Világ 69 Csevegő

  • Témaindító Deleted User - 1528109
  • Kezdés ideje

-Hannibal-

Member
A reakció pontszáma
58
Volt egy Pali nem olyan rég aki ki akarta írtani vadi családját, mert foglalt tőle.
Nos így már értem mely szerverre gondoltok. Nos pont azon a napon voltam hivatalos ügyben el, a levél délben íródott en utoljára délelőtt 10 órakor léptem be, majd utána délután 2kor. Erről hivatalos papírom is van, hogy valóban hivatalos ügyeket inteztem, és soha, de soha nem élnék vissza ilyennel, és nem írnék ilyet.
Nincs miért mentenem magam mielőtt jönne ez a duma, ezek a tények. Sejtem akkor ki lépett be, aki megírta azt a levelet. (amolyan bosszú és személyes dolog)

Pali
 

-Hannibal-

Member
A reakció pontszáma
58
én játszani jöttem eme szerverre, velük fogom be is fejezni.

én annyit kértem játszuk békességbe le eme szervert a továbbiakban, de belém álltak és elkezdtek rágalmazni, illetve a múlttal jönni. Persze volt itt más jellegű is, amiről nem tudtam, de azt oda is írtam.....

Pali
 

Deleted User - 1552411

Vendég
Nos így már értem mely szerverre gondoltok. Nos pont azon a napon voltam hivatalos ügyben el, a levél délben íródott en utoljára délelőtt 10 órakor léptem be, majd utána délután 2kor. Erről hivatalos papírom is van, hogy valóban hivatalos ügyeket inteztem, és soha, de soha nem élnék vissza ilyennel, és nem írnék ilyet.
Nincs miért mentenem magam mielőtt jönne ez a duma, ezek a tények. Sejtem akkor ki lépett be, aki megírta azt a levelet. (amolyan bosszú és személyes dolog)

Pali
Nem kell vedened magad bastyam, helyesen cselekedtel!
 

-Hannibal-

Member
A reakció pontszáma
58
Hogy hivatalos ügy kapcsan voltam el? Igen, mivel a lányom forgott kockán. Valóban az fontosabb volt a khnal.

Pali
 

Goal Gero

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
Én leírom miért védtem a társaim,ami miatt a "tömeg" szerint naiv vagyok,hülye és az egyéb jelzők,amiket én személy szerint pont lesz*rok,mert nem nagyon vagyok semelyik játékossal sem olyan kapcsolatban,hogy érdekelnének a jelzőik.A köpködésre ezek után nem reagálok,mert például amennyire elismerem a játék tudását Tibaxnak,a stílusa nekem nevetséges, helyesírással nem kötekedek,mert én sem vagyok nyelvtan tanár,de a személyeskedés,és mindenbe támadást látni gyerekes viselkedés ami nem méltó egy akkora vezérhez mint ő.A sokat köpködött Lightrex ebben a "nagy vezeréknek" bőven példát mutathatna.

Először is.Voltam már pár szerveren,de undorító ami itt megy.Mind a mi részünkről mind a másik oldalról,a kedvemet teljes egészében elvette a szervertől,de ameddig nem indul 71 elszorakoztatom magam,úgyis 1 hónap késéssel csak divatos szóval "funolni" regeltem be,és leszedni magamról a rozsdát.

Az orochi-s téma hányinger keltő,az hogy kémkednek mind két fél használta.Amit Cuslolqek csináltak az sem fér bele az én játékkal kapcsolatos elveimbe.

Hogy miért védem ezután mégis a társaim,miért nem törlök,vagy lépek másik klánba,vagy csak ki innen?
Mert vannak akik számítanak rám,nem árulom el őket.

