Világ 70 Csevegő

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Úgy is sok megmondó ember van,de 1 kicsit értelmesebb téma,s kérdés:

Mi a véleményetek a jelenleg kialakult helyzetről?

(ASG+=AMG= vs OS+DW)

NG klán azóta beolvadt nagyrészt OS-be,másik felér elhordtuk,maradt kb slade..
Valamint az US klánt nem nagyon tudom hova tenni.

Igazán érdekelne akár ki aki érvek alapján mondja el a véleményét. :)

Én a MAG-ot mondanám. Az ASG és az OS egy tömegklán jelenleg, rohadt sok ballaszt kihasználatlan faluval, nekik meg tiszta a keretük (látszólag). Ha a másik kettő közül gyorsan lemennek egy klánra, akkor lehet esélyük. De erre kicsi az esély, mert a "nagy" fiókok a magnál vannak.

Amilyen bold tippeket ma toltam discordon, simán lehet, hogy ez is az :D
 

toldi26-killer

Well-Known Member
A reakció pontszáma
593
6286 bővítmény megtekintése


En nem ismerem szemelyesen Gabort, de lehet jobbis. Ez az urge egy rettenetes arc, azokat az egyeneket sajnalom akik vele egyutt jatszanak. Annyira manipulativ tehetseggel rendelkezik..valami hihetetlen.
Lop,csal,hazudik..mar mindent megtett ebbe a jatekba..nem tudom hova sullyedhetne meg tovabb.
Tenylegesen a kh egyik legundoritobb jatekosa.
@=ZEUS= remélem nem csak a fórum kommentet de a videót is lájkoltad, belekerültél ahogy kérted. És ha már egy likeot dobsz fel is iratkozhatsz ;)
 

Slade

Well-Known Member
A reakció pontszáma
300
Triad és bátortalan 10 az első
Nagy tapsot nekik
Még a végén le hozzák ezt is Don gabcinak :)
 

=ZEUS=

King of Asgardia
A reakció pontszáma
354
Az eredményekből saccolva kb. senki, de csak egy tipp.
Írta hogy más védekezett.... de ezt felrakta mesterih. Csak az érdekelne, hogy saját védője volt, vagy volt klánvédelem is nála? Nem érdekel hogy mennyit bukott és nem is cikizés a szándékom.
 

=ZEUS=

King of Asgardia
A reakció pontszáma
354
6290 bővítmény megtekintése

Gyere már te bohóc hozzám is :)
Nem harap a bácsi :)
Vannak egyáltalán önálló gondolataid? :D Mikor jössz már rá, hogy ez a KH és nem holmi belvárosi építkezés? :D Én elhiszem, hogy egy építkezésen osztod és oszthatod az észt, különböző nációk csoportjainak... De vedd már észre, hogy ide több kell mint egy lapát cement és egy vödör mész! :)
 

flesikee95

Member
A reakció pontszáma
45
Néhány világon már megfordultam de az biztos, hogy ez a legundorítóbb. Ami itt folyik az kegyetlen
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.403
Vannak egyáltalán önálló gondolataid? :D Mikor jössz már rá, hogy ez a KH és nem holmi belvárosi építkezés? :D Én elhiszem, hogy egy építkezésen osztod és oszthatod az észt, különböző nációk csoportjainak... De vedd már észre, hogy ide több kell mint egy lapát cement és egy vödör mész! :)

mester vágni megtanult már, vagy segítsek?
 
Fent