Világ 65 Csevegő

Deleted User - 1540239

Vendég
Pont az az ember szervezte a támadásokat, aki hozzátok került :) Az más kérdés, hogy szerintem nem elsősorban az Ő sara hogy így sikerült de mindegy :) A lényeg, hogy végre egy értelmes harc kialakulhatott volna és nem egyoldalú lett volna a konti uralmáért folytatott harc :)
Reboluc szervezte a klant, sajnos le kellett mondania és amúgy ti hogy vezérek lettetek mit műveltetek vele?? Guaztustalankodtatok, pedig nem voltak egyszerű hétköznapjai.. A többi embert pedig folymatos gyanusitgatas érte ez kém az kém meg belső meg stb. Farm közben a Barbi védve, aztán meg azt kimagyarazzatok. De nekem ne mondja senki, ha fal képződik a barbiban és meg hal a lovam az nekem Let pont gyarapodást okoz, ostobák vagytok! Szóval a sok éves tapasztalatodon meg van mit csiszolni! Úgyhogy nekem te ne gyere ki ide magyarázni, kaptál egy irányítást, amit nem tudtál harmóniában tartani a vadaskodasokkal, szokd meg kémek voltak és lesznek. Mint a való életben is pl Oroszország és Amerika kapcsolata. Ez is a háború része, csak ez játék.
 

ImKavics

Member
A reakció pontszáma
27
Reboluc szervezte a klant, sajnos le kellett mondania és amúgy ti hogy vezérek lettetek mit műveltetek vele?? Guaztustalankodtatok, pedig nem voltak egyszerű hétköznapjai.. A többi embert pedig folymatos gyanusitgatas érte ez kém az kém meg belső meg stb. Farm közben a Barbi védve, aztán meg azt kimagyarazzatok. De nekem ne mondja senki, ha fal képződik a barbiban és meg hal a lovam az nekem Let pont gyarapodást okoz, ostobák vagytok! Szóval a sok éves tapasztalatodon meg van mit csiszolni! Úgyhogy nekem te ne gyere ki ide magyarázni, kaptál egy irányítást, amit nem tudtál harmóniában tartani a vadaskodasokkal, szokd meg kémek voltak és lesznek. Mint a való életben is pl Oroszország és Amerika kapcsolata. Ez is a háború része, csak ez játék.
Nahh ezt viszont én kicsit meghazudtolnám.. :D
Reboluc amíg "Naaaaagy" vezér volt éppen lófaszt nem láttam csinálni, a Nagy támadás amit neki kellett volna leszervezni (Amin Tensa meg Dani is ki volt akadva (Akkor még nem abban a klánban voltam szóval nemtudom mi volt belépésem előtt mivel infót drága Reboluctól nem kaptunk)) Olyan jól sikerült, hogy a klán egyik fele az akcióról sem tudott, hogy ekkor lesz és legalább fakeket szórjanak ki, hogy legyen valami megmozdulás :)
És ha olvassa ezt reboluc, fixen merem állítani, hogy majd azokra hivatkozik akik nem inditottak Mert "bealudtak".. Érdekesen véltem felfedezni, hogy a klán 90% aki elvileg nem inditott az ő szervezése alatt egy olyan 15-20%-ra (BELSŐŐŐŐŐ) csökkent amikor én adtam ki a parancsot mindenkinek... És nem az volt, hogy fent kell legyél hajnali órákig (Ami Benitooo baja volt mindig, Próbáltam úgy csinálni, hogy mindenkinek jó legyen és ő se panaszkodjon) ha véletlen olyan intervallumban kaptad az indítást, akkor szóltál és megdumáltuk, hogy vagy helyetesítés vagy másik cp :)
(Csoportra irányuló támadás volt az amit elsőnek kaptatok, a következő a mai nap lett volna teljes klántámadásban, dehát ez annyit ért mint a szarnak egy óriási pofon...)
Szóval akkor részletezem reboluc nagy szervezését amit elvileg mint támadás szervező vezér neki kellett volna megcsinálni azt nem teljesítette nomálisan/Sehogy sem, valamint a folyamatos kussban vagyok szitu amit levágott dc-n ÉS valamint kh-n hát nagyon lenyűgözött bárkit is támadással szemben xddd
De ha kell megkérdezhetjük a tagokat, hogy hányszor látták az ő nevét dc-n vagy khn egy körlevél formájában AMIBEN A TÁMADÁSRÓL VOLT SZÓ :D


