Világ 65 Csevegő

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
Jaja, az NF csak a winterrel tud nyerni, még a magyarnál sokkal könnyebb nemzetközin is hogy felsültek!

Nem követem az ottani dolgokat,biztos szép eredményeket elért ott,de akkor miért ide ír lenéző dolgokat,s nem oda az "ottani veszteseknek"?
Többire azért nem reagálok,mert Lightrex kezében azért van pár világ győzelem amivel igazolja a hitelességét hogy tudja mit beszél.
Többiek vagy sosem voltak klánvezérek,vagy mint kiemeltem Magyar Klánháborúban nem sok juss jutott nekik ebben a szerepkörben.:)
 

Everything.

Active Member
A reakció pontszáma
210
*2x is vastagon szedve:
Gabócám, ha az egyetlen """klán""" akivel jó viszonyt ápolsz hetente úgy közelít feléd mint egy autista óvodás, hogy ha nem lesz ez meg az amit kérnek, akkor, idézem: "azonnali hatállyal hadat üzenek nektek", nem értem mégis mit vársz...

Hanghívásban, üzenetekben rengetegszer tettél nem csak ilyen jellegű utalásokat, hanem szó szerint és félreérthetetlenül is leírtad, hogy teszel a paktumra magasról, ha nem úgy van valami mint ahogy Dongabócának tetszik, akkor betámadsz minket. Persze gondolom az már böki a csőröcskédet, mikor a másik fél ezt megunja és Ő üzen hadat, (ez már ugye gerinctelen meg árulás, ha a másik csinálja xd) téged meg a változatosság kedvéért mindenki otthagy a francba. Őszintén szólva nem értem, ezen miért vagy fennakadva, nem ez van veled minden szerveren?

*narrátor: -De igen, Dongáborral ez történik minden szerveren...


ASG becsületről meg bosszúról magyarázol, mikor jó játékosok azóta vannak a klánodba a szerveren mióta a Bergen belétek olvadt, így ha valaki a Te személyes sérelmeidért bosszút tudna állni rajtunk, azok nem ASG-sek, hanem triád és angel csapata. Te pedig teszel magasról rá, hogy kivel állsz már össze, hétfőn akit utolsó árulónak bélyegzel, legkésőbb szerda reggel már felvételt nyerhet a dicső kirájságodba mert az rendszerint ismét a szétesés szélén áll. A mémemmel pedig nem az inkompetenciáidra szerettem volna reflektálni, hanem arra, hogy ha Én valakit hétfőn bohócnak tartok, szerdán nem fogok beolvadni a klánjába. Ha pedig engem valaki bohócnak tart, nem látom szívesen a klánba.

Látod Gabóca? Nincs itt semmiféle becsület, sem pedig dicső kirájság. Ha te jó szájízzel játszol együtt olyanokkal, akik egy banán meghámozását nem nézik ki belőled tedd, de ennek hosszútávon megintcsak árulás szaga van.

u.i.: eddig 3x írtad le, hogy nem írsz többet külsőre
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Azok a "jó" bergen játékosok nem tudták minek farmolni, barbár foglalás helyett. Hiszen 1 faluval "úgysem lehet elkölteni 300k nyersit" illetve tuti jó ötlet hogy vissza bontja magát valaki csak azért hogy 1db 1000 párszáz pontos falut behúzhasson nem is értem miért nem csinálják mások is... :)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Szia.
V59en sokáig top1 volt az ASG,mégsem hordtad le úgy a világot.
Ezen kívül úgy tudom V50en a klánoddal előbb felsültél mint az asg..
Akkor ez rólad is sok mindent elmond? :)
(Semmi személyes,csak keresek logikát abban ami alapján hasonlítgatsz valakit/valakiket más valakikhez)
Előtte levő kommentedre pedig annyit mondanék,hogy NF klán vissza néztem s azzal a Winterrel tudott egyedül 1 világot megnyerni,amely már számtalan másik világon kikapott.
Így nem értem miért érzed úgy hogy a lenézésed jogos lenne,vagy sajnálod hogy nem indultál a világon mint más vesztesek? :)
Sosem nyertél,de még második sem voltál saját klánnal Magyar Klánháborúban,így a szerep ugyan annyira illik rád,mint bármely emberre aki játszik a klánháborúban..
Ingyen világ sosem volt,s sosem lesz,harc mindig van.. S veled ellentétben úgy gondolom sokkal élvezetesebb világ ez,mint mikor bemegy 1 sok világot megjárt összeszokott csapat,s agyonveri a többit,mert nincs ellenfele..
Biztos jobb lenne 1 olyan szerver,de sajnos tőlünk csak ennyi tellett. :(

