Világ 68 Csevegő

-Rettenthetetlenek-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
681
Nem, ezt ugy hivják, hogy egy beképzelt ignorant marha vagy. A legtöbb nagy név manapság tényleg nem sokat "ér", ahogyan egy Puskás sem érne semmit egy Ronaldo vagy Messi ellen. Viszont az adott korukban ők voltak a "TOP". Nem kell Isteníteni senkit sem szerintem (csak engem), de akkoriban egy damas és a Temp/CNN egy team to beat volt bárhova mentek. V1 Skulls "legenda" lett, mert 1 évvel a magyar szerverek nyitása előtt annak a klánnak a magja .net-en játszott igy egyértelműen olyan szinten voltak, mint itthon senki más, mert volt 1 év előnyük ugye, ezért tűntek verhetetlennek és ezért lehet "származtatni" mindenkit tőlük, mert akkoriban a legtöbb tudás náluk volt és a legtöbben tőlük tanultak. Ennek a Skullsnak alap embere és talán még vezére volt az a cncDani akinek még a mai napig az illegális scriptjeit használják sokan és tudtommal a szupport ki is tette az Skulls nagy részét (talán ez is lett a vége). A V2-es Tols, a V4-es NN, a V6-os SWE amely klánok mind valamilyen szinten Skulls reinkarnációk akartak volna lenni s dominálták a világukat mind bebuktak, mert az előnyük addigra már elveszett. Nekem anno firka rengeteget tanított, aki valószínűleg ma már nem sokat ér ahogy goblinkám mondaná, viszont v13 idején az egyik ha nem a legjobb volt és talán a külsős viselkedése vagy akar az ingame hagy némi kivetni valót maga után attól még nem fogom nem tisztelni, mert most mondjuk 6szor lekörözném.

Lehet az idő sok mindent megszépit és nem, régen sem volt rohadtul ártatlan senkisem. A V1 "legnagyobb magyar legenda", akiktől anno mindenkit származtattunk utolsó csaló senkik voltak. Akit ti hatalmas klánvezér vigyorinak ismertek konkrétan minden alattomos és undoritó játéknak a koronázatlan királya volt, ahol ő megjelent annak a világnak a játékhoz semmi köze nem volt csak a dagonyázáshoz, Viszont egy bizonyos időben ezek mind-mind mondhatni egy jelenkori FS volt azaz bárhol indultak akkor mint esélyesek indultak és talán kicsivel ez az egyetlen dolog ami eltér akkor és most között, hogy akkoriban ezek a klánok inkább megtalálták egymást mintsem szándékosan elkerülték volna, bár lehet csak jóval nagyobb volt a merítés játékosokból, ezáltal erős klánokból igy igazából kikerülniük is nehezebb volt egymást, ezt ennyi év távlatából én már meg nem mondom.
Nagyon egyet értek , gigászi harcok már réges régen voltak , anno a szerver győztes klánok kihívták egymást , mostanra ez a szép szokás eltűnt , pedig azok voltak csak az igazán jó harcok :)
 

Deleted User - 1534987

Vendég
Mondja egy top 1-es klantag akinek mar van legalabb 4 faluja!(vagy megsem)haljal ki neked komoly problemaid vannak,menj orvoshoz....mutassd mar meg hogyan kell jatszani,vagy ppt nyomni,vagy legalabb egy screenshotot mutass a nagyon big sheregedrol,tanuljak mar egy kicsit
Kutya vagy es az is maradsz
 
Fent