Világ 68 Csevegő

LilPurpp

Active Member
A reakció pontszáma
197
akkor te hogy hivod a fiokot amibe TE nem lepsz bele mar 1 hete? hogy mas volt benne az mar nem az en dolgom meg mas mit csinalt,nemtudom mirol beszelsz,de en az igazat,mint ahogy az is igaz hogy amikor meg bent voltam 107 ijasszal kuldted a nemeseket es 10 perccel a nemesek ele tetted az 1500 bardosod :D
 

LilPurpp

Active Member
A reakció pontszáma
197
bocsanat nem emlekszem pontosan hogy 107 vagy 117 ijasszal kuldted a nemeseidet,de szerintem a lenyegen nem valtoztat,hogy jol csinaltad
 

Deleted User - 1534987

Vendég
akkor te hogy hivod a fiokot amibe TE nem lepsz bele mar 1 hete? hogy mas volt benne az mar nem az en dolgom meg mas mit csinalt,nemtudom mirol beszelsz,de en az igazat,mint ahogy az is igaz hogy amikor meg bent voltam 107 ijasszal kuldted a nemeseket es 10 perccel a nemesek ele tetted az 1500 bardosod :D
2-3 falum volt akkor fronton amibol 1 vedo akkor mivel tamadjak xd
 

LilPurpp

Active Member
A reakció pontszáma
197
hat igen sajnos ilyen ez az egyetem neha meg kell jelenni neha bekell menni vizsgakra etc buktam falut akkor is amikor volt idom jatszani nemtudom ezzel mi a problema :D
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Ha valaki falut bukik, akkor nem aktív, nincs ideje, nem volt áram, .. Valami mindig van. Nem is értem...
Csak ismételni tudom magam, Vannak bajok..

Bezzeg én meló közbe küldőm ki a nuke-okat telóról,vezetőm meg mit csinálsz,mondom csak támadók,ő meg,még mindig ezzel a szarral játszol,mondom ja de most kimegyek egy cigire mert nem tudom már hol tartok:eek:

Ha meg falut bukok,nálam az nagyon egyszerű,valószínű hogy aludtam és hiába hallom akár a teló csipogását,egy jó éjszakás 12 óra műszak után nincs erőm felvenni a telefont,csak megköszönöm Istennek hogy végre ágyba dőlhettem!
 
Utoljára szerkesztve:

Deleted User - 1534987

Vendég
Te figyelj már.... szüleid gondolom elmentek otthonról azért írsz ilyen elánnal? ;)
Most komolyan....te akarsz megtanítani bárkit is Kh-ni? :D Hát te gyerek...fuss ennek neki még egyszer szerintem.
Téged mar megtanitottalak v58 on
 
Fent