Hajrá ASG! :)

Hú-hú-hú, azért vannak bajok a fejekben. Mennyi ideig is volt TOP1 az ASG 59-en... 1 hétig? :D Azt nézek le, s akkor, amikor, s akit akarok tess. De te is olyan vagy mint Don, azt hiszed, ha beszólnak neked, akkor ha jól "visszaoltod" a másikat, attól Te még kevésbé leszel gyászjelentés :) Legyen így, legyek egy szar. De mivel nálad vezérként több vereséget csak DonG gyűjtött itthon, így még ha valóban egy akkora gyász szar alak vagyok, akkor is jogosan szólok be neked. De a kedvedért megmutatom a logikát: Te és Dongábor buktátok vezérként a legtöbb szerót itthon. Ezért alkotok olyan véleményt, amilyet. Vicces egy olyantól hallani, hogy .hu-n még nem voltam se első, se második saját klánnal, akinek annyi trófea van otthon ilyen téren a vitrinbe, hogy már nem tudja hova tenni őket.

Én bármikor jönnék magyarra kikapni ha úgy adódna, és ezt most leírom, bármelyik magyar klán elpicsázna itthon minket, mert ha van 30 emberem, akkor sokat mondok, és V50-ből tanulva faszomnak sincs kedve tömegklánkodni. Mondhatod, hogy a WINTER-el nyertünk, igazából leszarom, leszólhatod a WINTER-t is (tényleg nem egy top tier klán), azt bánom a legjobban a kh karrieremben, hogy a zárónapi banngate után feladtuk az önálló győzelmet, de ez már legyen az én problémám. Viszont amit nem vehet el tőlünk senki, hogy 1 vs 3-ban taplon maradtunk, míg párhuzamba állítva Veled, kedves Witcher, nagy általánosságban 2x előnyről is bevisznek az erdőbe.

Szóval, most, hogy tisztáztuk, milyen gyász is vagyok, jobban érzed magad, így jobb elviselni? Szivesen segítek máskor is, ha oltanak, nyugodtan mutogass rám :D Egyébként gratulálok, ha nem cseszed el, mint szoktad, zsebbe kerülhet az a win, hajrá ;)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

fine123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
280
Hú-hú-hú, azért vannak bajok a fejekben. Mennyi ideig is volt TOP1 az ASG 59-en... 1 hétig? :D Azt nézek le, s akkor, amikor, s akit akarok tess. De te is olyan hülye vagy mint Don, azt hiszed, ha beszólnak neked, akkor ha jól "visszaoltod" a másikat, attól Te még kevésbé leszel gyászjelentés :) Legyen így, legyek egy szar. De mivel nálad vezérként több vereséget csak DonG gyűjtött itthon, így még ha valóban egy akkora gyász szar alak vagyok, akkor is jogosan szólok be neked. De a kedvedért megmutatom a logikát: Te és Dongábor buktátok vezérként a legtöbb szerót itthon. Ezért alkotok olyan véleményt, amilyet. Vicces egy olyantól hallani, hogy .hu-n még nem voltam se első, se második saját klánnal, akinek annyi trófea van otthon ilyen téren a vitrinbe, hogy már nem tudja hova tenni őket.