Amúgy kérdezem én, Titeket küldött, hogy megvédejétek őt vagy mi ? Kis palota pincsiként benyaljátok minden egyes szavát aztán jöttök fórumozni kibaszott nagy tévinfókkal amit kaptatok tőle és mint a Hős megmentő akkor védjünk meg a kis drágát meg nyaljuk ki a seggét mert nem tudja a sok igazság/Tény ellen megvédeni magát? xdddd

Viccesek vagytok ;)
 

Abisai

New Member
A reakció pontszáma
4
Reboluc szervezte a klant, sajnos le kellett mondania és amúgy ti hogy vezérek lettetek mit műveltetek vele?? Guaztustalankodtatok, pedig nem voltak egyszerű hétköznapjai.. A többi embert pedig folymatos gyanusitgatas érte ez kém az kém meg belső meg stb. Farm közben a Barbi védve, aztán meg azt kimagyarazzatok. De nekem ne mondja senki, ha fal képződik a barbiban és meg hal a lovam az nekem Let pont gyarapodást okoz, ostobák vagytok! Szóval a sok éves tapasztalatodon meg van mit csiszolni! Úgyhogy nekem te ne gyere ki ide magyarázni, kaptál egy irányítást, amit nem tudtál harmóniában tartani a vadaskodasokkal, szokd meg kémek voltak és lesznek. Mint a való életben is pl Oroszország és Amerika kapcsolata. Ez is a háború része, csak ez játék.


Mikor még HK volt Reboluc akkor sem szervezett semmit már akkor is mindenki másra bízta a feladatokat, és mióta összeolvadtunk folyamatosan azt hazudta, hogy nem engedjük hogy beleszóljon, közben meg csak szimplán ő nem írta le a véleményét, de persze gyanúsítani és rágalmazni könyebb. Kémkedéssel 1-2 embert vádoltunk meg azért azt ne nevezném folyamatosnak. És azt ne mondjátok nekem, hogy ha valaki nem fejlődik ti nem belsőzitek le. :D
Könnyű Reboluc hazugságai alapján ítélkezni. Bárbárokat senki nem védett ezt se tudom honnan szedtétek, mi is azokból farmolunk. Ezt a LE pontos dolgot meg egyáltalán nem is értem, bár feltételezem Reboluc sok más mellet erről is hazudott.

Reboluctól meg az ég világon senki nem kapott semmilyen írányítást. Se HK se CP korszakban.
 

John Wick

New Member
A reakció pontszáma
22
Az elmúlt napok eseményei

Felvetettem, hogy legyünk újra testvérklán teljesen új alapokkal.
A tárgyalások 2 napig zajlottak.(A tárgyalásban résztvevő vezetők: Sir Berti; Almasrác; Reboluc valamint Én(Abisai); Carlos2196; BloodyBunny). Első megyegezésünk az volt, hogy mindkét klán képviseltet 3-3 embert a vezetőségben akik a fent említett 6 ember voltak. Amint ebben megyegyeztünk elkezdük felépíteni a testvérklán alapköveit. Szépen lassan mindent átbeszéltünk, és lefektettük mit lehet mit nem. Reboluc itt végig azt mondta, hogy részéről jó! A megbeszéléseket folytatva átbeszéltük mi vezetett az előző szétváláshoz, és a legtöbbet mi az RR klán engedtünk, hogy összejöjjön a dolog. (Ezek a megbeszélések nagyon részletes dolgokra is kitértek)

Fővezér
A következő javaslatom az volt, hogy legyen egy Fővezérünk akit a 6 vezetőségi tag szavazással választ meg. Reboluc itt is bologatott!. A Fővezéri címért az RR-ből én a HK-ból pedig almasrác indult. 2 egyenlő szavazás után lemondtam a címről Almasrác javára, amivel Reboluc teljes mértékben egyetértett!

Fúzió
A fúziót már a fővezér megválasztása után elkedztük. Megbeszéltük, hogy a klánokat elhelyezkedésileg felosztjuk, hogy könyebb legyen szervezni. Valamint azt is megbeszéltük, hogy 5 csoport lesz. Almasrác már aznap elkezdte szervezni a csoportokat, és órákon át csinálta, és a meghívásokban segítettem én neki. Reboluc itt sem szólt semmit, hogy neki nem tetszik az ötlet.
Almasrác:A klánok csoportok szerinti tagelosztását Berti vetette fel és támogattuk


Aztán teltek a napok, úgy hogy a 6 tagú vezetőségben (Aminek Reboluc is a tagja volt) folyamatosan minden döntésről egyeztettünk, és megbeszéléseket tartottunk, és nem volt semmi olyan amit én vagy Almasrác magunktól csináltunk volna. Szó szerint MINDENT megbeszéltünk

