Világ 69 Csevegő

  • Témaindító Deleted User - 1528109
  • Kezdés ideje

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Aztán olyan kártérítési pert kapsz a nyakadba hogy csuklasz tőle... Nyilván nem szerződés nélkül vesznek fel... Ha elég nagy kárt csinált nyugodt lehetsz hogy az innonak van jogi osztálya... :D
Szerintem egy címeres marha aki ilyet meg mer csinálni miután aláirt titoktartási nyilatkozatot meg miegyebet... Miután megadod a neved, címed, okmányaid roppant nehéz dolguk lesz felelősségre vonni :D
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Aztán olyan kártérítési pert kapsz a nyakadba hogy csuklasz tőle... Nyilván nem szerződés nélkül vesznek fel... Ha elég nagy kárt csinált nyugodt lehetsz hogy az innonak van jogi osztálya... :D
Szerintem egy címeres marha aki ilyet meg mer csinálni miután aláirt titoktartási nyilatkozatot meg miegyebet... Miután megadod a neved, címed, okmányaid roppant nehéz dolguk lesz felelősségre vonni :D

Ritka pillanatok egyike ,hogy egyetértünk :oops:
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.384
Aztán olyan kártérítési pert kapsz a nyakadba hogy csuklasz tőle... Nyilván nem szerződés nélkül vesznek fel... Ha elég nagy kárt csinált nyugodt lehetsz hogy az innonak van jogi osztálya... :D
Szerintem egy címeres marha aki ilyet meg mer csinálni miután aláirt titoktartási nyilatkozatot meg miegyebet... Miután megadod a neved, címed, okmányaid roppant nehéz dolguk lesz felelősségre vonni :D

Mi történt?
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.220
Aztán olyan kártérítési pert kapsz a nyakadba hogy csuklasz tőle... Nyilván nem szerződés nélkül vesznek fel... Ha elég nagy kárt csinált nyugodt lehetsz hogy az innonak van jogi osztálya... :D
Szerintem egy címeres marha aki ilyet meg mer csinálni miután aláirt titoktartási nyilatkozatot meg miegyebet... Miután megadod a neved, címed, okmányaid roppant nehéz dolguk lesz felelősségre vonni :D

Igen, de azt is kalkuláld bele, hogy csak a bénák buknak le :D
 

a Vajda

Well-Known Member
A reakció pontszáma
2.265
Igen, de azt is kalkuláld bele, hogy csak a bénák buknak le :D


Aki ennyire kretén az meg is erdemli a lebukást..

De a supportba is minden szart felvesznek xd a hulye gyerek meg 200euroert eladta magat.. Ahogy a jatekosok kozt, ugy a supporterek kozott is mindig lesz csalo, ez ellen sajnos nem lehet mit tenni..

De én orochit tenyleg nem ertem, hogy lehet valaki ekkora kreten? Jomagasra tette a lécet, ezt nehez lesz megugrani a kovetkezo versenyzonek.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.220
Aki ennyire kretén az meg is erdemli a lebukást..

De a supportba is minden szart felvesznek xd a hulye gyerek meg 200euroert eladta magat.. Ahogy a jatekosok kozt, ugy a supporterek kozott is mindig lesz csalo, ez ellen sajnos nem lehet mit tenni..

De én orochit tenyleg nem ertem, hogy lehet valaki ekkora kreten? Jomagasra tette a lécet, ezt nehez lesz megugrani a kovetkezo versenyzonek.

Melyik supporter volt ez a legenda? Jöhet akár privibe is.
 
Fent