Világ 62 Csevegő

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
Nem a templommal van a baj, nem az 1.2-vel, nem az erositessel. Ezek max olyan tenyezok amiket nem kedvelunk. A baj a jatekos- mod csapat viszonyaval van, hogy bar megtehetnek, hogy tudtunkra adjak mik a lehetosegek, ehelyett szarnak bele, raadasul nekik all feljebb. Utana csodalkoznak, ha nem szeretik oket (Storm most nem rad gondoltam, de megkerlek ha nincs beleszolasod, legalabb ne vedd a hatsojat a masiknak, hanem jojjon ki o! )
A support egyetlen munkatársa se akart megbántani senkit, ha esetleg így jött volna le, elnézést kérek az egész csapat nevében.

Azért hozzátenném azt is amit sokan mondtak, akárhogyan csináljuk, úgyis elégedetlenség a vége. Ilyenkor kérdéses, hogy érdemes-e további energiát belefektetni valamibe, vagy sem. Az hogy amikor megvalósul valami ami tetszik, akkor sincsen pozitív visszajelzés rá, csak az jön panaszkodni, akinek nem tetszik, az nekünk azt a visszajelzést, adja, hogy tulajdonképpen egyetlen döntés se jó. Pl. a morál nem kivétele körül rengeteg panasz érkezett, elértük hogy V60-on vegyük ki egy idő után, én nem olvastam egyetlen pozitív visszajelzést se erről (elnézést, ha volt és én nem láttam, simán lehetséges) - viszont pár napja is elkaptam egy hozzászólást, ahol arról volt szó, hogy ez nem is volt a legjobb döntés.

Szóval a jelenlegi tapasztalatok szerint:
  • ha javaslatokat küldenek a fórumra a játékosok: vagy az a baj, hogy túl sok van, és akkor bármelyiket válasszuk, a többieknek nem lesz kedvező - vagy nincs is olyan javaslat amely a korlátoknak megfelelő lenne.
  • ha szavazásos rendszer van: az a baj, hogy multifókokat spammelnek a szavazásért és ezért nem valós az eredmény
Mindkét eredményben elégedetlenek elég sokan. A következő javaslatra gondoltunk, amely a következő világokon esetleg segíthet kedvezőbb beállításokat meghozni:
  • Az indulás bejelentése előtti napokban játékbeli szavazást hozunk létre az esetleges beállításokról. Erre 2-5 nap között fog rendelkezésre állni.
  • Körlevélben értesítünk mindenkit a lehetőségről.
  • A szavazás eredményeként megjelenítjük a fórumon az így összeállított világbeállítási javaslatot. A játékosoknak lehetőségük lesz 2-3 napig hozzászólni és megvitatni, ha valamin változtatnának. Megindokolva azt, és főként azon indokból, hogy ebben a kombinációban ez nem a legjobb setup (pl. 2-es sebességnek a 7 napos kezdő túl sok).
Ezt még át kell jobban beszélni, de első sorban, az itt levők véleményére lennénk kíváncsiak.
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Szavazásnál le kell korlátozni az azonos ipről érkező szavazatok számát 1-re,illetve csak olyan fiókok szavazatát engedélyezni akinek minimum x ideje történt a regisztrációja. 60-as szavazást vendégfiókokkal trollkodták szét,mivel azt a legegyszerűbb létrehozni. Ha mondjuk csak a minimum 1 hónapja létező fiókok szavazhatnának csak,akkor ezt a problémát kapásból el lehetne hárítani. Nem tudom ez megoldható-e,de lényegében megoldaná a problémát,mert ugyan nem tökéletes,de sokkal jobb,mint a jelenlegi rendszer és ezáltal tényleges szavazásokkal lehetne befolyásolni a beállításokat.
 

Smack

A kés éle lent is fent, és fent is fent!
A reakció pontszáma
210
Szavazásnál le kell korlátozni az azonos ipről érkező szavazatok számát 1-re,illetve csak olyan fiókok szavazatát engedélyezni akinek minimum x ideje történt a regisztrációja. 60-as szavazást vendégfiókokkal trollkodták szét,mivel azt a legegyszerűbb létrehozni. Ha mondjuk csak a minimum 1 hónapja létező fiókok szavazhatnának csak,akkor ezt a problémát kapásból el lehetne hárítani. Nem tudom ez megoldható-e,de lényegében megoldaná a problémát,mert ugyan nem tökéletes,de sokkal jobb,mint a jelenlegi rendszer és ezáltal tényleges szavazásokkal lehetne befolyásolni a beállításokat.

olvass vissza, nem tudom mennyire használhatják fel az IP címedet, de szerintem egyszerűbb lenne mondjuk valami bedzshez :D kötni ami pl 20-50 reakciópontszámnál kapnál és ha ez mmegvan akkor szavazhat a játékos.
 

