Világ 68 Csevegő

DeletedUser20998

Vendég
Ha az ASG miatt barbizik az FS, akkor az ASG tudja befolyásolni a legjobb magyar klánt. --> ASG > a legjobb magyar klán. Na a mai faszságom is megvolt, mehetek aludni.
Pont ez a lényeg. Én csak attól félek, hogy elbízzák magukat, aztán 1-2 sikeres FS arma megtöri a kedvüket és full védésre állnak.
 

Halottaskocsi

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.067
Szerintem így is bőven a def dominál náluk. Meglátjuk. De ha most felkennék az FS-t, az nagyon nagy boostot adna nekik.
Akkor be kéne menjek, csak hogy bizonyítsam miért is nem mentem eddig és egyel több inaktív fiók lenne a klánban. Azért meg kár lenne... úgyhogy én drukkolok a srácoknak legalább pár lepattanó faluhoz
 

Gáti Hód

Well-Known Member
A reakció pontszáma
903
Szerintem látható, hogy az ASG egy szokottnál erősebb tagsággal startolt, amihez a V65 kellett nagyon. A győzelem kicsit összekovácsolta őket + új fiókokat vonzott be.
Illetve nagy igazság az is, hogy az FS "fele" csak azért van a szerveren, hogy behúzzon egy plecsnit. Valamint a megszokott top fiók morálharc miatt nem tudnak simázni 2 kontit.

További érdekesség az ASG javára, a top LET. Azért ez utóbbi is sokat elmond, hisz az ASG V65-ig egy deffenzív klán volt, akiknek max annyi volt a kérdés, hogy meddig bírják az adott szerón? Most meg itt a top LET.

A beharangozott arma nem fogja eldönteni a szerót, de nagyon kíváncsi vagyok rá, hogy az ASG tud e még védekezni!? :)

Nem mintha nagyon tolni szeretném az FS szekerét de nagy hangsúly volt itt hogy ki mennyi klánal jött az ASG-nek is van 3 az FS-nek kető és ha össze adjuk azt LET pontot akkor az FS vezet majdnem 2millióval és még nem armáztak :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.402
Nem kell eltemetni az FS-t nem a megszokott húzóemberek játszanak ez tény , plusz talán a mag egy része se add bele mindent de attól még FS nincs komolyabb klán a szerveren akik megállítsák őket , sosem volt egy jó starter klán , viszont a végjáték egyik legkitartóbb csapata , igen felhígult , szerverről szerverre , light talán így próbálja pótolni a kiesett embereket , de tény sosem lesz az mint mondjuk 45-n vagy 51-en , a kétklános megjegyzésekre meg csak annyit , hogy mindenkinek megvan az esélye annyi klánnal bemennie egy szerverre amennyivel kedve tartja , kérdés ki mennyire tudja ezt a “ tömeget irányítani “ :)

Bízzák rád a szervezést ők is és garantált az asg win
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Nyugalom van srácok, még nem is csapódott az arma de a legnagyobb ASG-s fiók már ki is lépett. Minden rendben van arra.
 

martone

Well-Known Member
A reakció pontszáma
514
Nem kell eltemetni az FS-t nem a megszokott húzóemberek játszanak ez tény , plusz talán a mag egy része se add bele mindent de attól még FS nincs komolyabb klán a szerveren akik megállítsák őket , sosem volt egy jó starter klán , viszont a végjáték egyik legkitartóbb csapata , igen felhígult , szerverről szerverre , light talán így próbálja pótolni a kiesett embereket , de tény sosem lesz az mint mondjuk 45-n vagy 51-en , a kétklános megjegyzésekre meg csak annyit , hogy mindenkinek megvan az esélye annyi klánnal bemennie egy szerverre amennyivel kedve tartja , kérdés ki mennyire tudja ezt a “ tömeget irányítani “ :)

Peti bakker ezt megkönnyeztem!
Rég volt ilyen hogy nem tudok és nem is akarok bele kötni mondatodba. Jól látod.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Ránéztem nagyjából az asg taglistára s az a baj, hogy nem nagyon láttam valami agresszív támadó fiók nevet sem, meg nem tudom ki milyen régóta van ott, de néhány tag stabilitása is kétséges. De én azért szurkolok nekik, hogy ha nem is nyernek, de legyen 1 jó szerver ahol elég sokat kell küzdeni mind két félnek.
 
Fent