Én bármikor jönnék magyarra kikapni ha úgy adódna, és ezt most leírom, bármelyik magyar klán elpicsázna itthon minket, mert ha van 30 emberem, akkor sokat mondok, és V50-ből tanulva faszomnak sincs kedve tömegklánkodni. Mondhatod, hogy a WINTER-el nyertünk, igazából leszarom, leszólhatod a WINTER-t is (tényleg nem egy top tier klán), azt bánom a legjobban a kh karrieremben, hogy a zárónapi banngate után feladtuk az önálló győzelmet, de ez már legyen az én problémám. Viszont amit nem vehet el tőlünk senki, hogy 1 vs 3-ban taplon maradtunk, míg párhuzamba állítva Veled, kedves Witcher, nagy általánosságban 2x előnyről is bevisznek az erdőbe.

Szóval, most, hogy tisztáztuk, milyen gyász is vagyok, jobban érzed magad, így jobb elviselni? Szivesen segítek máskor is, ha oltanak, nyugodtan mutogass rám :D Egyébként gratulálok, ha nem cseszed el, mint szoktad, zsebbe kerülhet az a win, hajrá ;)
500x500.jpeg

v64 forum sajnos lezarva :( muszaj valahova irnom :(
 

YNWA-9

Member
A reakció pontszáma
30
Azok a "jó" bergen játékosok nem tudták minek farmolni, barbár foglalás helyett. Hiszen 1 faluval "úgysem lehet elkölteni 300k nyersit" illetve tuti jó ötlet hogy vissza bontja magát valaki csak azért hogy 1db 1000 párszáz pontos falut behúzhasson nem is értem miért nem csinálják mások is... :)
Sika torolj be :) vagy megint megszegyenulsz mint 53 -on :) Itt nem szeretnelek 3x kitenni a terkep szelere :D Mert uncsi
 

Deleted User - 1552411

Vendég
Nem követem az ottani dolgokat,biztos szép eredményeket elért ott,de akkor miért ide ír lenéző dolgokat,s nem oda az "ottani veszteseknek"?
Többire azért nem reagálok,mert Lightrex kezében azért van pár világ győzelem amivel igazolja a hitelességét hogy tudja mit beszél.
Többiek vagy sosem voltak klánvezérek,vagy mint kiemeltem Magyar Klánháborúban nem sok juss jutott nekik ebben a szerepkörben.:)
Azért nem kell az ottani veszteseknek írogatni, mert erősebb szintet képviselnek, mint itt több szervert nyert klánok. Aztán meg kiváncsi lennék mit kezdenél egy olyan fiókkal amelyik 3-4 millió pp-t öl egy világba és 5-en vannak a fiókban alsó hangon. Továbbra sem kéne .net-ről véleményt alkotni főleg olyanoknak akik még nem is jártak arrafelé.
 

YNWA-9

Member
A reakció pontszáma
30
Azért nem kell az ottani veszteseknek írogatni, mert erősebb szintet képviselnek, mint itt több szervert nyert klánok. Aztán meg kiváncsi lennék mit kezdenél egy olyan fiókkal amelyik 3-4 millió pp-t öl egy világba és 5-en vannak a fiókban alsó hangon. Továbbra sem kéne .net-ről véleményt alkotni főleg olyanoknak akik még nem is jártak arrafelé.
Nem Minden a PP Nemzetkozin se foleg hogy volt olyan aki 300.000 koltott el en 20.000 et es 20.000 elorebb voltam szoval a PP lenyegtelen a tudas potolja ,Persze nem egybol de idovel !
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Sika torolj be :) vagy megint megszegyenulsz mint 53 -on :) Itt nem szeretnelek 3x kitenni a terkep szelere :D Mert uncsi
53-on? :D 2 hét alatt nem tudtatok elhozni úgy hogy mindennap jöttetek :D 1x ki is tiltattatok fél napra de még akkor se sikerült. Aztán még te ajánlottál be 59-re barcsának mert hogy 53-on nem bírtatok velem. :) Legalább ne üsd az egyik szavaddal a másikat. És részemről ennyi a veled való foglalkozás mert téged hallgatva csak pusztulnának az agysejtek.
 