Ebben a válaszban azt is megtaláljátok,hogy miért védem őket ,mert egy sem volt képes oda írni, hogy tisztelet a kivételnek.Egy egyszerű tag mit sem tud arról ti nagy vezérek mit ármánykodtok a háttérben mint valami rossz politikus aki az embereket a saját egója növelésére használja.
Egy vezetőnek minden szempontból példát kell mutatnia,és éreznie kell a súlyát annak,hogy akár 100 játékos szabadidejében eltöltött játékkal kapcsolatos perceit teszi tönkre,vagy épp helyes irányba tudja terelni.

Meg fogom védeni akár mit irtok azokat a játékosokat,akiknek közük nincs ehhez az undormányhoz ami itt megy.

Elismerem az -LA- játékosait, vezéreit.Csapatként nagyszerűen funkcionálnak,habár tudomásom szerint az 58as veresége óta készül az -L.A- Tibaxnál,így elvárható is volt ez.

Lehet szidni Redet meg a tagokat,de kérdeznék valamit.Tibax te is játszottál vele?
Erik te is játszottál vele?
Forró fejű red de nem olyan amilyennek itt beállítjátok.És ő felvállalja hogy nagy az arc,vagy hogy bármit megtenne a tagjaiért.
Nem rossz ember,és főleg nem rossz vezető.:)

Kikérem az összes csiga nevében akiknek közük nincs a dolgokhoz a köpködést.
És ne papoljatok,hogy miért nem lépünk le,vagy csinálunk másik klánt.Örülnétek ha szét menne a klán mert könnyebb dolgotok volna felszedni a falukat.Az =MF= és a PP meg sem próbál küzdeni azért,hogy ne legyen sima szeró,ne mi legyünk a szarok,hogy nem megyünk árulónak ,ha már választottunk oldalt.Ne mi legyünk a szarok,hogy nem akarunk olyan oldalra sem át állni akik csak vegetálnak(PP,Farkasok(Marcsi ne vedd magadra kérlek<3) .

Lehet utálni,lehet szeretni,de mi merünk játszani, elismerésem az -LA-nak jobbak, összeszedettebbek,éhesebbek,és talán tisztábban is játszottak mint pár társunk.De én nem vagyok áruló,nem vagyok hülye,és szeretnék játszani is.Ha mégis abba hagyom itt nem fogom világgá kürtölni,hogy zsola egyből cápázzon :D hiénák vagytok akik azt hiszik hogy kapnak egy fincsi falatot. További jó köpködést,én nem félek falut veszteni.Ha zavarok ne a betűk kopjanak :)

Mindenkinek nagyszerű tiszta játékot kívánok!
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Én leírom miért védtem a társaim,ami miatt a "tömeg" szerint naiv vagyok,hülye és az egyéb jelzők,amiket én személy szerint pont lesz*rok,mert nem nagyon vagyok semelyik játékossal sem olyan kapcsolatban,hogy érdekelnének a jelzőik.A köpködésre ezek után nem reagálok,mert például amennyire elismerem a játék tudását Tibaxnak,a stílusa nekem nevetséges, helyesírással nem kötekedek,mert én sem vagyok nyelvtan tanár,de a személyeskedés,és mindenbe támadást látni gyerekes viselkedés ami nem méltó egy akkora vezérhez mint ő.A sokat köpködött Lightrex ebben a "nagy vezeréknek" bőven példát mutathatna.

Először is.Voltam már pár szerveren,de undorító ami itt megy.Mind a mi részünkről mind a másik oldalról,a kedvemet teljes egészében elvette a szervertől,de ameddig nem indul 71 elszorakoztatom magam,úgyis 1 hónap késéssel csak divatos szóval "funolni" regeltem be,és leszedni magamról a rozsdát.

Az orochi-s téma hányinger keltő,az hogy kémkednek mind két fél használta.Amit Cuslolqek csináltak az sem fér bele az én játékkal kapcsolatos elveimbe.

Hogy miért védem ezután mégis a társaim,miért nem törlök,vagy lépek másik klánba,vagy csak ki innen?
Mert vannak akik számítanak rám,nem árulom el őket.

