Világ 70 Csevegő

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Sosem értettem mi szükség a nagy szájakratéra és a .... méregetésre, miért nem lehet normálisan játszani. Történik ami történik de minek ide kijönni és adni a nagyot. " Mindenki " nézzen már magába egy kicsit , nem gyerekes itt vitázni a nagy semmin? Mert ugye értelme nincsen az egésznek csak egyik másik meghazuttolja a saját szaváét mert nem tudja mit irt 2 nappal azelőtt és kinevetteti magát.
Valamint tényleg a semmin megy a vita... nem értem...
Szerintem egy kicsit el kellene gondolkodni azon, hogy miért is van ez a topik és mire kellene használni...

Akinek nem inge ne vegye magára.
Na tód el a csatogos lepket dikma te asziszi o az elso mesias aki megmongya h ne gyerekeskegyunk kijez mar gyere egyve egy a homokozoban
 

Deleted User - 1552411

Vendég
Én nem vagyok jó játékos és nem tettem le sokat a klánháború játékban. Volt pár szerver győzelmem. Meg vannak a skalpok. De amit itt tapasztaltam az a nyomába sem ér az előző világoknak. Nem tudom lesz e még kedvem komolyabban játszani. Ezzel biztos nem vagyok egyedül. Ebbe az irányba tartunk de most tényleg?! Ennyit megér egy győzelem?! Hát hol lesz a gusztustalanságnak a vége?! Persze majd jönnek az ellenérvek meg a ti ezt csináltátok meg azt etc. Hihetetlen ,hogy ezt emeber egymással megteheti ami itt megtörtént. Ez tuti az internet miatt történhetett , mert ezt ember a másikkal szemtől szembe nem csinálja meg. Legalábbis szerintem. Megszünt a személyes kontakt és elmentünk egy irányba ami elfogadhatatlan. Innentől nem leszek ennek a közösségnek a tagja ezeken a fórumokon. Mindenkinek további jó lejáratást és szapulást kivánok.

Tisztelettel
@galva04
A mindennapi ömlengésedtől már hányingerem van esküszöm. Adod itt a szépet meg a jót közben fake profilról szidtál, anyáztál engem hónapokon át... Szerintem nyugodtan elfelejtheted a moral highgroundot ahol hiszed, hogy vagy....
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Én nem vagyok jó játékos és nem tettem le sokat a klánháború játékban. Volt pár szerver győzelmem. Meg vannak a skalpok. De amit itt tapasztaltam az a nyomába sem ér az előző világoknak. Nem tudom lesz e még kedvem komolyabban játszani. Ezzel biztos nem vagyok egyedül. Ebbe az irányba tartunk de most tényleg?! Ennyit megér egy győzelem?! Hát hol lesz a gusztustalanságnak a vége?! Persze majd jönnek az ellenérvek meg a ti ezt csináltátok meg azt etc. Hihetetlen ,hogy ezt emeber egymással megteheti ami itt megtörtént. Ez tuti az internet miatt történhetett , mert ezt ember a másikkal szemtől szembe nem csinálja meg. Legalábbis szerintem. Megszünt a személyes kontakt és elmentünk egy irányba ami elfogadhatatlan. Innentől nem leszek ennek a közösségnek a tagja ezeken a fórumokon. Mindenkinek további jó lejáratást és szapulást kivánok.

Tisztelettel
@galva04
Ne mar galva ezt a vilagot pont nem kellett volna komolyan venned hiaba vagy OS-nel,csak funolni kell,ez jatek,valts vissza jatek uzemmodba,es a kis szarkasztikus komoly stilusra ne erre a lehangolora.Minden masodik szerveren vannak “vegjatek”árulók” relative mind2 de erted,ok okozat volt,de ez játék,nem ellensegek vannak,hanem ellenfelek,es igenis megkell valogatni hogy mennyi és milyen emberekkel indulsz,es hogy a gyozelemert sokan kepesek sokmindenre.
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
A mindennapi ömlengésedtől már hányingerem van esküszöm. Adod itt a szépet meg a jót közben fake profilról szidtál, anyáztál engem hónapokon át... Szerintem nyugodtan elfelejtheted a moral highgroundot ahol hiszed, hogy vagy....
Mutasbizonyitekot!!4!4!4!!
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Nem tudom,de már kijött a legújabb Asgardia rejtelmei rész, ahol Dongábor elmondja, hogy másképp nem lehet csak ahogy ő mondja (pénzzel, pénzzel és pénzzel mindenek felett kizárólag). Lehet beregelek v70re megint, 4hónappal szerverkezdés után üres a tőzsde ASG kontin...nembaj,lassan indul v72 és akkor betörölhetnek...a csúcspont az volt mikor Dongábor arra panaszkodott,hogy azért buktak falut, mert üres a tőzsde és a támadott tagjuk nem tudott nyersit venni gyorsan. Az alacsony kerítés is el lett bontva teljesen....
 
Utoljára szerkesztve:

Slade

Well-Known Member
A reakció pontszáma
300
Nem tudom,de már kijött a legújabb Asgardia rejtelmei rész, ahol Dongábor elmondja, hogy másképp nem lehet csak ahogy ő mondja (pénzzel, pénzzel és pénzzel mindenek felett kizárólag). Lehet beregelek v70re megint, 4hónappal szerverkezdés után üres a tőzsde ASG kontin...nembaj,lassan indul v72 és akkor betörölhetnek...a csúcspont az volt mikor Dongábor arra panaszkodott,hogy azért buktak falut, mert üres a tőzsde és a támadott tagjuk nem tudott nyersit venni gyorsan. Az alacsony kerítés is el lett bontva teljesen....
Ne is tagadd szervereken keresztül bujkáltatok előlük... Csak ők voltak veletek partiba...
 

a Vajda

Well-Known Member
A reakció pontszáma
2.286
Nem tudom,de már kijött a legújabb Asgardia rejtelmei rész, ahol Dongábor elmondja, hogy másképp nem lehet csak ahogy ő mondja (pénzzel, pénzzel és pénzzel mindenek felett kizárólag). Lehet beregelek v70re megint, 4hónappal szerverkezdés után üres a tőzsde ASG kontin...nembaj,lassan indul v72 és akkor betörölhetnek...a csúcspont az volt mikor Dongábor arra panaszkodott,hogy azért buktak falut, mert üres a tőzsde és a támadott tagjuk nem tudott nyersit venni gyorsan. Az alacsony kerítés is el lett bontva teljesen....


Irigykedsz mert lyobb mint te!!!
 

Everything.

Active Member
A reakció pontszáma
210
Vannak bajok.....

Milyen kettőről beszelsz? Ségíts már!

1: Yoniy accban voltam
2: A sajatommal pár hetet voltam bent

Ez felénk...kettő... lehet hogy felétek három? :D :D :D

Csinálj inkább egy frappáns mémet! Ahhoz legalább értesz is! ;) A játékot pedig hagyd meg azoknak akik tudják is játszani! :)

Mizu pajti, amugy megy a moralozas a fronton?
 
Fent