Már az egyesülés előtt is mentek a HK-ban a belső foglalások, és az egyesülés után is folytatódtak. Erre a világra a legtöbben játszani jöttünk, és így csak olyan tagokra van szükségünk akik akarnak is valamit. Belső foglalásra csak azok kerültek akik besárgultak, vagy vörsödtek vagy a pontjaik látványosan lassan fejlődtek, vagy alig képeztek katonát. Ilyen tagokkal sajon nem tudtunk mit kezdeni. Habár Reboluc bent volt a 6 tagú vezetőségben ő volt az egyetlen aki szinte egy szót sem szólt az egész tárgyalás alatt.
Almasrác: helyesbítenék, mi azokat fenyegettük belsőzéssel akik nem csapatjátékosok, nem vesznek részt a klán dolgaiban és ha pl arma van nem próbálnak meg legalább helyettest keresni maguknak


Mi kizárólag az ilyen játékosokat fenyegettük Belső foglalással, és nem azokat akikre semmi okunk nem volt.

Reboluc felfújta a dolgot, és úgy állított be minket, mintha házhoz menve egy késsel a feleségét folytogatva fenyegettük volna meg, hogy Belső foglalásra tesszük. ()Mellesleg megjegyzem sem Rebolucnál sem a feleségénél nem merült fel a belső foglalás.

És a lényeg!
Pár nappal ezelőtt minden előzetes jelzés nélkül Reboluc ráirt csak a HK-s vezérekre, hogy ő CSENBEN feltűnés nélkül ki akar lépni 5 taggal, mert nincs beleszólása a dolgokba, és nem tetszik neki ahova a klánt tart. *Reboluc aki a 6 tagú közös vezetőségben benne van egyszer sem adta tudomásunkra, hogy neki valami nem tetszik. Ennek ellenére azt hazudta mindenkinek, hogy nincs semmibe beleszólása. Namármost arról egyikünk se tehet, hogy Reboluc nem szól semmiről, hogy nem tetszik neki, így nem tudtuk mi a véleménye. A másik meg, hogy szinte soha nem volt elérhető mi pedig nem minden döntésünkel tudtunk 5-6 órákat várni, míg végre fellép, és válaszol. (A megbeszélések Discordon voltak, így minden fontos dntésnél én is, és Almasrác is többszőr megjelöltük hogy minnél hamarabb tudjun válaszolni.)
* Ez mindenkit váratlanul ért, és én közöltem, hogy egy vezér nem léphet le csak úgy. Mondtam, hogy minimum egy körlevelet írjon, hogy mi az ok. A vezetőség teljes mértékben egyeértett azzal, hogy az normális ok nélküli kiválás nem megoldható, ezért nem engedtük meg. Almasrác késöbb felvetette, hogy kiengedjük őket a peremre, de cserébe ha már elfoglalak kint egy falut át kell adniuk az ittenieket. Mivel ok nélkül akartak kilépni így szerintem mindenki egyetérthet, hogy ez egy jogos kérés lett volna. Én mondtam, hogy amennyiben ebbe nem mennek bele el fogjuk foglalni őket, hiszen a klán elhagyása nyomós ok nélkül árulás! És az, hogy Reboluc hisztizik a semmin nemhiszem, hogy nagyon nagy klánelhagyási indok lenne. A feltétel még annyi volt, hogy a peremen levő falujuk foglalásáig a klánba kell maradniuk, és részt kell venniük a közös akciókban. (A foglalásban pedig még segítettünk is volna)

Reboluc közlte, hogy ezekbe nem mennek bele, és akkor is ki fognak lépni. A vezetőség pedig úgy döntött, hogy akkor onnantól nincs helye a 6 tagú vezetőségben, ami szerintem szintén jogos volt, és ebben a HK-s vezérek is egyetértettek.
Innentől Reboluc elkezdte bomlasztani a klánt a fórumon, és sok játékos privátban is. Rengeteg hazugságot elkezdett terjeszteni, és elkezdett minden más vezetőt bemocskolni, és rágalmazni. Persze a mi véleményünk senkit nem érdekelt.

A mai nap
Mint kiderült Reboluc már 2 napja tárgyalt az ellenségünkel, akikkel hábrúban vagyunnk, hogy átmennek hozzájuk. Reboluc több játékosnak is teletömte a fejét, hogy mi nem vagyunk jó vezérek, és ezzel annyi játékost elvitt, hogy 300.000 ponttal csökkent az egyik klánunk pontszáma.

Szóval a lényeg, hogy Reboluc a hátunk mögött tárgyalásokat folytatott az MP klánnal, és elárulva saját maga által alapított klánját, és szövetségesüket átment az MP klánba több taggal együtt. Mi EZ HA NEM ÁRULÁS?


