Világ 71 Csevegő

a Vajda

Well-Known Member
A reakció pontszáma
2.286
Az a baj sokan mar a nem jatek elmenyt keresik hanem a bizzos gyozelmet. Alapitanak 100 fos klanokat meg kotnek 3 szovit hogy biztos dolguk legyen.
En orulol,hogy nincs kulso erosites es en beraknek egy klan zarodast ami ido alapu + 40 fos klan limitet adnek ami ekkora vilagokra boven eleg.

Mi kobiekkal 72re akartunk menni de mivel nagyon jo beallitasok lesznek ,ezert elindulunk annyian amennyiem osszejovunk es jatszunk egy jot ameddig vagyunk. Legalabb lesz mivel eltoltenem a karantenos idot. :D
 

DeletedUser20567

Vendég
Azok akik megkötnek szöviket és + klánokat alapítanak sokszor csak válasz lépésként teszik. Lehet őnszántukon kívűl. Sok mindentől függ.
Én is most karanténban vagyok. Úgyhogy együtt érzek veled most. A külső erősítés záródással kapcsolatban egyetértek. Jobbulást ;)
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Az a baj sokan mar a nem jatek elmenyt keresik hanem a bizzos gyozelmet. Alapitanak 100 fos klanokat meg kotnek 3 szovit hogy biztos dolguk legyen.
En orulol,hogy nincs kulso erosites es en beraknek egy klan zarodast ami ido alapu + 40 fos klan limitet adnek ami ekkora vilagokra boven eleg.

Mi kobiekkal 72re akartunk menni de mivel nagyon jo beallitasok lesznek ,ezert elindulunk annyian amennyiem osszejovunk es jatszunk egy jot ameddig vagyunk. Legalabb lesz mivel eltoltenem a karantenos idot. :D
Akkor most már átírhatom a nevem:cool:
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Hát azért kéne megkérdezni,mert eddig megkérdezték talán?

Kijavítanálak, régen nem kérdezték meg, csak ki tudja miért, de az elmúlt 20 szerón lett rendszer ebből.

A záródó klán a legjobb elképzelhető setup szerintem. A no supphoz kéne még olyan, ami neten egyszer volt (amiről tudok), hogy a klánba belépő új tagoknak x napig szintén nem lehet suppot küldeni. Ezeken a mini szerókon meg a 40 limit igenis sok. Abba belefér abbahagyó, újonc is bőven. Csak ha az egyik bemegy 150 taggal, a másik is felvesz minden jöttmentet, mert nincsen tér, nincsen idő arra, hogy skill ledolgozza a hátrányt.
 

DeletedUser20567

Vendég
Mivel lehetne növelni a létszámot ? Esetleg el szállt a játék felett az idő? Túl béna? Pénz orientált lett?
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Kijavítanálak, régen nem kérdezték meg, csak ki tudja miért, de az elmúlt 20 szerón lett rendszer ebből.

A záródó klán a legjobb elképzelhető setup szerintem. A no supphoz kéne még olyan, ami neten egyszer volt (amiről tudok), hogy a klánba belépő új tagoknak x napig szintén nem lehet suppot küldeni. Ezeken a mini szerókon meg a 40 limit igenis sok. Abba belefér abbahagyó, újonc is bőven. Csak ha az egyik bemegy 150 taggal, a másik is felvesz minden jöttmentet, mert nincsen tér, nincsen idő arra, hogy skill ledolgozza a hátrányt.
Tutti fent van külsőn valamelyik topicba ki kezdet el hisztizni
 

Goal Gero

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
Mivel lehetne növelni a létszámot ? Esetleg el szállt a játék felett az idő? Túl béna? Pénz orientált lett?
Részben elszállt felette az idő,részben hogy pénz orientált lett.Ha nem lennék mazochista, én sem játszanék vele. :D sokszor már olyan mint egy második munkahely.
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Részben elszállt felette az idő,részben hogy pénz orientált lett.Ha nem lennék mazochista, én sem játszanék vele. :D sokszor már olyan mint egy második munkahely.

