Világ 65 Csevegő

John Wick

New Member
A reakció pontszáma
22
Azért lehetett volna annyi gerinc a kiváló és MP-be átvándorló klántársakban, hogy nem azonnal állnak neki foglalni a volt társaikat annak tudatában, hogy hol üresek a faluk és hol nem, meg erre készülni két napon keresztül, hogy tele legyenek nemessel.
 

ImKavics

Member
A reakció pontszáma
27
Sajnos egy pár év kihagyás után Én még nem szoktam meg :'D de most megint jöhet újabb pár év.

Ha így haladunk a végén tényleg az ASG nyer. Én már szurkolok nekik :D

Gyere drukkoljunk nekik xdd
Menjünk mögéjük falut húzni hátha jó néven veszik majd :D
De lehet a vipnek kéne játszani nem gondolod alma, mégiscsak hátha jobban megbosszulnak majd xdddd ? :D
 

John Wick

New Member
A reakció pontszáma
22
A VIP túl jól áll ahhoz, hogy ránk legyen szüksége. Az ASG se áll olyan rosszul Bingoék olvasztásával. Én csak azt sajnálom, hogy a tényleges izgalmas csatát az MP-vel el se kezdhettük az átlépők miatt. De nem baj, azért könnyen nem adjuk magunkat
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
A VIP túl jól áll ahhoz, hogy ránk legyen szüksége. Az ASG se áll olyan rosszul Bingoék olvasztásával. Én csak azt sajnálom, hogy a tényleges izgalmas csatát az MP-vel el se kezdhettük az átlépők miatt. De nem baj, azért könnyen nem adjuk magunkat

Izgalmas:D,igazából hiába Hk vagy rr és Vk és most cp,soha semmi izgalmast nem csináltatok,kevesen mentünk mi ,ti többen,mégis ti buktátok a falukat nem mi,nállunk nyugalom volt mindig amikor láttuk hogy jöttök,nem tudom ki nállatok a vezér vagy valami de egy értelmes támadást nem tudott összerakni,az meg hogy ők átjöttek mert szeretnének normálisan játszani,remélem isten megbocsájtja nekik:)
 

John Wick

New Member
A reakció pontszáma
22
Pont az az ember szervezte a támadásokat, aki hozzátok került :) Az más kérdés, hogy szerintem nem elsősorban az Ő sara hogy így sikerült de mindegy :) A lényeg, hogy végre egy értelmes harc kialakulhatott volna és nem egyoldalú lett volna a konti uralmáért folytatott harc :)
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Pont az az ember szervezte a támadásokat, aki hozzátok került :) Az más kérdés, hogy szerintem nem elsősorban az Ő sara hogy így sikerült de mindegy :) A lényeg, hogy végre egy értelmes harc kialakulhatott volna és nem egyoldalú lett volna a konti uralmáért folytatott harc :)

És meddig kellett volna az értelmes harcra várni?:D
Misem érünk rá a végtelenségig!:rolleyes:
 

Nber

-KillerInstinct-
A reakció pontszáma
117
Azért lehetett volna annyi gerinc a kiváló és MP-be átvándorló klántársakban, hogy nem azonnal állnak neki foglalni a volt társaikat annak tudatában, hogy hol üresek a faluk és hol nem, meg erre készülni két napon keresztül, hogy tele legyenek nemessel.

Már megint az a bizonyos Gerinc :D
Na de Vártuk volna meg még akiket belsőre raktatok tagokat foglaljátok? Annak megint nincs értelme XD
Illetve ha egyből minden zokszó nélkül tudták támadni őket eltudom képzelni milyen jó kapcsolatok vannak abban a klánban. Nem mondom hogy nincs de azért olyan sok jó viszony sem lehet.
 
Fent