Világ 68 Csevegő

=Legendary=

SystemFaiL
A reakció pontszáma
940
Nem az a baj,hogy bejöttetek, az bátorságra vall. Inkább az,hogy utána bohóckodtok mint egy kezdő tömegklán aminek fogalma nincs mit csinál. Először barbárfoglalás ahogy győzitek, 20+falus játékosok csak barbárokkal, most meg úgy csináltok mintha tiétek lenne a világ összes védője és pofátlanul befoglaltok 70órákra? Az, hogy top10es játékosok a tőzsdét rámolják le, hogy tudják építeni azokat a falvakat külön vicc. És ezek után üzengettek nekünk és kémkedéssel vádoltok minket miközben ti csináljátok? Na húzzatok a jó büdös...Bohóc banda.

Amúgy amit itt nem értek, hogy szídjátok egymást keresztbe de én csak azt látom, hogy egy tömegklán van egy másik tömegklán ellen. Nem értem, hogy a fenébe nem tudtok elférni 1 klánban, minden jött mentet összeszedett mind a 2 klán.

Eléggé ramaty ez a magyar színvonal, ha ez itt az átlagos. Közel sem kellene ennyi tag egyik oldalra se ilyen maréknyi szerverre, csak a saját magatok életét nehezítitek meg ezzel.

Nem uncsi már ez a tömegklánosdi?

A 70 órás foglalás, külön érdem a részükről, tapsold meg Őket azért amiért segítenek neked, hogy érvényesülni tudj majd hosszútávon, ha már ramaty lassan haladtok ahhoz képest ami az elvárt lenne tőletek. Akkor gyere ki tenni az eszed másnak, ha saját magatokban is látod a hibát. Van legalább 30 semmit érő fiókotok, akik csak a plecsniért jöttek be, nem vagytok sokkal különbebbek azoknál akiket mocskolsz. Amíg a barbár statisztikát az ASG viszi addig a belsőt Ti viszitek.

Kétségtelen, hogy 1 fokkal jobbak vagytok az ASG-nál, de ez tőletek elég leves teljesítmény ezekkel a nevekkel. Jól hangzó szöveg szokott lenni tőletek, hogy, hogyan is van nálatok ennyi "név", mondjuk ez a jelenlegi keret eléggé silány hozzátok képest. Amondó vagyok, gyorsan igazoljatok le még pár nevet, mert a végén felfogtok sülni ha ilyen szinten romlik a játékosállományotok szerverről szerverre. Vagy esetleg megmutathatnátok mire vagytok képesek 25-30-n egy X sokszor ekkora szerveren, ha már elvégre Ti vagytok a magyar "legjobbak" mégis ledodgeoljátok az olyan szervereket ahol ellenfeletek lenne csak magyar szinten is, nem nemzetközin ahol reggelire megennének Titeket. Jól hangzó szövegek és érvelések szoktak lenni arról, hogy miért Ti vagytok a "félistenek", mégis egy ingyen szerverre is 120-n mentek.

Azt pedig nehéz lenne elhinni, hogy Ti nem a tőzsdét veszitek le amilyen lassan haladtok, tudjátok létezik event is ha már PP-t akartok 0-24 költeni, azt hittem erről a magyar legjobbak tudnak...
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Amúgy amit itt nem értek, hogy szídjátok egymást keresztbe de én csak azt látom, hogy egy tömegklán van egy másik tömegklán ellen. Nem értem, hogy a fenébe nem tudtok elférni 1 klánban, minden jött mentet összeszedett mind a 2 klán.

Eléggé ramaty ez a magyar színvonal, ha ez itt az átlagos. Közel sem kellene ennyi tag egyik oldalra se ilyen maréknyi szerverre, csak a saját magatok életét nehezítitek meg ezzel.

Nem uncsi már ez a tömegklánosdi?