Ebben a válaszban azt is megtaláljátok,hogy miért védem őket ,mert egy sem volt képes oda írni, hogy tisztelet a kivételnek.Egy egyszerű tag mit sem tud arról ti nagy vezérek mit ármánykodtok a háttérben mint valami rossz politikus aki az embereket a saját egója növelésére használja.
Egy vezetőnek minden szempontból példát kell mutatnia,és éreznie kell a súlyát annak,hogy akár 100 játékos szabadidejében eltöltött játékkal kapcsolatos perceit teszi tönkre,vagy épp helyes irányba tudja terelni.

Meg fogom védeni akár mit irtok azokat a játékosokat,akiknek közük nincs ehhez az undormányhoz ami itt megy.

Elismerem az -LA- játékosait, vezéreit.Csapatként nagyszerűen funkcionálnak,habár tudomásom szerint az 58as veresége óta készül az -L.A- Tibaxnál,így elvárható is volt ez.

Lehet szidni Redet meg a tagokat,de kérdeznék valamit.Tibax te is játszottál vele?
Erik te is játszottál vele?
Forró fejű red de nem olyan amilyennek itt beállítjátok.És ő felvállalja hogy nagy az arc,vagy hogy bármit megtenne a tagjaiért.
Nem rossz ember,és főleg nem rossz vezető.:)

Kikérem az összes csiga nevében akiknek közük nincs a dolgokhoz a köpködést.
És ne papoljatok,hogy miért nem lépünk le,vagy csinálunk másik klánt.Örülnétek ha szét menne a klán mert könnyebb dolgotok volna felszedni a falukat.Az =MF= és a PP meg sem próbál küzdeni azért,hogy ne legyen sima szeró,ne mi legyünk a szarok,hogy nem megyünk árulónak ,ha már választottunk oldalt.Ne mi legyünk a szarok,hogy nem akarunk olyan oldalra sem át állni akik csak vegetálnak(PP,Farkasok(Marcsi ne vedd magadra kérlek<3) .

Lehet utálni,lehet szeretni,de mi merünk játszani, elismerésem az -LA-nak jobbak, összeszedettebbek,éhesebbek,és talán tisztábban is játszottak mint pár társunk.De én nem vagyok áruló,nem vagyok hülye,és szeretnék játszani is.Ha mégis abba hagyom itt nem fogom világgá kürtölni,hogy zsola egyből cápázzon :D hiénák vagytok akik azt hiszik hogy kapnak egy fincsi falatot. További jó köpködést,én nem félek falut veszteni.Ha zavarok ne a betűk kopjanak :)

Mindenkinek nagyszerű tiszta játékot kívánok!
Unalmas vagy.
Red meg mindennek a legalja, aki itt se kéne legyen.
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Én leírom miért védtem a társaim,ami miatt a "tömeg" szerint naiv vagyok,hülye és az egyéb jelzők,amiket én személy szerint pont lesz*rok,mert nem nagyon vagyok semelyik játékossal sem olyan kapcsolatban,hogy érdekelnének a jelzőik.A köpködésre ezek után nem reagálok,mert például amennyire elismerem a játék tudását Tibaxnak,a stílusa nekem nevetséges, helyesírással nem kötekedek,mert én sem vagyok nyelvtan tanár,de a személyeskedés,és mindenbe támadást látni gyerekes viselkedés ami nem méltó egy akkora vezérhez mint ő.A sokat köpködött Lightrex ebben a "nagy vezeréknek" bőven példát mutathatna.

Először is.Voltam már pár szerveren,de undorító ami itt megy.Mind a mi részünkről mind a másik oldalról,a kedvemet teljes egészében elvette a szervertől,de ameddig nem indul 71 elszorakoztatom magam,úgyis 1 hónap késéssel csak divatos szóval "funolni" regeltem be,és leszedni magamról a rozsdát.

Az orochi-s téma hányinger keltő,az hogy kémkednek mind két fél használta.Amit Cuslolqek csináltak az sem fér bele az én játékkal kapcsolatos elveimbe.

