Világ 65 Csevegő

gabesz10

New Member
A reakció pontszáma
8
Dongábor, te iszol? :)
"Az MP az érdemi esélyét vesztette el az ASG ellen, mikor a Bergen kivált és váltott "

Nyugi, azért valószínű, hogy ugyanúgy lesz, mint eddig minden szerveren... mikor az új világ elindul, te már rég nem játszol az előzőn :DDD
vagy azért mert elárulnak, vagy mert a supp ellened van, a lista végtelen
 

=ZEUS=

King of Asgardia
A reakció pontszáma
334
Dongábor, te iszol? :)
"Az MP az érdemi esélyét vesztette el az ASG ellen, mikor a Bergen kivált és váltott "

Nyugi, azért valószínű, hogy ugyanúgy lesz, mint eddig minden szerveren... mikor az új világ elindul, te már rég nem játszol az előzőn :DDD
vagy azért mert elárulnak, vagy mert a supp ellened van, a lista végtelen
Nem fogyasztom alkoholt... sorry!
Úgy véled nincs tudomásom arról, hogy mi zajlik az MP-be? :)
Tökéletesen megértem, hogy próbáltok a tagokba lelket önteni....mert igazán szar érzés lehet mikor egy ASG tornyosul föléjük! Főleg azoknak kik korábban az ASG színeibe voltak! :)
Reboluc féle csapat beolvasztása... :D futhattok, menekülhettek, úgy is utól ér a végzet!
Nyugi nem is kell hívni Minket! Menni fogunk hamarosan! :D
 
Utoljára szerkesztve:

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Nem kell lelket önteni a tagokba,Dc-n remek hangulat uralkodik:D
De ezt te is tudhatod,hisz elmondásod szerint tudod mi folyik itt!:D
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
"Szeretném ha tudnátok, hogy az ASG nem alkalmaz kémeket. Megteszünk mindent, hogy becsületesen játszunk és ezt elvárjuk az ASG kláncsalád összes tagjától!"

Én sem vagyok a becsület királya de azért na.. Legalább nem kamuzok :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Nem fogyasztom alkoholt... sorry!
Úgy véled nincs tudomásom arról, hogy mi zajlik az MP-be? :)
Tökéletesen megértem, hogy próbáltok a tagokba lelket önteni....mert igazán szar érzés lehet mikor egy ASG tornyosul föléjük! Főleg azoknak kik korábban az ASG színeibe voltak! :)
Reboluc féle csapat beolvasztása... :D futhattok, menekülhettek, úgy is utól ér a végzet!
Nyugi nem is kell hívni Minket! Menni fogunk hamarosan! :D

Don, légyszi megígérsz valamit? Amikor ezek a tagok:

6iD32tc.png


ott fogják hagyni a klánod, akkor megígéred, hogy nem fogsz árulókról kiabálni minden létező médiumban? Mert 99%, hogy ők lesznek az elsők, akik le fognak lépni, amikor nehéz lesz a szitu, Te pedig ennek tudatában vetted fel őket. Persze a háttérsztorit nem ismerem, de a végkifejletet látni vélem :/
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
"Szeretném ha tudnátok, hogy az ASG nem alkalmaz kémeket. Megteszünk mindent, hogy becsületesen játszunk és ezt elvárjuk az ASG kláncsalád összes tagjától!"

Én sem vagyok a becsület királya de azért na.. Legalább nem kamuzok :D

Don sem a becsület királya, hanem az ASG-é, annyiszor gyászkodtál már az ASG-be, de ennyit se vettél észre????
 

=ZEUS=

King of Asgardia
A reakció pontszáma
334
"Szeretném ha tudnátok, hogy az ASG nem alkalmaz kémeket. Megteszünk mindent, hogy becsületesen játszunk és ezt elvárjuk az ASG kláncsalád összes tagjától!"

