Világ 71 Csevegő

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Hadjuk már ezt ez egy profit orientált globális cég ez nem arról szól hogy te én meg a másik 1500 aki még játszik jól érezze magát pusztán a profitrol minnel kevesebb befektetés minnel nagyobb profit.
A világok ehhez igazodnak a zarodo külső erősítés mentes klán 40 alatti tag limittel.
Látunk már ilyet csak magasabb limittel ugyan úgy be mebnek

Szapulas a játék része ebbe semmi személyes nincs csak külső trollkodas.
Egyre kevesebb az induló szervereken a játékos állomány ezért sűrítik az indulást.
A cél nem az hogy a játékos jól érezze magát hanem minnel több profitot termeljen az ino. Mivel baromi kevés az állandó játékos ezért hirdetni se hirdetik mert nem látnak benne már lehetőséget... Akik itt vannak 10+ éve jóval nagyobb előnyt élveznek mint a friss játékosok akár csak a zászlók terén. 1-2 héten belül el veszik a kedvüket a maradástól és így pénzt se költenek bele.
Oktató szerver bevezetése lehetne még alternatíva ahova pár aktív tapasztalt akár szuportkent is dolgozó játékost be engednek és szűrik hogy csak amatőr kezdő fiókok lehessenek bent. Ott meg lehet az alapokat tanulni akár pár zászlót pluszba szerezni és lehet több embernek lenne kedve...
Be megy az ember akár könnyítettre és azt látja hogy 2 full klán ugyan azon a néven már bent van és 2 nap alatt 600+ falut foglaltak... Nem épp könnyített játéknak nevezném.
Valoszinu 1-2 éveb belül el kopik a magyar állomány annyira hogy nem lesz értelme szervert indítani... És ezen az se segít ha csak 4-6 hónapra tolják az indulást... Ugyan annyi játékos lenne csak kevesebb szerverre osztodna(vagy még kevesebben maradnának) ...
Ott a lenyeg.ugyan annyi jatekos kevesebb szerveren.ez a lenyeg legyen kihivas izgalom
 

I Will Cheat

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.160
A megoldas: par szomszedos/ nem szomszedos orszag osszevonasa egy szerverré. Lenne nagy szerver es lehetne meregetni az eroviszonyokat. Magyaron ismer mindenki-mindenkit. Ha megtortenne az osszevonas lehetne 80fos klanlimit is ( asg is indulhatna 8 klannal) Ameddig ez nem tortenik meg addig elkoptatjuk a jatekos allomanyt es 1-2 even belul 500an ha játszani fognak a jatekkal. Ahogy en is befejeztem a kht mert mar semmi se vonz ebbe a kisvilagos 1-2 honapos szerverekben. Max akkor jönnék vissza ha lenne annál nagyobb kihivas hogy az asgt picsazzuk el. De lassan ugy latszik ez lesz a magyar szerver legnagyobb kihivasa. Es ez mindent elmond a szinvonalrol. Nem tudom mennyire jatszhato meg ez es lenne e ertelme peticiot vagy valami hasonlot az innonak irni. Egyszer mar megcsinaltak. Nem tudom milyen feltetelek kellenek ehhez, vagy mi alapjan dontik el azt hogy osszevonjak az orszagok szervereit. Kivancsi lennek @NovaLee, tudsz e errol valamit?!
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
A megoldas: par szomszedos/ nem szomszedos orszag osszevonasa egy szerverré. Lenne nagy szerver es lehetne meregetni az eroviszonyokat. Magyaron ismer mindenki-mindenkit. Ha megtortenne az osszevonas lehetne 80fos klanlimit is ( asg is indulhatna 8 klannal) Ameddig ez nem tortenik meg addig elkoptatjuk a jatekos allomanyt es 1-2 even belul 500an ha játszani fognak a jatekkal. Ahogy en is befejeztem a kht mert mar semmi se vonz ebbe a kisvilagos 1-2 honapos szerverekben. Max akkor jönnék vissza ha lenne annál nagyobb kihivas hogy az asgt picsazzuk el. De lassan ugy latszik ez lesz a magyar szerver legnagyobb kihivasa. Es ez mindent elmond a szinvonalrol. Nem tudom mennyire jatszhato meg ez es lenne e ertelme peticiot vagy valami hasonlot az innonak irni. Egyszer mar megcsinaltak. Nem tudom milyen feltetelek kellenek ehhez, vagy mi alapjan dontik el azt hogy osszevonjak az orszagok szervereit. Kivancsi lennek @NovaLee, tudsz e errol valamit?!
Peticijot inditok hogy a feri szokjon le a kóláról!!4r44!!!!4!4!!r
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
A megoldas: par szomszedos/ nem szomszedos orszag osszevonasa egy szerverré. Lenne nagy szerver es lehetne meregetni az eroviszonyokat. Magyaron ismer mindenki-mindenkit. Ha megtortenne az osszevonas lehetne 80fos klanlimit is ( asg is indulhatna 8 klannal) Ameddig ez nem tortenik meg addig elkoptatjuk a jatekos allomanyt es 1-2 even belul 500an ha játszani fognak a jatekkal. Ahogy en is befejeztem a kht mert mar semmi se vonz ebbe a kisvilagos 1-2 honapos szerverekben. Max akkor jönnék vissza ha lenne annál nagyobb kihivas hogy az asgt picsazzuk el. De lassan ugy latszik ez lesz a magyar szerver legnagyobb kihivasa. Es ez mindent elmond a szinvonalrol. Nem tudom mennyire jatszhato meg ez es lenne e ertelme peticiot vagy valami hasonlot az innonak irni. Egyszer mar megcsinaltak. Nem tudom milyen feltetelek kellenek ehhez, vagy mi alapjan dontik el azt hogy osszevonjak az orszagok szervereit. Kivancsi lennek @NovaLee, tudsz e errol valamit?!

