Világ 67 Csevegő

  • Témaindító Deleted User - 1552411
  • Kezdés ideje

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Most viszont olyan szintre lépet a Katával való foglalkozás ami nem méltó egyik félhez sem.
Igen,írt egy levelet.Ki is küldte a tagságotoknak.Olvastam és engedélyeztem is neki.
Így utólag persze mindenki okos,én se és Kata se volt az a kellő időben.
Hibáztunk,de emiatt nem fogunk a kardunkba dőlni.
Lovagolhattok még pár napig ezen.
Kata munkája,egyben mindenki munkája,viszont magánügy.
Nem tudom ki mivel keresi a betevőjére valót,de nem is érdekel.
Kata olyan amilyen,ilyen volt kislánynak is.Mi így szeretjük.
Sok álmatlan éjszakát okozott nekem,és ez a mai napig nem változott.
Még se cserélném el egyikőtökre sem.
.
=Süsü=
Irt egy levelet,elolvastad,engedélyezted,kiküldte.Bevallod hibáztatok.
Most jönne az,hogy bocsánatot kérsz,ő is bocsánatot kér,és vége a viccelődésnek,és ennyi.De ebből az írásból ez kimaradt,helyette inkább kijösz,hogy jaj ne báncsátok szegényt bla bla bla ahelyett,hogy írnátok egy bocsánatkérő körlevelet,kiküldenétek a közjónak,meg a saját tagjaitoknak és kész ez lenne az egyenes.De az túlon túl egyenes lépés lenne neked is,neki is.Tehát ez a te hibád főként ha megkérdezett,és ez a levél kiment.Az meg,hogy kislányként mit csináltál vele azokon az álmatlan éjszakákon senkire sem tartozik.
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Gondolom itt a külső fórumon mindenki a Harvardon végzett summa cum laude minősítéssel orvosi szakon, ha ilyen lekezelően beszéltek egy ember polgári foglalkozásáról :D
Nem a foglalkozásról,hanem az emberről,de mint megtudtuk egyik nft-stől itt külsőn ahogy olvashatod a szórólapozás jobban fizet mint Dani munkája.
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Szia Dani!
Engedd meg hogy megsúgjam, többet keres ezzel, 1 hónapban mint te hónapok alatt. :)
Tehát mint az ellenfél kolléga is megírta a pósta (vagy szorolapozás vagy is is) 2-11*esét fizeti mint Dani munkája 1 hónap alatt,szóval nem tudom miért kell a munkáját bevédeni,meg ő magát is,ha kő gazdag.
A póstás mindig kétszer csenget.
 

Dieu Noir

Well-Known Member
A reakció pontszáma
644
Irt egy levelet,elolvastad,engedélyezted,kiküldte.Bevallod hibáztatok.
Most jönne az,hogy bocsánatot kérsz,ő is bocsánatot kér,és vége a viccelődésnek,és ennyi.De ebből az írásból ez kimaradt,helyette inkább kijösz,hogy jaj ne báncsátok szegényt bla bla bla ahelyett,hogy írnátok egy bocsánatkérő körlevelet,kiküldenétek a közjónak,meg a saját tagjaitoknak és kész ez lenne az egyenes.De az túlon túl egyenes lépés lenne neked is,neki is.Tehát ez a te hibád főként ha megkérdezett,és ez a levél kiment.Az meg,hogy kislányként mit csináltál vele azokon az álmatlan éjszakákon senkire sem tartozik.
Mondjuk én azt nem értem , hogy oké ki küldtek egy levelet khban nyilván nem a legszebb dolog de pl 66on red ugyan úgy megcsinálta csak megjegyzem azt senki le se szarta ,de nem ez a lényeg hanem , hogy ti személyeskedtek már egy khban történt levelezés miatt amibe gondolom nem volt személyeskedés hogy dani mit dolgozik , igy szerintem nem túl evidenes a bocsánat kérés se.
De ez csak az én véleményem , senki pártját nem fogom mert nem is játszok csak a külső fórum alapján nekem ez jön le :D
 

-Rettenthetetlenek-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
681
Mondjuk én azt nem értem , hogy oké ki küldtek egy levelet khban nyilván nem a legszebb dolog de pl 66on red ugyan úgy megcsinálta csak megjegyzem azt senki le se szarta ,de nem ez a lényeg hanem , hogy ti személyeskedtek már egy khban történt levelezés miatt amibe gondolom nem volt személyeskedés hogy dani mit dolgozik , igy szerintem nem túl evidenes a bocsánat kérés se.
De ez csak az én véleményem , senki pártját nem fogom mert nem is játszok csak a külső fórum alapján nekem ez jön le :D
Klántársam vagy , mit nem játszol ? :D
 

