Világ 65 Csevegő

=ZEUS=

King of Asgardia
A reakció pontszáma
355
Látod okoska.... most úgy véled egy mémmel mekkora menő vagy. Már el is felejtetted, hogy az ASG lábánál kúszva könyörögtél MNT-ért, majd a országos cimbiddel hátba szúrtál, csak azért, hogy 2 arma után eltűnj. Mit éreztél akkor? Tudod hogy rekord idő alatt tetted tönkre mások játékát? Megnyugtatlak ezen a szerveren pont az ASG által fogod ismét megérezni! Csináld a mémeket, szaporán.... az megvédi a falvaitok!
Én minden percét élvezni fogom, hogy ízekre szedem az árulókat!

Jöhet az újabb mém! :D
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.421
Látod okoska.... most úgy véled egy mémmel mekkora menő vagy. Már el is felejtetted, hogy az ASG lábánál kúszva könyörögtél MNT-ért, majd a országos cimbiddel hátba szúrtál, csak azért, hogy 2 arma után eltűnj. Mit éreztél akkor? Tudod hogy rekord idő alatt tetted tönkre mások játékát? Megnyugtatlak ezen a szerveren pont az ASG által fogod ismét megérezni! Csináld a mémeket, szaporán.... az megvédi a falvaitok!
Én minden percét élvezni fogom, hogy ízekre szedem az árulókat!

Jöhet az újabb mém! :D

Én azért emlékszem, hogy tót&tót mennyire ártott neked v42-n és most mégis ott van.
A szükség nagy úr, mi? :D
 

Hytech

Active Member
A reakció pontszáma
85
Már tudom mi hiányzik az életemből :) nem tudok betelni a sok marhasággal :) én tanultam belőle tegnap...
 
Utoljára szerkesztve:

=ZEUS=

King of Asgardia
A reakció pontszáma
355
Márkó.... leírom ezt és nem támasztok elvárást, hogy megértsd. v42.... Nézd Toti valóban elárult! Ahogyan Gergely111, Sanyika002 és még többen is akkor. Ezt nyílván tudod, ha mástól nem is a King Lajos fióktól. És igen fájt is akkor, hisz az a több száz falu kirobbanása az ASG-ből a törléshez vezetett.... De amikor a Hydra tagjai a törlés alatt lévő falvainkat mikor átírták ASG Becsületnek, az azért nem összetévesztendő azzal ami v64-en történt. Másik.... az a Toti v46-on engedélyt kért Tőlem hogy körüzenetet írhasson az ASG-s tagoknak, amiben bocsánatot kért tőlük a v42-őn történtekért, az megint csak azt támasztja alá, hogy bár elárulta az ASG-t, de megpróbálta a lelkiismeretét könnyebbé tenni.
Na most.... ha azt nézzük, hogy Gergely111, Sanyika002 és akár az ex fővezér úr.... hmmm mind kaptak lehetőséget, hogy újra ASG-s címert tehessen a pajzsukra, pedig az ő bocsánat kérésük elmaradt, akkor miért ne engedhetném meg magamnak, hogy Toti is kapjon lehetőséget?
Szóval sokkal inkább nevezem ezt törvényszerűnek, mint sem szükségnek!
Mind azon által szerintem teljesen mindegy hogy csűrjük-csavarjuk a szavakat, a lényegen nem változtat... a lényeg pedig, hogy Én megtorlást fogok venni a haverjaidon, és ezt nem vagytok képesek megakadályozni!
Köszönöm, hogy elolvastad Márkó!

Legközelebb akkor jövök fel ide, ha lesz is értelme, mert a mocskolódásaitokra nem vagyok kíváncsi!

Don.
 

Deleted User - 1552411

Vendég
Maximum a barbik lesznek megtorolva ahogy látom...
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.421
Mind azon által szerintem teljesen mindegy hogy csűrjük-csavarjuk a szavakat, a lényegen nem változtat... a lényeg pedig, hogy Én megtorlást fogok venni a haverjaidon, és ezt nem vagytok képesek megakadályozni!
Köszönöm, hogy elolvastad Márkó!

