Világ 69 Csevegő

  • Témaindító Deleted User - 1528109
  • Kezdés ideje

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Full komolyan írtam,hát itt olyan teóriák vannak a tagságról hogy mit tudunk,full komolyan körlevélbe küldik ki:D
 

LilPurpp

Active Member
A reakció pontszáma
197
Mindenről tudunk,körlevelet kapunk hogy melyik klánba ki kit helyettesít,aztán tartunk a klánon belül egy Shaolin leszámolást és úgy döntjük el ki méltó rá hogy elfoglalja,ám ez még mind semmi,a klán tagjai az a háttérhatalom ami irányítja a világ vezető országait!
További kérdésekről kérdezze meg kezelő orvosát,gyógyszerészét,de a tagok arról is tudni fognak :rolleyes: :D
sajnos a 66,illetve a jelenlegi 69 es világ után nem tudom úgy értelmezni a mondatodat,mint egy viccet,mert simán benne van,hogy ti tudtok mindenről és még asszisztáltok is hozzá.
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Mindenről tudunk,körlevelet kapunk hogy melyik klánba ki kit helyettesít,aztán tartunk a klánon belül egy Shaolin leszámolást és úgy döntjük el ki méltó rá hogy elfoglalja,ám ez még mind semmi,a klán tagjai az a háttérhatalom ami irányítja a világ vezető országait!
További kérdésekről kérdezze meg kezelő orvosát,gyógyszerészét,de a tagok arról is tudni fognak :rolleyes: :D
Ahol van 200 font ott van 400 is !!44!!!4!! :D :D
 

erik4161

Member
A reakció pontszáma
98
Én voltam az egyetlen szerintem, aki tiltakozott az ellen a csapatban, hogy belétek álljanak külsőn a történtek után. Több játékos be is tartotta a kérésemet és nem piszkált titeket.
Viszont már kezd tele lenni az a bizonyos nemes testrészem azzal, hogy olyan levelekkel és képekkel akarjátok a saját hülyeségeteket ránk kenni, amit mi igazából el sem követtünk.

Nem kell komplikálni, egyik fiókban sincs supporter, aki segített volna védekezni armán (ha egyáltalán volt armatok ránk) és nincs olyan supporter, aki számunkra előnyös infókkal látott volna el minket. Ez nem a mi játék terünk, hanem a tiétek.
Az pedig különösen röhejes, hogy levágjátok a képekről a dátumot, hogy ne tudjuk belőni, hogy mégis mikor lehetett ez, viszont arra nincs eszetek, hogy a könyvjelzőt is módosítsátok, mert az könnyen lebuktat titeket. Hiszen, aki látta az orochi képeket, azok a játékosok látták, hogy mekkora kamu ez a kép.

Szóval lehet félrevezetni az embereket és lehet magatokat is nyugtatni és kifogásokat keresni a vereségre, de sokkal jobb lenne emelt fővel kikapni, mintsem egy ilyen gáz húzás után saját magatokat újra lepisálni. Ami fájóbb számotokra azaz, hogy se kemmel, de support segítséggel nem tudtatok győzni ellenünk, akik végig korrektül játszottunk ellenetek.

Aztán lehet kifogásként mondani azt is, hogy ellenetek van a világ. Viszont nem mi kezdtük el a szerver elején betoborozni a kis klanokat, illetve mindenkit ellenetek fordítani, hanem Ti. Viszont ahhoz is olyan gerincesen álltatok, hogy a saját szövetségeseitek fordítottak nektek hátat és támadnak titeket.

Tehát, ha elfogadtok egy tanácsot, akkor fejezzetek be a kamu képek terjesztését, hogy minket segítenek a supporterek a zsola fiókban (ne magatokból induljatok ki) és a kifogások keresését, mert ennyi segítség mellett inkább gáz, mintsem jogos a kifogás.
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Frank Goblin,Frank :D lassan az lesz itt hogy orochinal közösen dobtunk össze a lefizetésre :D

Imádom ha hülyének néznek ,de komolyan ,a kedvencem :D

Több fiokkal is tartom a kapcsolatot tőletek ,mivel játszottam már együtt pár játékosal a sok világ allat ,és vagy kedvelnek ,vagy utálnak ,de nem is ez a lényeg :)

Orochi botrány után többen is elmondták nekem,hogy orochi a Messenger csoportban mondott dolgokat , tehát ha ott mondott ,akkor valószínűleg PM is , tehát kár játszani a szentet itten :)

Hallottam már azt is "hogy az egész világ ellenünk van "