Végszó

-Rebolucnak annyi joga volt beleszólni a klánok dolgaiba mint nekem, vagy bármely másik vezetőségi tagnak. Ezzel a lehetőségével nem élt, de minket állított be rossznak.
-A Belső foglalásokkal nem fenyegetőztünk, csak azoknak akik nem fejlődtek pontileg, és katonailag inaktívak voltak, vagy megtagadták a támadások/védelmek küldésére vonatkozó parancsokat.
-A kiváló játékosokat pedig azzal a feltétellel elengedtük volna, hogy a peremen (ahova ők akartak menni) foglalnak egy új falut cserébe pedig az itt fent levő falujukat átadják.

-Valamint a klánvezetés. Az elején a szétválás egyik oka az volt, hogy Reboluc nem volt aktív, és nem lehetett rá számítani. Ahogy halottam ez kkésöbb is megmaradt, és a HK klánt névlegesen Reboluc, de ténylegesen Almasrác vezette. Az első szétválási vitákban Reboluc szinte egyáltalán nem vett részt, és oda is csak Almasrácot, és Sir Berti-t küldte.

Reboluc minden vádját ellenünk erős túlzásokkal tette ki, valamint saját magát jóként tüntette fel, pedig a klán vezetőségének életébe szinte egyáltalán nem is folyt bele.



Mindenki szíve joga, hogy kinek ad igazat, de ne az alapján döntsetek, hogy 1 valakki mit mond. Helyes döntést úgy tudtok hozni ha több embertől is meghallgatjátok azt, hgy mi történt. Én ezzel mindent elmondtam, de halgassátok meg Almasrácot. Liu-t Calros-t vagy bármelyik vezetőségi tagot, hogy mi történt, és elhihetitek mindenki aki részt vett ebben nem fog Rebolucnak igazat adni.
 
Utoljára szerkesztve:

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Mikor még HK volt Reboluc akkor sem szervezett semmit már akkor is mindenki másra bízta a feladatokat, és mióta összeolvadtunk folyamatosan azt hazudta, hogy nem engedjük hogy beleszóljon, közben meg csak szimplán ő nem írta le a véleményét, de persze gyanúsítani és rágalmazni könyebb. Kémkedéssel 1-2 embert vádoltunk meg azért azt ne nevezném folyamatosnak. És azt ne mondjátok nekem, hogy ha valaki nem fejlődik ti nem belsőzitek le. :D
Könnyű Reboluc hazugságai alapján ítélkezni. Bárbárokat senki nem védett ezt se tudom honnan szedtétek, mi is azokból farmolunk. Ezt a LE pontos dolgot meg egyáltalán nem is értem, bár feltételezem Reboluc sok más mellet erről is hazudott.

Reboluctól meg az ég világon senki nem kapott semmilyen írányítást. Se HK se CP korszakban.

Én az alapján ítélkezek hogy tömegklánként játszottatok :) nem hogy 2 klán nem volt elég nektek hanem kellett még egy harmadik is illetve még egyéb diplomáciai kapcsolatok. Mikor azt írta valamelyikötök hogy "izgalmas harc lehetett volna" abban nektek mi lett volna az izgalmas hogy 140+fővel neki mentek 40-nek? :) Mondjuk elnézve az ezen világon alkotott eredményeiteket még úgy is el lettetek volna hordva.
 

Abisai

New Member
A reakció pontszáma
4
Én az alapján ítélkezek hogy tömegklánként játszottatok :) nem hogy 2 klán nem volt elég nektek hanem kellett még egy harmadik is illetve még egyéb diplomáciai kapcsolatok. Mikor azt írta valamelyikötök hogy "izgalmas harc lehetett volna" abban nektek mi lett volna az izgalmas hogy 140+fővel neki mentek 40-nek? :) Mondjuk elnézve az ezen világon alkotott eredményeiteket még úgy is el lettetek volna hordva.

Mi csak 1 klánnal szerettünk volna menni, de Reboluc úgy döntt hoz még 1 külön klánt, és Reboluc ötlete volt, hogy legyen a HK-nak mégegy klánja. Ez az egyetlen dolog amit ő csinált. :)
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Mi csak 1 klánnal szerettünk volna menni, de Reboluc úgy döntt hoz még 1 külön klánt, és Reboluc ötlete volt, hogy legyen a HK-nak mégegy klánja. Ez az egyetlen dolog amit ő csinált. :)

Nem ismerem rebolucot szóval nem alkotok róla véleményt akárcsak rólatok viszont ha ti csak 1 klánnal szerettetek volna menni miért nem úgy csináltátok?:) Nem kell újjal mutogatni a másikra gondolom mindkét fél hibázott valahol általában nincs olyan hogy csak az egyik fél hibás.
 

