Világ 67 Csevegő

  • Témaindító Deleted User - 1552411
  • Kezdés ideje

kobiak

Well-Known Member
A reakció pontszáma
348
ATL-tol nem is foglaltunk 1 falut se, kiutottuk oket aztan kobiak kiinfozta a jatekosokat azert hogy kapjon helyet a klanotokban (wp, azt hittem az ATL nem lehet ennel rosszabb, anno antival memebol akartunk hozzatok menni de igy nem xd), akit nem tudtatok kiutni bevettetek a klanba xD

Hoppá

Már ne haragudjál amirol fogalmad sincsen arrol ne is akarjal véleményt formalni mert nagyon szarba fogsz maradni
de mivel nem vagyunk egyformak ezert ezt elnezem neked amugy meg ha valamire kivancsi vagy kerdezd meg a csodás vezeredet :) es azokat a
sumakokat akik nalatok vannak neveket nem irok le mert személyeskedni nem akarok akik arma elott atmentek hozzatok mindegy mar engem ez se erdekel de jo lenne ha nem vennel a szadra mert en mar regota nem foglalkozom veletek inkabb jatszal es ne itt irogassal osszevissza
Tovabbi jó játékot mindenkinek
 

DeletedUser20998

Vendég
Képkivágás.PNG

Tényleg szóljon már aki ezt csinálja, legalább egy picit had szedjek össze PP-t!
Ötletem sincs, hogy ki lehet (K45-ön). Vagy elromlott a KH? :D
Valaki látja ezt élőben? Vagy Neo köztünk jár? :D
 

DeletedUser20998

Vendég
Valszeg azért nulla, mert nincsen semmi mozgás azóta.

Igazad van.
Tehát a grafikon nem a vételi, hanem az eladási árfolyamot jelzi.
Azért is van odalenti mozgás amikor nem teljesen 0, mert néha lehet berakni ilyen 100-200-akat a raktár növekedése miatt. Ilyenkor 0-ról (semmiről) feljebb moccan egy hangyapöcörőnyit.

Ja. Minden bizonnyal sajnos csak ennyi áll a háttérben.
Elszomorító! :(
 
Fent