A játék első fázisában ez teljesen fordítva volt ,és egyszer nem jöttünk ki ide sírni ,ahogyan bárhol máshol sem ,ez volt a helyzet ,ezzel kellet játszani :D

Hogy pontosan mi ,hogyan történt én sem tudom ,csak annyit hogy sorban fordultak ellenetek a klánok ,akik addig veletek voltak , tehát az is a mi hibánk ,hogy elbasztátok ,hogy egy "szövetséget " nem tudtatok irányítani ,hanem ki használni akartátok őket? Vagy ha valami volt , egyből ment a fenyegetőzés ? :D

Vagy az is a mi hibánk , hogy sem a szövetségel együtt ,sem külön nem tudtatok egyet armázni ránk?!

Ja és örülnék ha végre eljutnánk oda ,hogy be fejezitek a mocskolodást ,és a mutogatást ,hogy mi így ,mi úgy.....és ne próbáljátok megfordítani a valóságot , és ránk kenni a ti saratok :)

Felőlem vivhatunk ilyen harcot is , amúgy sem külsőztem már rég egy jót,de akár én is indíthatók olyan lejárató kampányt amit az egyes HHCS tagok művelnek ,hogy képeket küldök ennek annak és írok egy szép ki mesét mellé, ahogyan ez divatá vált XD


Harcoljatok tovább ,vagy távoztak emelt fővel

További szép estét
 

Goal Gero

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
Imádom ha hülyének néznek ,de komolyan ,a kedvencem :D

Több fiokkal is tartom a kapcsolatot tőletek ,mivel játszottam már együtt pár játékosal a sok világ allat ,és vagy kedvelnek ,vagy utálnak ,de nem is ez a lényeg :)

Orochi botrány után többen is elmondták nekem,hogy orochi a Messenger csoportban mondott dolgokat , tehát ha ott mondott ,akkor valószínűleg PM is , tehát kár játszani a szentet itten :)

Hallottam már azt is "hogy az egész világ ellenünk van "

A játék első fázisában ez teljesen fordítva volt ,és egyszer nem jöttünk ki ide sírni ,ahogyan bárhol máshol sem ,ez volt a helyzet ,ezzel kellet játszani :D

Hogy pontosan mi ,hogyan történt én sem tudom ,csak annyit hogy sorban fordultak ellenetek a klánok ,akik addig veletek voltak , tehát az is a mi hibánk ,hogy elbasztátok ,hogy egy "szövetséget " nem tudtatok irányítani ,hanem ki használni akartátok őket? Vagy ha valami volt , egyből ment a fenyegetőzés ? :D

Vagy az is a mi hibánk , hogy sem a szövetségel együtt ,sem külön nem tudtatok egyet armázni ránk?!

Ja és örülnék ha végre eljutnánk oda ,hogy be fejezitek a mocskolodást ,és a mutogatást ,hogy mi így ,mi úgy.....és ne próbáljátok megfordítani a valóságot , és ránk kenni a ti saratok :)

Felőlem vivhatunk ilyen harcot is , amúgy sem külsőztem már rég egy jót,de akár én is indíthatók olyan lejárató kampányt amit az egyes HHCS tagok művelnek ,hogy képeket küldök ennek annak és írok egy szép ki mesét mellé, ahogyan ez divatá vált XD


