Világ 69 Csevegő

  • Témaindító Deleted User - 1528109
  • Kezdés ideje

I Will Cheat

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.160
Egy tag hülyesége miatt ne vegyél egy egész klánt egy kalap alá,köszii
Marpedig de, mert ha tudtatok rola es nem jelentettetek akkor ugyanakkora gyokerek vagytok mint az orochi felék. Ha akkor nagy fiúknak ereztetek magatok es jokat röhögtetek a faluinfokon amit adtak nektek “felsobb korokbol” akkor igenis kapni fogjatok a savat. Főleg hogy le vannak mentve a dolgok es mai napig visszaéltek ezekkel. Ugyhogy nem kell jatszani az aldozatot, nem kell a hárítás, hogy “ne vegyunk titeket egy kalap alá”!
 

bArNNNi

REBELS
A reakció pontszáma
462
Marpedig de, mert ha tudtatok rola es nem jelentettetek akkor ugyanakkora gyokerek vagytok mint az orochi felék. Ha akkor nagy fiúknak ereztetek magatok es jokat röhögtetek a faluinfokon amit adtak nektek “felsobb korokbol” akkor igenis kapni fogjatok a savat. Főleg hogy le vannak mentve a dolgok es mai napig visszaéltek ezekkel. Ugyhogy nem kell jatszani az aldozatot, nem kell a hárítás, hogy “ne vegyunk titeket egy kalap alá”!

Kedves aldaron,

Tudtommal, s remélhetőleg a szupport vizsgálodik, hogy ki volt még benne, s ki vett részt ebbe.
Ha tudtunk volna erről (mint játékos), akkor úgy is ki folyt volna ez az infó és átkerült volna az LA-hoz még korábban.
De visszatérve, tehát a szupport már ki vizsgálta vagy még vizsgálja nem tudom, de ha nincs senki kizárva emiatt tőlünk- ill. senki nincs figyelmeztetve emiatt, így szerintem akkor tök tiszta a dolog, hogy maga a klán nem tudott erről.
Elhiszem, hogy sokan féregnek tartsátok a vezérünket, vagy még néhány játékost tölünk, de Goal-nak abba igaza van, hogy nem kell egy kalap alá venni a dolgokat! :)
Majd ha lesznek emiatt kizárva játékosok tölünk, s hivatalos infórmáció lesz, hogy igen is X,Y,Z és stb. részt vettek ebbe, ezért lettek kirakva, akkor azt mondom oké, de mindaddig maradj csöndbe s csak úgy ne vedd a szádra a többi 100 akárhány játékost! :)

Köszi!
 

Dieu Noir

Well-Known Member
A reakció pontszáma
644
Kedves aldaron,

Tudtommal, s remélhetőleg a szupport vizsgálodik, hogy ki volt még benne, s ki vett részt ebbe.
Ha tudtunk volna erről (mint játékos), akkor úgy is ki folyt volna ez az infó és átkerült volna az LA-hoz még korábban.
De visszatérve, tehát a szupport már ki vizsgálta vagy még vizsgálja nem tudom, de ha nincs senki kizárva emiatt tőlünk- ill. senki nincs figyelmeztetve emiatt, így szerintem akkor tök tiszta a dolog, hogy maga a klán nem tudott erről.
Elhiszem, hogy sokan féregnek tartsátok a vezérünket, vagy még néhány játékost tölünk, de Goal-nak abba igaza van, hogy nem kell egy kalap alá venni a dolgokat! :)
Majd ha lesznek emiatt kizárva játékosok tölünk, s hivatalos infórmáció lesz, hogy igen is X,Y,Z és stb. részt vettek ebbe, ezért lettek kirakva, akkor azt mondom oké, de mindaddig maradj csöndbe s csak úgy ne vedd a szádra a többi 100 akárhány játékost! :)

Köszi!
Mondjuk én nem láttam azért még bannt hogy valaki megnézet egy képet , és azt hogy vizsgálja ki a supp vagy figyelmeztett érte ha nem tudja ki látta a képet? xDDD
Az hogy xy mondja hogy már pedig ő is megnéztem elég légből kapott infó bizonyiték nincs rá.
 

bArNNNi

REBELS
A reakció pontszáma
462
Mondjuk én nem láttam azért még bannt hogy valaki megnézet egy képet , és azt hogy vizsgálja ki a supp vagy figyelmeztett érte ha nem tudja ki látta a képet? xDDD
Az hogy xy mondja hogy már pedig ő is megnéztem elég légből kapott infó bizonyiték nincs rá.