Hogy miért védem ezután mégis a társaim,miért nem törlök,vagy lépek másik klánba,vagy csak ki innen?
Mert vannak akik számítanak rám,nem árulom el őket.

Ebben a válaszban azt is megtaláljátok,hogy miért védem őket ,mert egy sem volt képes oda írni, hogy tisztelet a kivételnek.Egy egyszerű tag mit sem tud arról ti nagy vezérek mit ármánykodtok a háttérben mint valami rossz politikus aki az embereket a saját egója növelésére használja.
Egy vezetőnek minden szempontból példát kell mutatnia,és éreznie kell a súlyát annak,hogy akár 100 játékos szabadidejében eltöltött játékkal kapcsolatos perceit teszi tönkre,vagy épp helyes irányba tudja terelni.

Meg fogom védeni akár mit irtok azokat a játékosokat,akiknek közük nincs ehhez az undormányhoz ami itt megy.

Elismerem az -LA- játékosait, vezéreit.Csapatként nagyszerűen funkcionálnak,habár tudomásom szerint az 58as veresége óta készül az -L.A- Tibaxnál,így elvárható is volt ez.

Lehet szidni Redet meg a tagokat,de kérdeznék valamit.Tibax te is játszottál vele?
Erik te is játszottál vele?
Forró fejű red de nem olyan amilyennek itt beállítjátok.És ő felvállalja hogy nagy az arc,vagy hogy bármit megtenne a tagjaiért.
Nem rossz ember,és főleg nem rossz vezető.:)

Kikérem az összes csiga nevében akiknek közük nincs a dolgokhoz a köpködést.
És ne papoljatok,hogy miért nem lépünk le,vagy csinálunk másik klánt.Örülnétek ha szét menne a klán mert könnyebb dolgotok volna felszedni a falukat.Az =MF= és a PP meg sem próbál küzdeni azért,hogy ne legyen sima szeró,ne mi legyünk a szarok,hogy nem megyünk árulónak ,ha már választottunk oldalt.Ne mi legyünk a szarok,hogy nem akarunk olyan oldalra sem át állni akik csak vegetálnak(PP,Farkasok(Marcsi ne vedd magadra kérlek<3) .

Lehet utálni,lehet szeretni,de mi merünk játszani, elismerésem az -LA-nak jobbak, összeszedettebbek,éhesebbek,és talán tisztábban is játszottak mint pár társunk.De én nem vagyok áruló,nem vagyok hülye,és szeretnék játszani is.Ha mégis abba hagyom itt nem fogom világgá kürtölni,hogy zsola egyből cápázzon :D hiénák vagytok akik azt hiszik hogy kapnak egy fincsi falatot. További jó köpködést,én nem félek falut veszteni.Ha zavarok ne a betűk kopjanak :)

Mindenkinek nagyszerű tiszta játékot kívánok!

A helyesírásom mindig is ilyen volt , sőt rosszabb ,de ahogyan párszor már írtam ,ez a játék nem erről szól szerencsére :D

Nem írtam egyet nevet sem ,így nem tudom miért írod hogy RED-et szidom vagy bármi ,mert talán az egyetlen név amit említettem ,az az orochi név :)

Aki aktívan külsőzik ,szerintem tudja már azt ,hogy régebben sokkal többet voltam itt kint ,mit az utóbbi időben ,de ismét el kellet kezdjem , miért?!
Mert jössz te ,meg a másik és Próbáljátok szépíteni a dolgokat ,miközben a hallgatás helyet további rágalmakkat és sérelmeket kapunk a társaidtol ,akik megpróbálják be mocskolni azoknak a játékosokat akik a vezetésem allat itt vannak és tisztességesen játszanak ,így szerintem alap dolog hogy mint vezető ki jövök és megvédem őket és klánt ezzekel szemben ,mert nem nekünk segített a szuportos tag ,nem a ti klánotokat nézte át vezetői fiókból ,nem a te vagy más fiókjába lépet be ,hanem hozzánk , amiből úgy vélem nem is csináltunk akkora balhét ,mint amekorrát lehetett volna ,és mi csinálnak egyes társaid a hallgatás helyet ? Tovább nyomják a kamu dumákat ,híreket terjesztenek ,hogy valójában nekünk segít a szuport meg hasonlók ,szóval amíg nem fejezik ezeket be ,amíg van aki ki jön ide és az igazság ellenkezőjét próbálja állítani ,addig itt leszek .