Harcoljatok tovább ,vagy távoztak emelt fővel

További szép estét
Biztos volt aki tudott róla Orochin kívül,én elhiheted teljesen elítélem az ilyet,de én azért álltam ki mert ti egyként sároztok mindenkit,és ezt igenis nevetségesnek tartom,és ki fogok állni magamért, és a társaimért.Én elismerem,ha valaki jól játszik,Zsolának is írtam,más társatoknak is,és fogok is gratulálni ugyan úgy .
De speciel ahogy tudom,te sem egyből jelentettél a suppnál,hanem vártál kicsit hogy az Orochi faluk meglegyenek.
Nyilván vannak olyan dolgok amikkel mint tag nem értek egyet,de nem tisztem senkit sem felül bírálni,nyilvánosan meg főleg nem fogok.
A farkasok szövetség bomlásának okát tudják akiknek tudniuk kell,nem a tagok miatt.Persze én megértem amit írtok,megértem azt is amit purple ír,vagy bárki más.De ez a ti egóitok harca,nem a tagoké.Rednek is megvan a nagy arca nyilván,de valamilyen szinten lehet is hisz nyert szervert,igaz 53 után nem igazán követtem mik történtek,de annak utána néztem kik nyertek.épp úgy te sem vagy szent,ahogy senki sem.Nem kell itt a külsőn a harc,mert amúgy sincs értelme annak a 20embernek bizonygatni az igazat akik járnak meg ide . gratuláltam az armátokhoz,ha a következő is ilyen össze szedett lesz eredménytől független fogok is,mert nem minden csiga Orochiga .További jó játékot minden résztvevőnek,mások nevében nem nyilatkozok,de a magam nevében igen,én nem fogok piti játékokat játszani ezt ígérem.
Üdv: csak egy átlag csigusz aki reméli megváltoztathatja a véleményetek az emberekről akik ott vannak.Ne legyetek csiga rasszisták. :D
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Biztos volt aki tudott róla Orochin kívül,én elhiheted teljesen elítélem az ilyet,de én azért álltam ki mert ti egyként sároztok mindenkit,és ezt igenis nevetségesnek tartom,és ki fogok állni magamért, és a társaimért.Én elismerem,ha valaki jól játszik,Zsolának is írtam,más társatoknak is,és fogok is gratulálni ugyan úgy .
De speciel ahogy tudom,te sem egyből jelentettél a suppnál,hanem vártál kicsit hogy az Orochi faluk meglegyenek.
Nyilván vannak olyan dolgok amikkel mint tag nem értek egyet,de nem tisztem senkit sem felül bírálni,nyilvánosan meg főleg nem fogok.
A farkasok szövetség bomlásának okát tudják akiknek tudniuk kell,nem a tagok miatt.Persze én megértem amit írtok,megértem azt is amit purple ír,vagy bárki más.De ez a ti egóitok harca,nem a tagoké.Rednek is megvan a nagy arca nyilván,de valamilyen szinten lehet is hisz nyert szervert,igaz 53 után nem igazán követtem mik történtek,de annak utána néztem kik nyertek.épp úgy te sem vagy szent,ahogy senki sem.Nem kell itt a külsőn a harc,mert amúgy sincs értelme annak a 20embernek bizonygatni az igazat akik járnak meg ide . gratuláltam az armátokhoz,ha a következő is ilyen össze szedett lesz eredménytől független fogok is,mert nem minden csiga Orochiga .További jó játékot minden résztvevőnek,mások nevében nem nyilatkozok,de a magam nevében igen,én nem fogok piti játékokat játszani ezt ígérem.
Üdv: csak egy átlag csigusz aki reméli megváltoztathatja a véleményetek az emberekről akik ott vannak.Ne legyetek csiga rasszisták. :D

Már megint félre beszélsz , már akkor írtam a szupnak amikor orochival beszéltem és elküldte a képeket ,mire le rakta már elvolt küldve a levél ,te lángész ha nem jelentem akkor miért zárták volna ki ? Használd már azt ami a fejedben van PLS ,mert ez már nekem kezd fájdalmas lenni :D

Zsola ,ha már róla van szó :)

Jelenleg épp róla terjeng olyan infó ,hogy a szup segítette stb ,csak az alkotónak sem volt annyi esze ,hogy a falu koordinátája és a hűség állásábol ki lehet következtetni ,hogy ez meg az orochi ügy lebukása előtt volt , tehát ez is azt bizonyítsa ,hogy igenis más is tudott a dologról .

Tehát kérlek majd akkor gyere a "megvédem magam és másokat" szövegel ,ha végre nem olyan dolgokat írsz ,amiket neked elmeséltek és te kis naivan elhiszed ,hanem olyanokat ami a valóság :)

Ha nem aszisztálnál a dolgokhoz ,vagy ha reálisan tudnád össze rakni a "képeket" akkor tudnád mi is az igazság és nem védenéd akit nem kell ,te is én is tudjuk ,hogy olvassák ezt azok akiknek szól ,de egy sem reagált , miért? Mert tudják hogy igazam van !