Nem mondanám hogy elszállt felette az idő(reklám nincs),ennél gagyibb játékokkal is több 1000-ren játszanak csak ott beletolják az arcodba,minden online játékban vannak akik pénzt költenek a játékra.
Az idő az az ami számít,rengetek duál és triál acc van a játékban ami érthető mert senkinek sincs kedve éjjel nappal egyedül figyelni egy accot még ha szereti is ezt a játékot.
Duál és triál acc sokan azért mennek bele és játszanak így mert nem megy rá az egész napod,fel van osztva,pl én ráérek reggel 6-tól 15-ig,figyelem az accot farmolgatok,gyűjtőgetek,aztán jön a váltás 15-től 23-ig ki szintén ezt csinálja és vannak az éjjeli baglyok,aki mondjuk szeret játszani de mivel lehet akár állandó éjszakás munka miatt esélytelen hogy egyedül vigyen egy accot ha nappal pihenni is szeretne!

Öregszünk mi is,család lett,gyerek lett ezekre mind időt kell szánni mert az évek csak úgy repülnek,de ezek mellett az embernek szüksége van kikapcsolódásra is,ki egy pc játékban,ki egy sportban(hobbi szinten)stb,találja meg.
Van akinek ez a játék a kikapcsolódás hisz rengeteg barátság született ebben a játékban,akik lehet már nem játszanak de a mai napig tartják a kapcsolatot és összejárnak.
Egyedül könnyebben kiégsz,belefásulsz mint egy duál triál acc ahol mindenkinek van szabadideje amikor nem ezzel a játékkal kell foglalkozni de tudja hogy a másik figyeli az accot.
Szóval ez egy időigényes játék és bármennyire szereted ha nincs elég időd egyedül,akkor keresni fogsz más játékot ahova elég napi 1-2-szer fellépni.

Egy világon pl 100 fióknak van duálja kezdéstől,az 200 játékos,igen fogyatkozunk de ennek az egyik oka hogy sokan duál triál acc ként kezdik,szóval sok játékos meg van csak egy fiókban vannak többen,és nincs ezzel semmi baj mert ha ez nem lenne,még annyi játékos se lenne mint most.
 

DeletedUser20567

Vendég
Nem mondanám hogy elszállt felette az idő(reklám nincs),ennél gagyibb játékokkal is több 1000-ren játszanak csak ott beletolják az arcodba,minden online játékban vannak akik pénzt költenek a játékra.
Az idő az az ami számít,rengetek duál és triál acc van a játékban ami érthető mert senkinek sincs kedve éjjel nappal egyedül figyelni egy accot még ha szereti is ezt a játékot.
Duál és triál acc sokan azért mennek bele és játszanak így mert nem megy rá az egész napod,fel van osztva,pl én ráérek reggel 6-tól 15-ig,figyelem az accot farmolgatok,gyűjtőgetek,aztán jön a váltás 15-től 23-ig ki szintén ezt csinálja és vannak az éjjeli baglyok,aki mondjuk szeret játszani de mivel lehet akár állandó éjszakás munka miatt esélytelen hogy egyedül vigyen egy accot ha nappal pihenni is szeretne!

Öregszünk mi is,család lett,gyerek lett ezekre mind időt kell szánni mert az évek csak úgy repülnek,de ezek mellett az embernek szüksége van kikapcsolódásra is,ki egy pc játékban,ki egy sportban(hobbi szinten)stb,találja meg.
Van akinek ez a játék a kikapcsolódás hisz rengeteg barátság született ebben a játékban,akik lehet már nem játszanak de a mai napig tartják a kapcsolatot és összejárnak.
Egyedül könnyebben kiégsz,belefásulsz mint egy duál triál acc ahol mindenkinek van szabadideje amikor nem ezzel a játékkal kell foglalkozni de tudja hogy a másik figyeli az accot.
Szóval ez egy időigényes játék és bármennyire szereted ha nincs elég időd egyedül,akkor keresni fogsz más játékot ahova elég napi 1-2-szer fellépni.

