Világ 69 Csevegő

  • Témaindító Deleted User - 1528109
  • Kezdés ideje

Goal Gero

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
6118 bővítmény megtekintése

cuslolq azt mondta sokat gondolkodott,hogy megtamadja e a volt tarsat amikor atlepett!!
Először is gratulálok a résztvevőknek az armához,és köszönjük a játékot.:) Másodszor nincs erre szükségetek,játszunk volt már itt elég kaki rengeteg,mutassuk meg hogy tisztelettel tudunk játszani egy jót.Nem beszélhetek a többiek nevében,és nem is szeretnék,de a magam részéről értelmetlennek látom ezt a "játékot".Meg lehet próbálni fikázni a Cuslolq fiókban lévőket,de szerintem elismerésre méltó amit letettek ezen a szerveren az asztalra,és minden társam nevében mondhatom,hogy köszönjük a rengeteg erőfeszítést amit értünk tesztek.Hagyjuk a trükközést.Nagy kérés volna,hogy csak játszunk mindkét oldaltól?Ha ezt tesszük nem lesz igazi vesztes,mert szerintem mindenki legelőször azért kezdte el a játékot,hogy játszon.:) Persze lehet én vagyok a naív,de egy próbát megér.:D
 

LilPurpp

Active Member
A reakció pontszáma
220
Először is gratulálok a résztvevőknek az armához,és köszönjük a játékot.:) Másodszor nincs erre szükségetek,játszunk volt már itt elég kaki rengeteg,mutassuk meg hogy tisztelettel tudunk játszani egy jót.Nem beszélhetek a többiek nevében,és nem is szeretnék,de a magam részéről értelmetlennek látom ezt a "játékot".Meg lehet próbálni fikázni a Cuslolq fiókban lévőket,de szerintem elismerésre méltó amit letettek ezen a szerveren az asztalra,és minden társam nevében mondhatom,hogy köszönjük a rengeteg erőfeszítést amit értünk tesztek.Hagyjuk a trükközést.Nagy kérés volna,hogy csak játszunk mindkét oldaltól?Ha ezt tesszük nem lesz igazi vesztes,mert szerintem mindenki legelőször azért kezdte el a játékot,hogy játszon.:) Persze lehet én vagyok a naív,de egy próbát megér.:D
ahogy látom mindketten másként értelmezzük az "elismerésre méltó" teljesítményt. Nálam sajnos az nem elismerésre méltó amikor éjszakaiba bemész az ellen klánjába és rá 5 percre indítod a volt társadra a vonatot,de azért még mielőtt átlépsz elkéred tőle a védelmet,hogy fix üres falura menj,nálam ez a szánalmas gerinctelen patkány teljesítmény,de minden ember más,mindenki másként látja a dolgokat,ezek szerint te ezt teljesen korrektnek látod.Ettől függetlenül tisztelet azoknak akik becsületesen tolták le a szerót
 

Goal Gero

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
ahogy látom mindketten másként értelmezzük az "elismerésre méltó" teljesítményt. Nálam sajnos az nem elismerésre méltó amikor éjszakaiba bemész az ellen klánjába és rá 5 percre indítod a volt társadra a vonatot,de azért még mielőtt átlépsz elkéred tőle a védelmet,hogy fix üres falura menj,nálam ez a szánalmas gerinctelen patkány teljesítmény,de minden ember más,mindenki másként látja a dolgokat,ezek szerint te ezt teljesen korrektnek látod.Ettől függetlenül tisztelet azoknak akik becsületesen tolták le a szerót
Erről nem tudok semmit,és nem is az én dolgom.A fiók eredményeire értettem,hogy elismerésre méltó,illetve itt a Csigáknál mindent megtesz azért,hogy ne bukjunk el.Top fiókhoz méltóan viselkedik.Én személy szerint nem az ilyenek miatt vagyok itt hanem játszani egy jót.:)
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Először is gratulálok a résztvevőknek az armához,és köszönjük a játékot.:) Másodszor nincs erre szükségetek,játszunk volt már itt elég kaki rengeteg,mutassuk meg hogy tisztelettel tudunk játszani egy jót.Nem beszélhetek a többiek nevében,és nem is szeretnék,de a magam részéről értelmetlennek látom ezt a "játékot".Meg lehet próbálni fikázni a Cuslolq fiókban lévőket,de szerintem elismerésre méltó amit letettek ezen a szerveren az asztalra,és minden társam nevében mondhatom,hogy köszönjük a rengeteg erőfeszítést amit értünk tesztek.Hagyjuk a trükközést.Nagy kérés volna,hogy csak játszunk mindkét oldaltól?Ha ezt tesszük nem lesz igazi vesztes,mert szerintem mindenki legelőször azért kezdte el a játékot,hogy játszon.:) Persze lehet én vagyok a naív,de egy próbát megér.:D
Szia,bocsi nekem megütötte a szememet ez,hogy elismerő amit letettek ezen a szerveren az asztalra írás. 212 foglalásukból 182 barbi-belső-(önmaga) ugye,de ha összességét nézzük,hozzá vesszük a "1000 pont alatti maradék foglalást" akkor kapunk egy 190 feletti számot. Tehhát konkrétan 22 falut foglalt,amiből vissza is vándorolt falu azért máshova. Tehát amit letett az asztalra az egy elképesztő barbizás volt,amit Plecsnisztátor,felhő is megirigyelne.Valamint tolt egy váratlan hátbatámadást.Összegezve barbizott,hátba támadta a volt társait.Ha ez valakinek tetszik,és elismerésre méltó számára,szerintem ott a morális erkölcsel gondok vannak,de no offenz,ma már olyan világ van,ahol hiheted magad lónak,meg helikopternek is.
 

purplewonky

Member
A reakció pontszáma
40
Elismero mert nem töröltek be mint a legutolsó 2 szerveren(63,65) ez belülről jól is nézhet ki, ahogy Gero is mondta max atesnek a ló túloldalára és törlés helyett győzni mindenáron jöhet meghívó bárhova aki épp jól áll. Az más kérdés, hogy aki játszik ellene az tudja, hogy a támadókat 30-40 moralon öli le és olyan falukat védenek túl ami a klán stratégiájaba normális esetben nem oszt nem szoroz (mindezt úgy, hogy a társai, szomszédai, harcostársai ??? meg nem tudnak mit csinálni mert hozzájuk már nem jutott védő.
 
Fent