Szóval kérlek ,ébredj fel , szállj le a földre ,vagy bármi ,de ne maszkálj tovább a sötétben :D
 
A reakció pontszáma
34
@Goal Gero Részemről annyit fűznék hozzá amikor a dolog kibukott az egyik legcsalódottabb ember voltam. Nem szeretem és nem is fogom soha szeretni vagy épp tolerálni az efféle mocskos játékot és "bizniszeket". Ahogy az itt már többször le lett írva valóban a bűnösséget bizonyító képpel próbálnak ártatlannak tűnni emberek, halkan jegyzem meg ez Ted Bundynak sem jött be anno.
Én elhiszem azt, hogy amivel a klánt véded az őszinte és emiatt tisztellek is valahol, mert ha te mondjuk nem tudtál róla vagy épp elkerülte a figyelmed hát jogos amikor kikéred magadnak azt amit sértőnek vélsz.
Ahogy a régi jó mondás tartja akinek nem inge ne vegye magára.
Picit sajnálom is a naivitásod, de régen hasonló helyzetet megélt klánokból tömeges kilépések voltak akik úgy érezték nem tudnak ezzel azonosulni.
Klánháború...klán...közösség amikor belépsz ide magadra veszed ezt a "ruhát" felveszed a vörös inget és bárhová követed a vezetődet...elvileg

Mindig van kiút amit emiatt senki nem választott és nem mondta senki, azt nyíltan, hogy elk(csillag)rtuk.

Azok akiket tényleg érint nem is jöttek ki ide felvenni a kesztyűt, mert tudják nincs is értelme, meddő próbálkozás lenne igazzá tenni a valótlant.
 

I Will Cheat

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.154
Biztos volt aki tudott róla Orochin kívül,én elhiheted teljesen elítélem az ilyet,de én azért álltam ki mert ti egyként sároztok mindenkit,és ezt igenis nevetségesnek tartom,és ki fogok állni magamért, és a társaimért.Én elismerem,ha valaki jól játszik,Zsolának is írtam,más társatoknak is,és fogok is gratulálni ugyan úgy .
De speciel ahogy tudom,te sem egyből jelentettél a suppnál,hanem vártál kicsit hogy az Orochi faluk meglegyenek.
Nyilván vannak olyan dolgok amikkel mint tag nem értek egyet,de nem tisztem senkit sem felül bírálni,nyilvánosan meg főleg nem fogok.
A farkasok szövetség bomlásának okát tudják akiknek tudniuk kell,nem a tagok miatt.Persze én megértem amit írtok,megértem azt is amit purple ír,vagy bárki más.De ez a ti egóitok harca,nem a tagoké.Rednek is megvan a nagy arca nyilván,de valamilyen szinten lehet is hisz nyert szervert,igaz 53 után nem igazán követtem mik történtek,de annak utána néztem kik nyertek.épp úgy te sem vagy szent,ahogy senki sem.Nem kell itt a külsőn a harc,mert amúgy sincs értelme annak a 20embernek bizonygatni az igazat akik járnak meg ide . gratuláltam az armátokhoz,ha a következő is ilyen össze szedett lesz eredménytől független fogok is,mert nem minden csiga Orochiga .További jó játékot minden résztvevőnek,mások nevében nem nyilatkozok,de a magam nevében igen,én nem fogok piti játékokat játszani ezt ígérem.
Üdv: csak egy átlag csigusz aki reméli megváltoztathatja a véleményetek az emberekről akik ott vannak.Ne legyetek csiga rasszisták. :D
Zsolanal a supp irt vissza tuti, alairta hogy novalí
 

-Hannibal-

Member
A reakció pontszáma
58
eddig nem írtam ide, de jó ideje nyomon követem eme felületet.

mást sem lehet olvasni itt a külsőn, hogy a HHCS így, red úgy, ilyen olyan amolyan a klán.

messenger csoportban bent vagyok, és nem láttam, hogy ott írva lenne bármi ilyen dolog orochi részéről.
Esetleg, ha tudtuk volna orochi mit csinál, valószínűleg okosba már le lett volna belsőzve (red fixen ezt tette volna).

az is felettébb érdekes, hogy amikor a kitiltások voltak pont este történtek és másnap jöttetek mint a sáskák rájuk. ugyan ez igaz, hogy az elején még az SR klánnak az LA vezetősége azt mondta, nekik egy szövetséges sem kell. elejétől kezdve a PP klán együtt működött velük. (sajnos heroprincess levelét nem mentettem el, pedig pont jó lett volna most ide beszúrni).
emellett a másik felettébb furcsa dolog, hogy cápázni több esetben is kémlelés nélkül sikerült.

Tudjuk, hogy az információk szivárogtak ki a HHCS-ból.

emellett még tudnám sorolni a furcsaságokat, de nem teszem :)

lehet engem utálni, szeretni bármi, nem izgat.

én azt mondom mindezek ellenére a maradék időt játszuk le tisztességesen, elfelejtve ami eddig történt, még ha nagyjából el is dőlt a szerver sorsa akkor is.

Legyen szép napja mindenkinek :)

Kill
 
Fent