Én sem vagyok a becsület királya de azért na.. Legalább nem kamuzok :D
Sika... személyesen mondják el! :D

Don, légyszi megígérsz valamit? Amikor ezek a tagok:

6iD32tc.png


ott fogják hagyni a klánod, akkor megígéred, hogy nem fogsz árulókról kiabálni minden létező médiumban? Mert 99%, hogy ők lesznek az elsők, akik le fognak lépni, amikor nehéz lesz a szitu, Te pedig ennek tudatában vetted fel őket. Persze a háttérsztorit nem ismerem, de a végkifejletet látni vélem :/

Roli.... megígérem!
 

gabest82

Member
A reakció pontszáma
71
Don, légyszi megígérsz valamit? Amikor ezek a tagok:

6iD32tc.png


ott fogják hagyni a klánod, akkor megígéred, hogy nem fogsz árulókról kiabálni minden létező médiumban? Mert 99%, hogy ők lesznek az elsők, akik le fognak lépni, amikor nehéz lesz a szitu, Te pedig ennek tudatában vetted fel őket. Persze a háttérsztorit nem ismerem, de a végkifejletet látni vélem :/
Nem fogyasztom alkoholt... sorry!
Úgy véled nincs tudomásom arról, hogy mi zajlik az MP-be? :)
Tökéletesen megértem, hogy próbáltok a tagokba lelket önteni....mert igazán szar érzés lehet mikor egy ASG tornyosul föléjük! Főleg azoknak kik korábban az ASG színeibe voltak! :)
Reboluc féle csapat beolvasztása... :D futhattok, menekülhettek, úgy is utól ér a végzet!
Nyugi nem is kell hívni Minket! Menni fogunk hamarosan! :D


.mert igazán szar érzés lehet mikor egy ASG tornyosul föléjük Főleg azoknak kik korábban az ASG színeibe voltak! :)

A válaszom nem!!
 

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
Don, légyszi megígérsz valamit? Amikor ezek a tagok:

6iD32tc.png


ott fogják hagyni a klánod, akkor megígéred, hogy nem fogsz árulókról kiabálni minden létező médiumban? Mert 99%, hogy ők lesznek az elsők, akik le fognak lépni, amikor nehéz lesz a szitu, Te pedig ennek tudatában vetted fel őket. Persze a háttérsztorit nem ismerem, de a végkifejletet látni vélem :/


Szia.
Kicsit más nézőpontból látom a dolgot.
Triád és Bingó ugye testvérek, Tottentott személyes barátjuk..stb..
A Bergengócia tehát ha megy,együtt mennek,régóta ismerik egymást,s vannak személyes kapcsolatok.
De nem is ez a lényeg,elég tisztán gondolkozni.
Bergengócia nagyon nem tehetett mást,mint ASG klánba megy.
ASG is ütötte őket,de eddig MP nem,sőt MP védte őket úgy tudom.
Na most ha külön maradnak 2 klán is ütni fogja őket,s amennyire kis falvaik vannak,s szétszórtan.. Kétlem hogy 1 hónapnál (Lehet sokat mondok) tovább bírták volna,lehetnem bármilyen jók.

Szóval okosan döntöttek,s szerény véleményem hogy kihasználják DonGábor büszkeségét aki elhiszi hogy behódoltak...
Bergengócia volt részén nincs 1 alap ASG játékos sem,s kétlem hogy nagyon nagy részt tudnának ott szerezni.
Így ha ASG elveri az MP klánt akkor az a volt Bergengócia játékosainak területe lesz,vagyis ASG hozzásegíti őket 1 kontinenshez.
Kétlem hogy onnan pl védő menne a VIP frontra,vagy épp bárki költözne,mikor délen ott a frontjuk.
Szóval nincs más dolguk,mint a kényelmes helyzetet megteremtve megszerezni a K54et (Már ha tudják,s MP nem kerekedik felül) s utána már is kapott 1 ingyen kontinenst a Bergengócia.
Véleményem szerint ez után fognak kilépni,s megpróbálni összeszedni 1 teljes klánnyi embert a VIP ellen,1 végjátékra.

(Ez mind csak egyéni vélemény,semmi infóm nincs sem a Bergengócia volt játékosaitól,sem ASG-től.)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Szia.
Kicsit más nézőpontból látom a dolgot.
Triád és Bingó ugye testvérek, Tottentott személyes barátjuk..stb..
A Bergengócia tehát ha megy,együtt mennek,régóta ismerik egymást,s vannak személyes kapcsolatok.
De nem is ez a lényeg,elég tisztán gondolkozni.
Bergengócia nagyon nem tehetett mást,mint ASG klánba megy.
ASG is ütötte őket,de eddig MP nem,sőt MP védte őket úgy tudom.
Na most ha külön maradnak 2 klán is ütni fogja őket,s amennyire kis falvaik vannak,s szétszórtan.. Kétlem hogy 1 hónapnál (Lehet sokat mondok) tovább bírták volna,lehetnem bármilyen jók.

