Világ 67 Csevegő

  • Témaindító Deleted User - 1552411
  • Kezdés ideje

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Sziasztok!
Sajnálattal kell olvasnom, hogy olyanok okoskodnak itt akik többségben még helyesen sem tudnak írni. Kezd itt is kibontakozni a proletariátus. Prolik jönnek meg mennek is világok óta, ezzel nincs is baj csak nem mindegy, hogy egy klánban mennyi ezek száma.
Sokszor tapasztalom azt is, hogy olyan is hozzá szól itt aki külső szemlélődő és köze sincsen a világhoz, azt sem tudja fiú vagy lány, de azért felkelt mégis az ágyából és eldöntötte, hogy feljön ide és Ő lesz itt a megmondó ember.
Ez a zöld törpe is minden fórumon írkál, de hogy minek, ha nem látja át a dolgokat. Stílusa meg mint egy Ózdi földmunkás. Neveld meg már kicsit magadat, ha már szüleid nem tették.

Szeretném, ha kulturált keretek között folytatódna ez a csevegő, mások magánélete,
sértése, kritizálása elkerülésével.

További jó játékot mindenkinek.

Gyererám
Szija ha nem tuc olvasni akor nem sajnálkozol+ki mongya meg hogy mi a hejes?+Minek jövöl ki ide ha nints közöd a szerverhez. én nem vagyok kulso szemlelo a legjob fijokban vok bene.Ase értem mit kel it raszistáskodni szidod itt a proli fehér enbereket meg a feketéket(jelentsuk az irasat raszizmus mijat) elmondod h nem tudom fiju vagy lány vagyok e meg még beszólol a stílusomra a hejes irásomra,és a látásmodomra majd azt irod h ne szemejeskedjunk meg ne kritizájunk
Kb mint Susu.Ez tuti susu multi fiokja hajak meg ha nem.
@a Vajda @-NooBLeadeR- szigyák a fajtánkat ijet jelencsük a zsuportnak srácok ez nem hejes.
#LeARaszistával
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.398
Szija ha nem tuc olvasni akor nem sajnálkozol+ki mongya meg hogy mi a hejes?+Minek jövöl ki ide ha nints közöd a szerverhez. én nem vagyok kulso szemlelo a legjob fijokban vok bene.Ase értem mit kel it raszistáskodni szidod itt a proli fehér enbereket meg a feketéket(jelentsuk az irasat raszizmus mijat) elmondod h nem tudom fiju vagy lány vagyok e meg még beszólol a stílusomra a hejes irásomra,és a látásmodomra majd azt irod h ne szemejeskedjunk meg ne kritizájunk
Kb mint Susu.Ez tuti susu multi fiokja hajak meg ha nem.
@a Vajda @-NooBLeadeR- szigyák a fajtánkat ijet jelencsük a zsuportnak srácok ez nem hejes.
#LeARaszistával

Nyugi tesom csak próbálja felszedni arwent tuti
 

Deleted User - 1540239

Vendég
Dikk én is Ózdi vagyok, de nem földmunkás… miért kell így “be kategorizálni” a borsodiakat?!?! o_O:eek:
 

fsociety

New Member
A reakció pontszáma
9

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
ATL-tol nem is foglaltunk 1 falut se, kiutottuk oket aztan kobiak kiinfozta a jatekosokat azert hogy kapjon helyet a klanotokban (wp, azt hittem az ATL nem lehet ennel rosszabb, anno antival memebol akartunk hozzatok menni de igy nem xd), akit nem tudtatok kiutni bevettetek a klanba xD
DCDBB127-E071-4929-B8A0-6D0D6747ABF7.png
 
A reakció pontszáma
34
irok egy kis véleményt ha szabad.
Mesehős voltam annó nagyon nagyon rég, kövér taknyos koromban, jó csapat volt, mindig megvédtek pedig akkoriban nagyobb volt a pofám mint most, ám ennek ellenére irok egy őszinte véleményt.
Először is a meglátásom szerint ehez a játékhoz nem kell sok ész egy bizonyos szintig, ezt azzal tudom bizonyitani, hogy vadildik meg dongábrok is jutottak szerver győzelemig/annak a közelébe, valljuk, be ha annyira bonyolult játék lenne a közelébe nem jutott volna ez a két uriember/asszony.
Na de akkor mégis mi kell ahoz, hogy egy játékos sikeres legyen?Idő, türelem, stressz tűrő képesség, rugalmas magánélet, nem utolsó sorban jó ha van egy kis fölösleges roll is amit belelhet tolni. Egyiket a másikkal lehet pótolni adott szintig, nincs időd az elején ott a pénz, nincs pénzed rá, van időd pp-ni, később farmolni, stb., DE egy adott szint után az idő és a stressz tűrés fog dominálni (én utóbbiban voltam kurva gyenge, agyon frusztrált ha a klánom vagy én buktam falut, nem tudtam elviselni, ha az a bizonyos rossz végén vagyok, olyankor dobáltam rá pilvora a fiókom).
A mesehősök valőszinüleg azért hagyták abba sok-sok éve, mert kiégtek, elfogyott a plusz idő amit a játékba akartak invesztálni, ennek sok oka van amit én is tapasztalok, életcélok, család, karrier, életmódváltás. Ezek olyan dolgok amik 10 év után is megvannak, tehát nem lesz senkinek se több ideje 10 évvel idősebben mint fiatalabban(max Süsünek, gondolom már nyugdijas), ergő, egy sokkal intenzivebb, gyorsabb világon kellene helytállni olyan csapat ellen ahol a tagság túlnyomó része egyetemista korú(sok az idő), elnézész Közjó ez csak merész tipp, de a tapasztalataim alapján ez a korosztály dominálja/dominálta a magyar KH utóbbi éveit a top klánokban.
Tehát, a fent leirtak alapján kimerem jelenteni, hogy a Mesehősöknek 0% esélyük van a győzelemre, faluszámtól, diplomáciától függetlenül, mert arról gőzöm sincs.
(a helyesirási hibákért elnézést, főzés közben irtam).
 
Fent