90% hogy megvágják a vonatod,vagy számítanak a támadásra s bevédik....

Régen volt elég nagy esélyed rá,hogy több kezdő is kerül melléd,ma arra van esélyed hogy több olyan aki pp-zik,megint más ki hogy húzza a falvát ugye...

Én nagyon várok már 1 olyan világot,mint V12 volt.
Főkény az alvó mód miatt,olyan stratégiai lehetőséget biztosított amit sokan ügyesen tudtunk alkalmazni,de persze ez is 2 élű kard volt..
Sajnálom hogy pl azt a beállítást azóta sem láthattuk...
 

Goal Gero

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
Régen azért volt nehezebb,mert nem ismert mindenki mindenkit,s így nem lehettél biztos abban ki hogy játszik+ a fáklya valóban 1 szerencse faktor volt.
Első falusan belefutni kellemetlen volt...
Ma szerintem sokkal több tudás kell,hisz kb mindenki tud legalább közép szinten játszani,így ha nem boost fiókokat,vagy barbit foglalsz elején 90% hogy megvágják a vonatod,vagy számítanak a támadásra s bevédik....

Régen volt elég nagy esélyed rá,hogy több kezdő is kerül melléd,ma arra van esélyed hogy több olyan aki pp-zik,megint más ki hogy húzza a falvát ugye...

Én nagyon várok már 1 olyan világot,mint V12 volt.
Főkény az alvó mód miatt,olyan stratégiai lehetőséget biztosított amit sokan ügyesen tudtunk alkalmazni,de persze ez is 2 élű kard volt..
Sajnálom hogy pl azt a beállítást azóta sem láthattuk...
Nagyon sokan utálták azt úgy emlékszem ,mondjuk akkor még ifjú titán voltam a magam 12-13 évével kb :D
 

ati.mached

Well-Known Member
A reakció pontszáma
4.126
Egy olyan vilag ahol
- a falat lehet csak ppért csökkenteni
- 23:00-08:00 ig látogatás más falvak támadása helyett(kivéve a barbik)
- szerencse faktor és a szerencse zászlo kivétele
- triál és a millio játékos kivétele
- csak duál, és a profilon a duál nevét a rendszer automat kimutatja
- kezdővédelem 2000 pontig vagy 2 hét
- helyettesítés 5 nap majd nem adhatod átt 10 napig.
Hirtelen ennyi :D:p
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.422
Egy olyan vilag ahol
- a falat lehet csak ppért csökkenteni
- 23:00-08:00 ig látogatás más falvak támadása helyett(kivéve a barbik)
- szerencse faktor és a szerencse zászlo kivétele
- triál és a millio játékos kivétele
- csak duál, és a profilon a duál nevét a rendszer automat kimutatja
- kezdővédelem 2000 pontig vagy 2 hét
- helyettesítés 5 nap majd nem adhatod átt 10 napig.
- CotL győzelem automatán a 90. napon
Hirtelen ennyi :D:p

egyetértek veled
 

.Darkside.

"Semmilyen szél nem kedvező annak, aki nem tudja m
A reakció pontszáma
264
Sziasztok!

Olyan kérdés merült fel bennem, hogy az előregisztrációnál létezik, hogy valaki tele raktárral kezd?

Mintha előfordult volna velem. Felvilágosítana valaki kérlek?
 
Fent