Semmi értelme petíciót írni. Ahogy a Telekomnál se lesz olcsóbb egy SMS, és a Tescoba se lesz olcsóbb a parizer, csak azért mert a felhasználónak jobb lenne, úgy az Inno se fog változtatni a hozzáállásán, miért tenné. Ha nagyon fogy a játékos, olvasztanak más domainbe. Net, német, lengyel, brazil, portugál, török ezek még mindig kurva nagyok, és kitermelik az inno profitjának a nagyon nagy százalékát. A jelenlegi üzleti modellel is simán elmegy még 10-15 évig minimum a KH, és majd ha az utolsó összevont szerók is kipusztulnak, akkor meg bezárják. Van 2130132 másik játékuk, és kitalálnak még ugyanennyi újat.

Az országok szeróit nagyon alacsony létszámnál vonják csak össze, pl a skandináv országok szerverei 1200-1300 flausak voltak a végjátékban a barbikkal együtt, és úgy nyertek szervert, hogy a top1 48 faluval zárt. Ettől még mindig messze vagyunk, pláne mivel minden második hónapban warpack, minden héten event, és hiába kicsi a szeró, ha egy eventre a top5 fiók többet elver, mint a régi 100 kontis szervernek az összes bevétele a szeró ideje alatt.
 

öreg

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.738
ja elfelejtettem, arra is benyújtanék egyet, hogy végre egyszer hibátlanul legyen kiírva fórumra a beállítás, mióta lecserélődött a régi csapat ez nem igazán akar sikerülni, arról a rengeteg magyartalan és helyesírási hibáktól hemzsegő mondatról nem is beszélve
 

Goal Gero

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
Mivel lehetne növelni a létszámot ? Esetleg el szállt a játék felett az idő? Túl béna? Pénz orientált lett?
Részben elszállt felette az idő,részben hogy pénz orientált lett.Ha .
szerintem a jatekelmenyt azis elrontja ha egy klan, ugymond 2-3 klannal indul es beolvasztja a fel vilagot.. ez miatt nincsenek kiegyenlitett harcok, es egyik bedaralja a masikat. 40 tag miert nem eleg 1 csapatba ?
Szia személy szerint mi alapból két klán al terveztünk.80 főt szerettünk volna össze hozni.Ha megnézed az előző szerverek stat forumját látni fogod sok helyen 100-120fővel dolgoztak az élklánok,akár egy kontis regnél is.
Több hónapja már készültünk,és sorban jöttek a régi társak,én is toboroztam erőteljesen,és kerestük a kezdő játékosokat is vagy újra kezdőket. Nyilván jobb volna,ha 40 taggal kooperálna minden klán,de ameddig egy is van aki nem így teszi a többieknek muszáj ehhez alkalmazkodni.Ez a szerver még mindig izgalmasabbnak ígérkezik bőven mint az előzőek.
NoOb,Barniék,Rinnenék,mi,BFK,és még biztos van akit kihagytam a felsorolásból.
Tehát most pont találhatsz magadnak olyan klánt ahol lesz lehetőséged jó játékélményre.:)

Bízom benne,hogy egy jó szervert sikerül össze hozni
 

V.Levente

New Member
A reakció pontszáma
5
enis bizom benne, es remelem a top 25 jatekos 80%-a nem egy bizonyos klanbol lesz, hanem minel szinesebb lesz ugymond a vilag :)
 

a Vajda

Well-Known Member
A reakció pontszáma
2.286
Minket ne soroljatok a felsorolt 3 klan koze. :D
Nem terveztuk az indulast 71en tobb tag is aki jott volna velunk 72re massal indul 71-en.
Viszont en szemely szerint karantenba kerultem es szerintem nagyon jok a sz.beallitasok ezert azzal a kerettel ami osszejon bemegyunk es jatszunk de nincsenek vilag megvalto celjaink csupan jol akarjuk magunkat erezni,mindezt tiszta es egyenes jatekkal.:)
 
Utoljára szerkesztve:

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
szerintem a jatekelmenyt azis elrontja ha egy klan, ugymond 2-3 klannal indul es beolvasztja a fel vilagot.. ez miatt nincsenek kiegyenlitett harcok, es egyik bedaralja a masikat. 40 tag miert nem eleg 1 csapatba ?

Úgy hallottam, hogy vannak klánok, ahova sokan jelentkeznek, és hát így nincs mit tenni, fel kell venni őket egy hatodik klánba is :(
 
Fent