A 70 órás foglalás, külön érdem a részükről, tapsold meg Őket azért amiért segítenek neked, hogy érvényesülni tudj majd hosszútávon, ha már ramaty lassan haladtok ahhoz képest ami az elvárt lenne tőletek. Akkor gyere ki tenni az eszed másnak, ha saját magatokban is látod a hibát. Van legalább 30 semmit érő fiókotok, akik csak a plecsniért jöttek be, nem vagytok sokkal különbebbek azoknál akiket mocskolsz. Amíg a barbár statisztikát az ASG viszi addig a belsőt Ti viszitek.

Kétségtelen, hogy 1 fokkal jobbak vagytok az ASG-nál, de ez tőletek elég leves teljesítmény ezekkel a nevekkel. Jól hangzó szöveg szokott lenni tőletek, hogy, hogyan is van nálatok ennyi "név", mondjuk ez a jelenlegi keret eléggé silány hozzátok képest. Amondó vagyok, gyorsan igazoljatok le még pár nevet, mert a végén felfogtok sülni ha ilyen szinten romlik a játékosállományotok szerverről szerverre. Vagy esetleg megmutathatnátok mire vagytok képesek 25-30-n egy X sokszor ekkora szerveren, ha már elvégre Ti vagytok a magyar "legjobbak" mégis ledodgeoljátok az olyan szervereket ahol ellenfeletek lenne csak magyar szinten is, nem nemzetközin ahol reggelire megennének Titeket. Jól hangzó szövegek és érvelések szoktak lenni arról, hogy miért Ti vagytok a "félistenek", mégis egy ingyen szerverre is 120-n mentek.

Azt pedig nehéz lenne elhinni, hogy Ti nem a tőzsdét veszitek le amilyen lassan haladtok, tudjátok létezik event is ha már PP-t akartok 0-24 költeni, azt hittem erről a magyar legjobbak tudnak...

Beleírtad a nemzetközit, majd megint megkapjuk a magunkét :D De tényleg furi ez a szeró, én domináló FS-t vártam. Vagy az ASG jobb, mint vártuk, vagy... :)
 

Deleted User - 1552411

Vendég
ilyen ritka szar kerettel még nem indultunk, persze ez nem azt jelenti, hogy az asg-nek bármiféle esélye lenne, csak elgondolkodtató van-e még értelme ezután indulni a jövőben, ha két valamire való klán lenne északon, lehet nem magunkra fogadnék
Plecsni hiánya érezhető nem tagadom, de te kikre gondolsz?
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Most fogunk armázni először, utána jobb képet kapunk az erőviszonyokról. 1x szerver, 2hónap alatt 2konti simán behúzva, nem olyan lassú ez lassú szerveren. Másrészről én is elégedetlen vagyok dolgokkal, szóval érthető a frusztráció. Amondó vagyok várjunk pár napot és sokkal tisztább lesz a kép. Azzal nem vitatkozok, hogy gyengébb a keretünk mint általában, de annyi húzóember esett ki az utóbbi időszakban amennyi önmagában szervereket tud eldönteni és nyílván az sem szerencsés, hogy a vezetők közül rengetegen nem indultak. Ettől függetlenül benne van a pakliban, hogy ez nagyon sima szerver lesz attól még, csak mivel eddig gyakorlatilag nem is támadtunk ez még nem derült ki. Az persze hab a tortán, hogy sokan úgy vannak vele egy ASG ellen minek erőltessük meg magunkat és nem tudom tiszta szívből azt mondani, hogy tévednek. Az egész szerver eddig egy barbifaló contest volt, mi sem azért barbiztunk mert akartunk, hanem hogy az ASG ne foglalja be őket előlünk. Ha sikertelen lesz az armánk még mindig behúzhatjuk azt az 1500 barbit ami a 2 kontinkon van, ezáltal triplázva az ASG faluszámát, velük ellentétben nekünk akad nemesünk bőven és a falvaink is sokkal kiépítetebb állapotban vannak,farmolni is bőven van még mit. Aggódok az ASG miatt? Nem, nincs rá semmi okom egyelőre. Kellemetlen, hogy nem akarnak játszani normálisan és ilyen hülye barbifoglaló játékra akarnak kényszeríteni minket? Nagyon is. Arma után meglátjuk mi a szitu, addig még kis türelem.
 

