Világ 68 Csevegő

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655

report_ally.png
Kingdom of Asgardia2 és Fekete Sereg között véget ért a háború. (új)

report_ally.png
Kingdom of Asgardia és Fekete Sereg között véget ért a háború. (új)
okt 05, 20:53

Amint mondtam: Bohócok.
Szánalmas.
 

Hexx

Active Member
A reakció pontszáma
61

Deleted User - 1222958

Vendég
Bohócnak azért ne nevezd a klánt.Az a kevés ember aki aktiv volt a fronton megszorongatott.
Nem miattatok törölt be az ASG.
Kaptatok egy ingyen szervert lehet menni a következőre.

Miért is törölt be? Mesélj pls, sok itt a tudatlan
 

martone

Well-Known Member
A reakció pontszáma
514
Bohócnak azért ne nevezd a klánt.Az a kevés ember aki aktiv volt a fronton megszorongatott.
Nem miattatok törölt be az ASG.
Kaptatok egy ingyen szervert lehet menni a következőre.
Akinek nem inge tudod… és itt valoszinüleg nem is a teljes klánra értette. Volt aki nyomta tapsot érdemel a mai napra is de tudjuk jól a bohóc kicsoda :) És az hogy nem miattunk…kaptunk…igaz nekünk nem kelett inditani, éjjel fennt lenni aktivnak lenni csakugy jofejek voltak oda adták a szerot nekik nem kelett.
 

Deleted User - 1222958

Vendég
Minek meséljek én?Tartozom?
Járj utànna magad

Szánalmas dolog így bedobni bármi is történjen. Ezen semmi nem változtat. Lehet kijönni majd verni a nyálat hogy ingyen szerót kapott az FS stb. De a tényen nem változtat.
 

MR. Anderson

New Member
A reakció pontszáma
24
Így született meg a döntés. Gábor meg feleslegesen szapuljátok. Nem kell parasztnak lenni. Itt külsőn is mások kezdtek el pofázni rólunk. Ez van. Majd lesz máshogy. “Csókoljátok meg a testem, ott ahol vizelek”!
 

DeletedUser20998

Vendég
Hát ez uncsi volt, pedig nagyon nyomattam az ASG hype-ot. Ezért kár volt! :/
 

martone

Well-Known Member
A reakció pontszáma
514
Még nincs vége. Maradni fognak jópáran…
Aki ma becsülettel oda tette magát és küzdött annak köszönjük a harcot. Aki pedig nem…az a kirájjal mehet tovább jo helyen vannak! :)
 
Fent