Kik a haverjaim? Miért kellene nekem bármit megakadályoznom? Én már nem játszom ezzel a szutyokkal xD
Elolvastam egyébként és megértem az érveidet, ha valóban így vannak. :D
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.421
Az a lényeg hogy abadonnak igaza van
Nem szoktam ezen a felületen a beszélgetésbe beleszólni / hozzászólni, mivel az olvasottak alapján nem látom értelmét, viszont most valamiért mégis megteszem, talán azért mert unalmas a mocskolódás. Szerencsére elég pár embernek olvasni a síránkozását, ami abból adódik hogy a többi játékosnak az intelligencia szintje meghaladja azt a bizonyos szintet. Ha fáj, valamid menj el orvoshoz.

Pont az ilyen játékosok, mint ti járulnak hozzá hosszútávon ahhoz, hogy a klánháború játékos állománya, játékosok száma csökkenjen. A játékosok játszani jönnek fel..bár nektek már gondolom nem ez a mérvadó.
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Witcher és Dongábor közül valamelyik nyerni fog a szeró végén jó eséllyel. Azért ezt emészteni kell.

Várjuk ki a végét. Simán összefoghatnak még ellenük. Bár talán végre Wicsernek összejön, ráfér már :D Bár a szerver elejével eddig sem volt gond,de messze a legjobb kezdése eddig amit láttam tőle,hátha kitart az energia. Az ASG a saját kontiját se húzza be, könnyítetten laposra vernék őket.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Várjuk ki a végét. Simán összefoghatnak még ellenük. Bár talán végre Wicsernek összejön, ráfér már :D Bár a szerver elejével eddig sem volt gond,de messze a legjobb kezdése eddig amit láttam tőle,hátha kitart az energia. Az ASG a saját kontiját se húzza be, könnyítetten laposra vernék őket.

Pár hét és kimegy az early gameből a szerver, és Witcher után simán az ASG a top2, ez sokat elmond a szeróról.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Várjuk ki a végét. Simán összefoghatnak még ellenük. Bár talán végre Wicsernek összejön, ráfér már :D Bár a szerver elejével eddig sem volt gond,de messze a legjobb kezdése eddig amit láttam tőle,hátha kitart az energia. Az ASG a saját kontiját se húzza be, könnyítetten laposra vernék őket.

Ránéztemd a térképre, azt ihttem túlzol, de az ASG elhelyezkedése tényleg borzadály :D
 

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
Pár hét és kimegy az early gameből a szerver, és Witcher után simán az ASG a top2, ez sokat elmond a szeróról.


Szia.
V59en sokáig top1 volt az ASG,mégsem hordtad le úgy a világot.
Ezen kívül úgy tudom V50en a klánoddal előbb felsültél mint az asg..
Akkor ez rólad is sok mindent elmond? :)
(Semmi személyes,csak keresek logikát abban ami alapján hasonlítgatsz valakit/valakiket más valakikhez)
Előtte levő kommentedre pedig annyit mondanék,hogy NF klán vissza néztem s azzal a Winterrel tudott egyedül 1 világot megnyerni,amely már számtalan másik világon kikapott.
Így nem értem miért érzed úgy hogy a lenézésed jogos lenne,vagy sajnálod hogy nem indultál a világon mint más vesztesek? :)
Sosem nyertél,de még második sem voltál saját klánnal Magyar Klánháborúban,így a szerep ugyan annyira illik rád,mint bármely emberre aki játszik a klánháborúban..
Ingyen világ sosem volt,s sosem lesz,harc mindig van.. S veled ellentétben úgy gondolom sokkal élvezetesebb világ ez,mint mikor bemegy 1 sok világot megjárt összeszokott csapat,s agyonveri a többit,mert nincs ellenfele..
Biztos jobb lenne 1 olyan szerver,de sajnos tőlünk csak ennyi tellett. :(

Hajrá ASG! :)
 
Fent