Egy világon pl 100 fióknak van duálja kezdéstől,az 200 játékos,igen fogyatkozunk de ennek az egyik oka hogy sokan duál triál acc ként kezdik,szóval sok játékos meg van csak egy fiókban vannak többen,és nincs ezzel semmi baj mert ha ez nem lenne,még annyi játékos se lenne mint most.
Ez így van. Teljesen helyén való megfogalmazás.
 

Slade

Well-Known Member
A reakció pontszáma
300
Alapban a világ arányaihoz képest nem kellene ennyire a győzelmet hajszolni a klánoknak,s inkább beérni azzal hogy igen is játék legyen..

(Más szóval nem hiszem hogy 40 emberrel ne lehetne nyerni,s ha felnőnének a mostani klánok,s nem kismillió játékost vennének fel x alklánba+ még x szövi mellé,hanem 1 klánnal mindenki,s akkor max diplomácia,sokkal élvezhetőbbek lennének az ilyen kis világok is.
A baj csak hogy ma már a kiégett veteránok nem tudnának érvényesülni ilyen kis keretben,s inkább beállnak ingyen plecsnire valahova..)
Ezt mondja az aki egy 400 tagú asg be van....
 

DeletedUser20567

Vendég
Pedig már kezdetem élvezni egy jó hangvételű eszme-csere jellegű beszélgetést a játékról. Úgy látom mindig van akinek ......................
 

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
Ezt mondja az aki egy 400 tagú asg be van....


Ne haragudj,nem tudtam hogy már a számolás sem megy..
Vicces bárhová írok bármit,egyből V70-el jöttök s loholtok WEASEL barátnőddel együtt hogy majd most nagyon megmondjátok....
 

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
Pedig már kezdetem élvezni egy jó hangvételű eszme-csere jellegű beszélgetést a játékról. Úgy látom mindig van akinek ......................


Támogatom Galva,van akik tudnak kultúrált módon bizonyos érvek-ellen érvek által kultúrált vitát végigvinni,elismerve a másik ember érvjeit.
S vannak akik csak beköpködnek ide,mert hogy mekkorát szólnak most...
Sajnos az iteligencia,s úgymond kultúra,illem nem mindenkinél egyforma.
 

a Vajda

Well-Known Member
A reakció pontszáma
2.286
Inteligencia terén sajnos mindig hatul voltam a sorban,de ezt a jatekot szeretem ,ahogy ti is szeretitek. Egymas szapulasa es a folyamatos rivalizalas helyett,inkabb otleteljunk ,hogyan tudnak kis valtozast belevinni a jatekba.
En azt gondolom,hogy az sem tesz jot a szervereknek,hogy 2 havonta indulni szokott uj vilag,nyilvan az innonak minden szerver bevetelt jelent,de ha 3-4 havonta indulna csak uj vilag,akkor lehet tobb indulo lenne es erdekesebb szerverek lennenek. Most 71 kicsit kesobb indul,mint ahogy altalanosan szokott,szerintem nagyobb letszamu szerver lesz,mint az elozo par vilag.
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Inteligencia terén sajnos mindig hatul voltam a sorban,de ezt a jatekot szeretem ,ahogy ti is szeretitek. Egymas szapulasa es a folyamatos rivalizalas helyett,inkabb otleteljunk ,hogyan tudnak kis valtozast belevinni a jatekba.
En azt gondolom,hogy az sem tesz jot a szervereknek,hogy 2 havonta indulni szokott uj vilag,nyilvan az innonak minden szerver bevetelt jelent,de ha 3-4 havonta indulna csak uj vilag,akkor lehet tobb indulo lenne es erdekesebb szerverek lennenek. Most 71 kicsit kesobb indul,mint ahogy altalanosan szokott,szerintem nagyobb letszamu szerver lesz,mint az elozo par vilag.
71 rossz beallitas, 4 havonta kene szervert inditani es kesz. +a reklam mert a tobbi ino games jatekbol latok parat reklamozni a mai napig. Aktiv szósölmédia is kene,lyutub,meg az teny h buta vagy de ezer vagyok en meleted h okosicsalak teged mer en az intelegenciás sorban en votam osztogato
 