Abisai

New Member
A reakció pontszáma
4
Nem ismerem rebolucot szóval nem alkotok róla véleményt akárcsak rólatok viszont ha ti csak 1 klánnal szerettetek volna menni miért nem úgy csináltátok?:) Nem kell újjal mutogatni a másikra gondolom mindkét fél hibázott valahol általában nincs olyan hogy csak az egyik fél hibás.

Ezzel egyetértek veled. Ott hibáztuk el, hogy belementünk a második klán létrehozásába, és hogy megbíztunk Rebolucban. :)
 

ImKavics

Member
A reakció pontszáma
27
Ezért akarunk belsőzni vagy jó sok tagot akik offok voltak basztak a támadásokra.. Drága reboluc a szívére vette egyem meg :(
 

Abisai

New Member
A reakció pontszáma
4
Annyi tanácsot adok, hogy ne hozzátok fel előtte a belsőzést, mert el fog kezdeni hisztizni, és titeket is faképnél hagy. :D
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Menj az FS-be, ott az könnyen jön, a fordítás után mindig jól eshet.
Nincs kedvem már a játékhoz, nekem csak úgy a jelenlét miatt kell, az általad említett klán fullpró. Plusz 58 miatt kekszivel sem hiszem, hogy jóba lennék, mert a teljesítményét 1 nagy kupac sárga csomónak tartottam és meg is mondtam neki nem egyszer amiből az alap hisztije még jobban kiforrott.
 

=ZEUS=

King of Asgardia
A reakció pontszáma
355
Nos végig olvastam amit "ki írtatok magatokból". Mint külső szemlélő azon véleményen vagyok, hogy azért jó pár dolog sántít a leírtakban. (nem azt mondom hogy nem igaz,, csak azt, hogy nem teljes!)
Először is Én örülök, hogy ha valaki vezérkedésre adja a fejét! Komolyan. Csináljátok, hajrá! De azt azért nem szabad mellőzni, hogy a vezérkedésnek vannak bizonyos kitételei! Eső sorban az IDŐ! (nyilván sok sok tényező még) De igazából nem is ebbe az irányba kell a ti esetetekben keresgélni.... Sokkal inkább a helyzet felismerésben látom a hibát. Ezek már nagyon kicsi világok.... nem olyanok mint a régiek. Bejön egy adott világra 2-3 nagyobb klán, kik eleve készülve, vagy spontán, de.. ezek a klánok pp-t ölnek a játékba és egyéb stratégiai feladatok kivitelezésével elhúznak a többi klántól a kontijukon. Így domináns klánná avanzsálnak nagyon gyorsan és lefejlődik a többieket. A lényeg, hogy pár hét elteltével kialakulnak a "világ pólusai". Aztán jöttök Ti... az olyan klánok akik (mondjuk ki nyíltan) lelkesedéssel és persze némi tudással, de megpróbáljátok legyűrni a PÉNZT. Vetítsük most ezt le a v65-re.... Az északi kontik elég egyértelműek. A déliek is inkább érdekesek, mint érdemiek. Nem, nem akarok megbántani senkit, de a HK-VK-RR konszern alapból esélytelen volt egy MP-vel szemben. Ha valaki tudja az bizonyosan Én vagyok. Az MP az érdemi esélyét vesztette el az ASG ellen, mikor a Bergen kivált és váltott, de ti a CP nem lettetek volna partyba az MP-vel még így sem. A másik déli kontin az FLK küzd míg bírja erővel, de egymaga a VIP ellen.... szóval maradjunk annyiban, hogy küzdenek becsülettel.
Ezzel azt szeretném mondani kedves Abisai-Almasrác vezetői páros, hogy nem csak Reboluc követett el hibát, hanem az ott lévő vezetők mindannyian!
Nem vettétek figyelembe hogy míg ti a kontiért szerveződtetek és szerveztétek a dicső háborútok, addig bizony a világ már régen kialakult. Egyszóval túl bonyolítottátok a dolgot és brutálisan elkéstetek! Másik.... 100 embert irányítani... nagyon nem egyszerű! És a demokratikus elveken vezetett 100+ klánok nagy többsége elbukik!
De egy szónak is száz a vége...... Én nem kedvelem az MP-t, de szerintem Reboluc döntése érthető stratégiailag. Más kérdés és persze fontos kérdés, hogy hogyan csinálta! Küzdjetek meg. Ha másért nem a vélt vagy valós sérelmek miatt.... mondhatom úgy is, hogy a Becsületért! :)
 
Fent