=DarkPhoenix=

New Member
A reakció pontszáma
8
Goblinka :) Te jószándékú drága lélek.
1. Semmi olyat nem írtam a levélben amiért bocsánatot kellene kérnem. Mivel mint az írásaid is bizonyítják sajnos tényleg elég messze állnak tőled azok az értékek amiket felsoroltam.
2. A munkám :) Nem szórólapok ha ennyire kiváncsi vagy rá és érdekel. Az, hogy mennyit keresek, be tudlak ajánlani ha gondolod de a három x-és aláírással nem fognak felvenni. Nem a posta dolgozója vagyok. Bár neked nem hiszem, hogy bármilyen olvasnivalóval foglalkoznod kell, esetleg a helyesírási kéziszótárral kellene.
3. Az egyenesség és szerény személyed, ezt a részt engedjük el. Csipoghatsz tovább.
4. Az, hogy mit csinált velem kislányként az álmatlan éjszakákon Süsü, ez a kedvenc részem. Biztosan hasznosabb és emberileg értékesebb dolgokat, mint veled anno bárki is. Összességében. Sajnállak.
További jó játékot.
 

BumBum.

New Member
A reakció pontszáma
5
Irt egy levelet,elolvastad,engedélyezted,kiküldte.Bevallod hibáztatok.
Most jönne az,hogy bocsánatot kérsz,ő is bocsánatot kér,és vége a viccelődésnek,és ennyi.De ebből az írásból ez kimaradt,helyette inkább kijösz,hogy jaj ne báncsátok szegényt bla bla bla ahelyett,hogy írnátok egy bocsánatkérő körlevelet,kiküldenétek a közjónak,meg a saját tagjaitoknak és kész ez lenne az egyenes.De az túlon túl egyenes lépés lenne neked is,neki is.Tehát ez a te hibád főként ha megkérdezett,és ez a levél kiment.Az meg,hogy kislányként mit csináltál vele azokon az álmatlan éjszakákon senkire sem tartozik.

Ha valkinek bocsánatot kellene kérnie azok pont ti vagytok.
Levél ide vagy oda, nem kell nektek semmi ahhoz hogy elkezdjetek személyeskedni.
Ezt bizonyítják az elmúlt hónapok is.
Lehet előbb megkellene ismerned azt akiről hülyeségeket írsz. Talán rajónnél hogy kisújja többet ér mint te.

Az meg hogy perverz gondolataid vannak kislányokról nem ránk tartozik.
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Ha valkinek bocsánatot kellene kérnie azok pont ti vagytok.
Levél ide vagy oda, nem kell nektek semmi ahhoz hogy elkezdjetek személyeskedni.
Ezt bizonyítják az elmúlt hónapok is.
Lehet előbb megkellene ismerned azt akiről hülyeségeket írsz. Talán rajónnél hogy kisújja többet ér mint te.

Az meg hogy perverz gondolataid vannak kislányokról nem ránk tartozik.
Téged már ismerlek.Bucira vertelek a starkoknal nem? Ott töröltél? Vagy elfogyott az időd?
Na mindegy YÚ KEN KÁM YÚ KEN GO BETTER THEN A GOBLIN YÚ KENT


Üdvözlettel:xxxxxx123
 

-Rettenthetetlenek-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
681
Amúgy nekem van egy ötletem fiúk lányok , ha a játékba tennétek ennyi energiát az hasznosabb lenne mint a nem személyeskedő külsőfórumos személyeskedő háborútok :)

Gyalázat mind a két fél van egy map , ott bizonyítsatok , szavakkal meg kifogásokkal senki nem nyert még megy egy háborút sem !!!!



Amúgy meg jöheccccc mehecccc zsemlénél jobb nem lehecccc


Ui.: Aki hamarabb kerül a térkép szélére az veszít
 

Not Fragile

Member
A reakció pontszáma
62
Sziasztok.
Kedves Goblin 123.
Nem érzem úgy,hogy bármiért is bocsánatot kellene kérnie bárkinek is.
A KH szabályait betartva kiment egy levél amely a Közjó játékosoknak lett szánva.
Semmi olyan nem volt benne ami sértő lehetne bárkire is.
Csak az utolsó 5 napban 101 belső foglalásotok volt,ebben nincsenek azok benne akiket foglalni kezdtetek és ő kilépett.Tehát ez a szám jóval nagyobb lenne.És ez csak a főklánotok.
Nyilván való dolog hogy nyertes csak az a 40 fő lehet aki a végén a győztes klánban van.
Ezt mindenki tudja,és érti is.
Viszont azt nem értem,hogy miért a játék ezen szakaszában kell a belsőzést elkezdeni.
És ki dönti el miért az a 15 fő(kb)foglalja be a másikat.
Természetesen ez a klánod dolga,Mi csak felakartuk hívni a figyelmét a tagságotok nagy részének,arra hogy Ő is erre a sorsra jut.
Ne nagyon bízzátok el magatokat,mert az lehet hogy a kisebb játékosok nem olyan zsenik a KH ban mint ti tizenöten.
DE az biztos ,hogy ők sem hülyék.