a Vajda

Well-Known Member
A reakció pontszáma
2.286
Olyan beallitas sosem lesz ami minden klannak es jatekosnak tetszik de szerintem jok a beallitasok es jatszhatoak en egy klan zarodast beleraktam volna még .
 

Slade

Well-Known Member
A reakció pontszáma
300
Támogatom Galva,van akik tudnak kultúrált módon bizonyos érvek-ellen érvek által kultúrált vitát végigvinni,elismerve a másik ember érvjeit.
S vannak akik csak beköpködnek ide,mert hogy mekkorát szólnak most...
Sajnos az iteligencia,s úgymond kultúra,illem nem mindenkinél egyforma.
Hadjuk már ezt ez egy profit orientált globális cég ez nem arról szól hogy te én meg a másik 1500 aki még játszik jól érezze magát pusztán a profitrol minnel kevesebb befektetés minnel nagyobb profit.
A világok ehhez igazodnak a zarodo külső erősítés mentes klán 40 alatti tag limittel.
Látunk már ilyet csak magasabb limittel ugyan úgy be mebnek
Inteligencia terén sajnos mindig hatul voltam a sorban,de ezt a jatekot szeretem ,ahogy ti is szeretitek. Egymas szapulasa es a folyamatos rivalizalas helyett,inkabb otleteljunk ,hogyan tudnak kis valtozast belevinni a jatekba.
En azt gondolom,hogy az sem tesz jot a szervereknek,hogy 2 havonta indulni szokott uj vilag,nyilvan az innonak minden szerver bevetelt jelent,de ha 3-4 havonta indulna csak uj vilag,akkor lehet tobb indulo lenne es erdekesebb szerverek lennenek. Most 71 kicsit kesobb indul,mint ahogy altalanosan szokott,szerintem nagyobb letszamu szerver lesz,mint az elozo par vilag.
Szapulas a játék része ebbe semmi személyes nincs csak külső trollkodas.
Egyre kevesebb az induló szervereken a játékos állomány ezért sűrítik az indulást.
A cél nem az hogy a játékos jól érezze magát hanem minnel több profitot termeljen az ino. Mivel baromi kevés az állandó játékos ezért hirdetni se hirdetik mert nem látnak benne már lehetőséget... Akik itt vannak 10+ éve jóval nagyobb előnyt élveznek mint a friss játékosok akár csak a zászlók terén. 1-2 héten belül el veszik a kedvüket a maradástól és így pénzt se költenek bele.
Oktató szerver bevezetése lehetne még alternatíva ahova pár aktív tapasztalt akár szuportkent is dolgozó játékost be engednek és szűrik hogy csak amatőr kezdő fiókok lehessenek bent. Ott meg lehet az alapokat tanulni akár pár zászlót pluszba szerezni és lehet több embernek lenne kedve...
Be megy az ember akár könnyítettre és azt látja hogy 2 full klán ugyan azon a néven már bent van és 2 nap alatt 600+ falut foglaltak... Nem épp könnyített játéknak nevezném.
Valoszinu 1-2 éveb belül el kopik a magyar állomány annyira hogy nem lesz értelme szervert indítani... És ezen az se segít ha csak 4-6 hónapra tolják az indulást... Ugyan annyi játékos lenne csak kevesebb szerverre osztodna(vagy még kevesebben maradnának) ...
 
Fent