Igen ismerem redet , játszottam vele nem is keveset ,és tudom hogy kémeket tart mindig ,ami már nem is zavar annyira mint annó ,mert ez a dolog lassan a játék részévé válik Sajnos és ha jól osztod a lapokat ,csak előnyöd származik belőle ,de még mindig nem értetted meg azt ,hogy ez ami történt egyáltalán nem az a kategória ,és most sem lennék itt ,ki sem jöttem volna ,ha közben ezt a dolgot nem akarnák megfordítani egyesek ,és azt állítani hogy mi használtunk ilyen eszközöket,és igen továbbra is azt mondom naiv vagy mert nem a te dolgod lenne védeni bárkit is ,mert nem azt fogják mondani hogy gero ,hanem úgy fog megmaradni az emberekben hogy Red klánja ,hogy marow klánja ,hogy orochi húzása ,hogy Ace kamu hír terjesztése (mert valószínűleg tudot róla akkor ) stb stb stb
És ha hagyom ,hogy ezek a bizonyos személyek nyugodtan az ellenkezőjét állítsák ,akkor megfordulna a helyzet és úgy maradna meg az emberek fejében ,hogy Tibax klánja ,miközben mi voltunk az áldozat :)

Remélem egy szó fel keltette a figyelmedet "klán" !

És nem ,nem akarjuk hogy töröljetek vagy bármi hasonló ,aki játszani akar az maradjon ,de ezzel együtt akkor ő fogadja is el ,azt a tényt ,hogy azonosult ezzekel a dolgokkal ,és neki ez belefér , főleg ha egyesek továbbra is kavarják a szart .

És ismét le írom ,nem azért írogatok itt ,mert megtörtént az orochi dolog ,mert az jelentve lett ,meg lett oldva , felhúzott nekünk egy csomó barbárt azzal a xy mennyiségű nyersi csomagal amit kapott ,HANEM azért mert egyes társaidnak továbbra is viszket valahol és rólunk állítsák azt ,ami igazából nálatok történt meg velünk szemben ,és amíg ezt a dolgot nem fejezik be végre ,addig én sem fogom hagyni szó nélkül
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
És nem ,nem akarjuk hogy töröljetek vagy bármi hasonló ,aki játszani akar az maradjon ,de ezzel együtt akkor ő fogadja is el ,azt a tényt ,hogy azonosult ezzekel a dolgokkal ,és neki ez belefér , főleg ha egyesek továbbra is kavarják a szart .

Szóval ha én Kínába költözöm munka miatt,akkor onnantól rossz ember vagyok?
 

Radamesz

Member
A reakció pontszáma
39
Valaki összefoglalná , hogy miről van itt szó az utóbbi pár oldalban?
Egyik leírt valamit, a másik szerint rosszul emlékszik. A harmadik szerint már korábban is rosszul emlékezett, de egyik szerint nem. Negyedik szerint lehet, ő a családirtós, ötödik szerint nem lehet, hanem biztos, egyik szerint ez sem o_O:D
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Egyik leírt valamit, a másik szerint rosszul emlékszik. A harmadik szerint már korábban is rosszul emlékezett, de egyik szerint nem. Negyedik szerint lehet, ő a családirtós, ötödik szerint nem lehet, hanem biztos, egyik szerint ez sem o_O:D
Mindig a gyoztesek irjak a tortenelmet
Enmeg itt is nyertem szval nekem hihecc
 
Fent