Tény és való, hogy így van. De míg nincs erre még légből kapott bizonyíték sem, addig ne győkerezzetek s ne mocskoljátok csak úgy a többi ember játékát! :)
De evvel az erővel írhatom azt, hogy pont olyan győkér az LA is, mert jelenleg is ki van/volt zárva 2 tagotok nem támadhahtóra (furcsa, dehát a mai világba...), s ki tuja, mit tettek, lehet Ők is fizettek(?). :)




A vezetes biztos, hogy tudta. Ne mentsetek oket. Es nem a tagoknak szolt a megjegyzés, hanem a VEZETOKnek.
De a tagoknak szólt, olvasd már vissza! :)
Ezért is írtam be, másképp nem tettem volna! :)
 

Dieu Noir

Well-Known Member
A reakció pontszáma
644
Tény és való, hogy így van. De míg nincs erre még légből kapott bizonyíték sem, addig ne győkerezzetek s ne mocskoljátok csak úgy a többi ember játékát! :)
De evvel az erővel írhatom azt, hogy pont olyan győkér az LA is, mert jelenleg is ki van/volt zárva 2 tagotok nem támadhahtóra (furcsa, dehát a mai világba...), s ki tuja, mit tettek, lehet Ők is fizettek(?). :)

Milyen furcsa hogy miután megtörtént ez a fiók átnézősdi hirtelen olyan 2-3 fióknak feltörték a az accját de biztos semmi közöttök hozzá :D
 

bArNNNi

REBELS
A reakció pontszáma
462
Ott az IP, meg kell vizsgálni. Ha olyan van úgy is kiderül, nem? :D
Akkor lesz majd bizonyíték, de míg nincs addig ahogy mondtam, nem kell pattogni az egész klán ellen :)
 

Dieu Noir

Well-Known Member
A reakció pontszáma
644
Ott az IP, meg kell vizsgálni. Ha olyan van úgy is kiderül, nem? :D
Akkor lesz majd bizonyíték, de míg nincs addig ahogy mondtam, nem kell pattogni az egész klán ellen :)
Nem akartam le irni gondoltam rá jössz ebből , hogy miért vannak azok az accok nem támadhatóvá téve
Hiába véded a klánt ha tudtak róla és nem jelentettek akkor miért is ne lehetne egy kalap alá venni a klánt?
 

-oPoSszum-.-

Active Member
A reakció pontszáma
191
Lehet csak én gondolom így és velem van a probléma, de ha kitudódik egy ilyen dolog a klánomon belül, akkor én is a sárgaföldig süllyednék szégyenembe.
Az lenne az első dolgom, hogy hátat fordítok az ilyen söpredéknek, és azt is elfelejteném, hogy valaha közöm volt ilyen emberhez. :D
Jöhetnek a kifogások és az mellé beszéd, de én akkor se adnám a nevem soha többet egy ilyen dologgal megpecsételt vezetőkhöz és klánhoz. :D
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Profi hackerek vannak nálunk,sőt külön műholdakkal figyeltetjük az embereket,tudjuk ki mikor megy wc-re,éppen milyen sorozatot néz,ha kaját rendel még a futár is a mi emberünk,ott vagyunk mindenhol és nem tehettek ellene semmit :eek: és semmit:eek:és semmit:eek:
 

fiore

New Member
A reakció pontszáma
0
és nem a orochi kaptam a infokat meg, jobb ha mindenki tudja, én és ő pár éve nem kcsit vesztünk össze.
 
Fent