UI:Most látom,már a Gros menőbb tagjai is kapnak közjós belsőt.Kell a hely nekik is ezek szerint.
.
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Sziasztok.
Kedves Goblin 123.
Nem érzem úgy,hogy bármiért is bocsánatot kellene kérnie bárkinek is.
A KH szabályait betartva kiment egy levél amely a Közjó játékosoknak lett szánva.
Semmi olyan nem volt benne ami sértő lehetne bárkire is.
Csak az utolsó 5 napban 101 belső foglalásotok volt,ebben nincsenek azok benne akiket foglalni kezdtetek és ő kilépett.Tehát ez a szám jóval nagyobb lenne.És ez csak a főklánotok.
Nyilván való dolog hogy nyertes csak az a 40 fő lehet aki a végén a győztes klánban van.
Ezt mindenki tudja,és érti is.
Viszont azt nem értem,hogy miért a játék ezen szakaszában kell a belsőzést elkezdeni.
És ki dönti el miért az a 15 fő(kb)foglalja be a másikat.
Természetesen ez a klánod dolga,Mi csak felakartuk hívni a figyelmét a tagságotok nagy részének,arra hogy Ő is erre a sorsra jut.
Ne nagyon bízzátok el magatokat,mert az lehet hogy a kisebb játékosok nem olyan zsenik a KH ban mint ti tizenöten.
DE az biztos ,hogy ők sem hülyék.

UI:Most látom,már a Gros menőbb tagjai is kapnak közjós belsőt.Kell a hely nekik is ezek szerint.
.
Ez ijen állícsuk meg a közjót írás.Aki nem olvas levelet,nem frontra való,egyebek nem tudom nem nagyon olvasok levelet,mert sok az ismeretlen betű számomra,de a túloldalon is van bőven belső ahogy látom.De nem nagyon izgat en csak kabalakent vagyok egyenlore.Ha a közlekedésben nekem van elsőbbségem és belemegyek másba direktbe akkor nekem nem kell fizetnem,se bocsánatot kérnem,ha valaki meghal,vagy megsérül,és még jól is érzem magam hisz nem vétettem a törvény ellen,meg még mások kérjenek tőlem bocsánatot felfogásod van akkor ahogy látom.
De megszámolja valaki ezt a belsőt?Mert szerintem kevesebb,valamint a tuloldalra is számolhatna valaki.Számokkal is hadilábon vagyok.

Udv xxxxxx123
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Sziasztok.
Kedves Goblin 123.
Nem érzem úgy,hogy bármiért is bocsánatot kellene kérnie bárkinek is.
A KH szabályait betartva kiment egy levél amely a Közjó játékosoknak lett szánva.
Semmi olyan nem volt benne ami sértő lehetne bárkire is.
Csak az utolsó 5 napban 101 belső foglalásotok volt,ebben nincsenek azok benne akiket foglalni kezdtetek és ő kilépett.Tehát ez a szám jóval nagyobb lenne.És ez csak a főklánotok.
Nyilván való dolog hogy nyertes csak az a 40 fő lehet aki a végén a győztes klánban van.
Ezt mindenki tudja,és érti is.
Viszont azt nem értem,hogy miért a játék ezen szakaszában kell a belsőzést elkezdeni.
És ki dönti el miért az a 15 fő(kb)foglalja be a másikat.
Természetesen ez a klánod dolga,Mi csak felakartuk hívni a figyelmét a tagságotok nagy részének,arra hogy Ő is erre a sorsra jut.
Ne nagyon bízzátok el magatokat,mert az lehet hogy a kisebb játékosok nem olyan zsenik a KH ban mint ti tizenöten.
DE az biztos ,hogy ők sem hülyék.

UI:Most látom,már a Gros menőbb tagjai is kapnak közjós belsőt.Kell a hely nekik is ezek szerint.
.
Te 101 belso foglalast szamoltal,en 51 et. Érdekes.3 klánból számoltam,lehet nálam vannak a gondok biztos,meg a te stat rossz,de a 3 kozjo kozott 51 foglalas tortent,ami alatt armaztatok ti is,azt is leszamolhatom,ami rafoglalas volt ha gondolod,de igy betippelem a 15 rafoglalast+faluk 90%a vissza kerult a tulajhoz szoval kb 36 belso foglalas volt agusztus 30-25 kozott.
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Míg nálatok tisztán az nft-nél 42 belső foglalás volt,ami nem került vissza az eredeti tulajhoz,és nem arma miatt volt agusztus 27-22ig menőleg.Akkor adódik a kérdés. A 36belső,vagy a 42 a több?Ki is belsőzi le a tagjait???De adatokat is hozok neked ha kell,nem sajnáltam ezt a 4 percet megszámolni,és megnézni,hátha észreveszed magad,és a hülyeségeidet,amit írsz,és megvilágosodsz <3
 
Fent