DeletedUser20998

Vendég
Beleírtad a nemzetközit, majd megint megkapjuk a magunkét :D De tényleg furi ez a szeró, én domináló FS-t vártam. Vagy az ASG jobb, mint vártuk, vagy... :)
Szerintem látható, hogy az ASG egy szokottnál erősebb tagsággal startolt, amihez a V65 kellett nagyon. A győzelem kicsit összekovácsolta őket + új fiókokat vonzott be.
Illetve nagy igazság az is, hogy az FS "fele" csak azért van a szerveren, hogy behúzzon egy plecsnit. Valamint a megszokott top fiók morálharc miatt nem tudnak simázni 2 kontit.

További érdekesség az ASG javára, a top LET. Azért ez utóbbi is sokat elmond, hisz az ASG V65-ig egy deffenzív klán volt, akiknek max annyi volt a kérdés, hogy meddig bírják az adott szerón? Most meg itt a top LET.

A beharangozott arma nem fogja eldönteni a szerót, de nagyon kíváncsi vagyok rá, hogy az ASG tud e még védekezni!? :)
 

-Rettenthetetlenek-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
681
Nem kell eltemetni az FS-t nem a megszokott húzóemberek játszanak ez tény , plusz talán a mag egy része se add bele mindent de attól még FS nincs komolyabb klán a szerveren akik megállítsák őket , sosem volt egy jó starter klán , viszont a végjáték egyik legkitartóbb csapata , igen felhígult , szerverről szerverre , light talán így próbálja pótolni a kiesett embereket , de tény sosem lesz az mint mondjuk 45-n vagy 51-en , a kétklános megjegyzésekre meg csak annyit , hogy mindenkinek megvan az esélye annyi klánnal bemennie egy szerverre amennyivel kedve tartja , kérdés ki mennyire tudja ezt a “ tömeget irányítani “ :)
 

LordArkan

Member
A reakció pontszáma
20
van egy IOS beadandód? buszjegyre kéne :D :D
Szerintem látható, hogy az ASG egy szokottnál erősebb tagsággal startolt, amihez a V65 kellett nagyon. A győzelem kicsit összekovácsolta őket + új fiókokat vonzott be.
Illetve nagy igazság az is, hogy az FS "fele" csak azért van a szerveren, hogy behúzzon egy plecsnit. Valamint a megszokott top fiók morálharc miatt nem tudnak simázni 2 kontit.

További érdekesség az ASG javára, a top LET. Azért ez utóbbi is sokat elmond, hisz az ASG V65-ig egy deffenzív klán volt, akiknek max annyi volt a kérdés, hogy meddig bírják az adott szerón? Most meg itt a top LET.

A beharangozott arma nem fogja eldönteni a szerót, de nagyon kíváncsi vagyok rá, hogy az ASG tud e még védekezni!? :)

vegre egy ertelmes ellemzes a szerverrol,meg annyit tennek hozza,hogy kicsit gyerekesnek tartom hogy falunevekkel uzentget az fs,hajra,csak igy tovabb, a szinvonal egyre megy lejjebb....a nagy lajtreksz azert van felhaborodva mert mogejuk foglalunk!!!!
Hallo ez egy strategiai jatek,jo reggelt!
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
vegre egy ertelmes ellemzes a szerverrol,meg annyit tennek hozza,hogy kicsit gyerekesnek tartom hogy falunevekkel uzentget az fs,hajra,csak igy tovabb, a szinvonal egyre megy lejjebb....a nagy lajtreksz azert van felhaborodva mert mogejuk foglalunk!!!!
Hallo ez egy strategiai jatek,jo reggelt!

Azt én sem igazán értettem, hogy azzal vajh mi lehet a gond :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
De amúgy nincs gondolva a jövőre, ha most szidva van az ASG, akkor pár hónap múlva nem lehet eladni, hogy milyen jók voltak, és nem is volt ingyenszeró, mint anno a WINTER-nél.
 
Fent