YNWA-9

Member
A reakció pontszáma
30
53-on? :D 2 hét alatt nem tudtatok elhozni úgy hogy mindennap jöttetek :D 1x ki is tiltattatok fél napra de még akkor se sikerült. Aztán még te ajánlottál be 59-re barcsának mert hogy 53-on nem bírtatok velem. :) Legalább ne üsd az egyik szavaddal a másikat. És részemről ennyi a veled való foglalkozás mert téged hallgatva csak pusztulnának az agysejtek.
Azt nem tagadtam hogy nem tudsz jatszani . de mind1 :) 2 meg igen vedekeztel + Sirtal az osszes ellenseges klannak hogy vedjenek be . Es mivel jo volt az elhelyezkedesed ezert bevedtek XD Ennyi
 

44ToMo44

Active Member
A reakció pontszáma
164
Bergengocia rules :D

annyira ne tapsolj, eddig a legnagyobb bohocoknak tartottak titeket a kirajrol meg ugy beszeltek mint egy bolhas majomrol :D
5345 bővítmény megtekintése

mindenkinek szíve joga
Márkó.... leírom ezt és nem támasztok elvárást, hogy megértsd. v42.... Nézd Toti valóban elárult! Ahogyan Gergely111, Sanyika002 és még többen is akkor. Ezt nyílván tudod, ha mástól nem is a King Lajos fióktól. És igen fájt is akkor, hisz az a több száz falu kirobbanása az ASG-ből a törléshez vezetett.... De amikor a Hydra tagjai a törlés alatt lévő falvainkat mikor átírták ASG Becsületnek, az azért nem összetévesztendő azzal ami v64-en történt. Másik.... az a Toti v46-on engedélyt kért Tőlem hogy körüzenetet írhasson az ASG-s tagoknak, amiben bocsánatot kért tőlük a v42-őn történtekért, az megint csak azt támasztja alá, hogy bár elárulta az ASG-t, de megpróbálta a lelkiismeretét könnyebbé tenni.
Na most.... ha azt nézzük, hogy Gergely111, Sanyika002 és akár az ex fővezér úr.... hmmm mind kaptak lehetőséget, hogy újra ASG-s címert tehessen a pajzsukra, pedig az ő bocsánat kérésük elmaradt, akkor miért ne engedhetném meg magamnak, hogy Toti is kapjon lehetőséget?
Szóval sokkal inkább nevezem ezt törvényszerűnek, mint sem szükségnek!
Mind azon által szerintem teljesen mindegy hogy csűrjük-csavarjuk a szavakat, a lényegen nem változtat... a lényeg pedig, hogy Én megtorlást fogok venni a haverjaidon, és ezt nem vagytok képesek megakadályozni!
Köszönöm, hogy elolvastad Márkó!

Legközelebb akkor jövök fel ide, ha lesz is értelme, mert a mocskolódásaitokra nem vagyok kíváncsi!

Don.
”egyenlők és egyenlőbbek” paradés az egész. Akinek van esze nem tesz bele több időd. Hajrá korrupció éljen a kiráj!
 

44ToMo44

Active Member
A reakció pontszáma
164
Köszi a szimpátialeveled Don, megkaptam :D

5363 bővítmény megtekintése
Hányadik vereség lesz sorban? Bár végülis a negatív rekord is rekord....:D
Engedd el, itt éli ki magát. Talán leszokunk róla, hogy nevetség tárgyává tesszük és ő is megkímél minket az innovatív terveitől. Ami nem feltétlen rossz, de a kutya nem kiváncsi rá ilyen előadás mód mellett. Anno én is beléptem az asgbe amiatt, mert szimpatikus volt a hazafias felfogás, de az egész egy vicc. Olyanokat bélyegeznek meg kémként, akik a 0 szervezést próbálják a drága idejükkel kompenzálni, mert a dicsőséges kiráj mindent jobban tud mindennél, de nem tesz érte. Ez játék, senkitől se elvárt, hogy 0-24 itt legyen és szervezzen, de HA VÁLLALJA A FÖNÖKÖSKÖDÉSI KONLEXUSA MIATT akkor legyen annyi bőr az arcán, hogy ad is érte valamit és ne f**zságot.
 
Fent