Szóval okosan döntöttek,s szerény véleményem hogy kihasználják DonGábor büszkeségét aki elhiszi hogy behódoltak...
Bergengócia volt részén nincs 1 alap ASG játékos sem,s kétlem hogy nagyon nagy részt tudnának ott szerezni.
Így ha ASG elveri az MP klánt akkor az a volt Bergengócia játékosainak területe lesz,vagyis ASG hozzásegíti őket 1 kontinenshez.
Kétlem hogy onnan pl védő menne a VIP frontra,vagy épp bárki költözne,mikor délen ott a frontjuk.
Szóval nincs más dolguk,mint a kényelmes helyzetet megteremtve megszerezni a K54et (Már ha tudják,s MP nem kerekedik felül) s utána már is kapott 1 ingyen kontinenst a Bergengócia.
Véleményem szerint ez után fognak kilépni,s megpróbálni összeszedni 1 teljes klánnyi embert a VIP ellen,1 végjátékra.

(Ez mind csak egyéni vélemény,semmi infóm nincs sem a Bergengócia volt játékosaitól,sem ASG-től.)

Valid, csak én a másik irányból nézem, hogy Don vajon miért vette fel őket. Az okok, hogy miért léptek át egyik helyről a másikra lényegtelenek, nekem azon a hangsúly, hogy don mindig panaszkodik, hogy őt mindenki "elárulja", mikor önként vesz be olyan játékosokat, akik az egyik klánba beolvadnak, kiválnak, és átmennek annak az ellenfeléhez. Meg fogja enni ismét, amit főz magának, és megint a kilépők lesznek az árulók.
 

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
Ebben viszont nem tudom mi a meglepő.
K44en is így haladnak 1 venom ellen...Toborzással...

Viszont értem amit akarsz ezzel mondani,bár te is tudod hogy DonGábor nem fogja tartani amit most írt,s ha elárulják megint kitör a hiszti...
 

Nber

-KillerInstinct-
A reakció pontszáma
116
Nem fogyasztom alkoholt... sorry!
Úgy véled nincs tudomásom arról, hogy mi zajlik az MP-be? :)
Tökéletesen megértem, hogy próbáltok a tagokba lelket önteni....mert igazán szar érzés lehet mikor egy ASG tornyosul föléjük! Főleg azoknak kik korábban az ASG színeibe voltak! :)
Reboluc féle csapat beolvasztása... :D futhattok, menekülhettek, úgy is utól ér a végzet!
Nyugi nem is kell hívni Minket! Menni fogunk hamarosan! :D


Hol tornyosúlsz te vagy a klánod az MP főlé? Esetleg pontban mert annyira be voltatok kaksizva a Bergenes haverokkal hogy muszáj volt olvadnotok. Egyetlen közös pont nálatok a barbifoglalás és a nem farmolás, hajrá nincs ezzel baj majd kiderül a végén ki tornyosúl ki fölé de ahogy írtam már egyszer hírtelen ne legyen nagy az arc mert top2 a klán, volt ez így más szerón is akkor is elüldöztél magad mellől mindenkit.... ;)
 

Everything.

Active Member
A reakció pontszáma
210
"Szeretném ha tudnátok, hogy az ASG nem alkalmaz kémeket. Megteszünk mindent, hogy becsületesen játszunk és ezt elvárjuk az ASG kláncsalád összes tagjától!"

Én sem vagyok a becsület királya de azért na.. Legalább nem kamuzok :D

Science still cant answer:
Menyire becsuletes az a dolog hogy eggyes kiráji sleppek pépét kunyerálva egyesektöll próbálolnak topp eggyek maradni de a pépét elfelejtik viszaaadni ésa a topeggy hej sincsen sehol mernubok.

#kiurultakirajikincstar
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Nem ők a gyökerek, mert kunyerálnak. Az csak szimplán szánalmas. Az az igazi, gyökér, aki mint egy jó birka, küldi is.
 
Fent