DeletedUser19597

Vendég
A support egyetlen munkatársa se akart megbántani senkit, ha esetleg így jött volna le, elnézést kérek az egész csapat nevében.

Azért hozzátenném azt is amit sokan mondtak, akárhogyan csináljuk, úgyis elégedetlenség a vége. Ilyenkor kérdéses, hogy érdemes-e további energiát belefektetni valamibe, vagy sem. Az hogy amikor megvalósul valami ami tetszik, akkor sincsen pozitív visszajelzés rá, csak az jön panaszkodni, akinek nem tetszik, az nekünk azt a visszajelzést, adja, hogy tulajdonképpen egyetlen döntés se jó. Pl. a morál nem kivétele körül rengeteg panasz érkezett, elértük hogy V60-on vegyük ki egy idő után, én nem olvastam egyetlen pozitív visszajelzést se erről (elnézést, ha volt és én nem láttam, simán lehetséges) - viszont pár napja is elkaptam egy hozzászólást, ahol arról volt szó, hogy ez nem is volt a legjobb döntés.

Szóval a jelenlegi tapasztalatok szerint:
  • ha javaslatokat küldenek a fórumra a játékosok: vagy az a baj, hogy túl sok van, és akkor bármelyiket válasszuk, a többieknek nem lesz kedvező - vagy nincs is olyan javaslat amely a korlátoknak megfelelő lenne.
  • ha szavazásos rendszer van: az a baj, hogy multifókokat spammelnek a szavazásért és ezért nem valós az eredmény
Mindkét eredményben elégedetlenek elég sokan. A következő javaslatra gondoltunk, amely a következő világokon esetleg segíthet kedvezőbb beállításokat meghozni:
  • Az indulás bejelentése előtti napokban játékbeli szavazást hozunk létre az esetleges beállításokról. Erre 2-5 nap között fog rendelkezésre állni.
  • Körlevélben értesítünk mindenkit a lehetőségről.
  • A szavazás eredményeként megjelenítjük a fórumon az így összeállított világbeállítási javaslatot. A játékosoknak lehetőségük lesz 2-3 napig hozzászólni és megvitatni, ha valamin változtatnának. Megindokolva azt, és főként azon indokból, hogy ebben a kombinációban ez nem a legjobb setup (pl. 2-es sebességnek a 7 napos kezdő túl sok).
Ezt még át kell jobban beszélni, de első sorban, az itt levők véleményére lennénk kíváncsiak.


Szeretném, hogy alvó üzemmód újra legyen. Míg más armákat véd le, én addig a semmibe látásommal szépen kialudhatnám magamat.

simpson.png
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Szavazásnál le kell korlátozni az azonos ipről érkező szavazatok számát 1-re,illetve csak olyan fiókok szavazatát engedélyezni akinek minimum x ideje történt a regisztrációja. 60-as szavazást vendégfiókokkal trollkodták szét,mivel azt a legegyszerűbb létrehozni. Ha mondjuk csak a minimum 1 hónapja létező fiókok szavazhatnának csak,akkor ezt a problémát kapásból el lehetne hárítani. Nem tudom ez megoldható-e,de lényegében megoldaná a problémát,mert ugyan nem tökéletes,de sokkal jobb,mint a jelenlegi rendszer és ezáltal tényleges szavazásokkal lehetne befolyásolni a beállításokat.

Az IP-s fölös, mert nagyon kevés háttérismerettel is simán kikerülhető, de a másik az szimpi.
 

Deleted User - 1545547

Vendég
Pl. a morál nem kivétele körül rengeteg panasz érkezett, elértük hogy V60-on vegyük ki egy idő után, én nem olvastam egyetlen pozitív visszajelzést se erről (elnézést, ha volt és én nem láttam, simán lehetséges) - viszont pár napja is elkaptam egy hozzászólást, ahol arról volt szó, hogy ez nem is volt a legjobb döntés.

A pozitivat nem tudom, altalaban ha nincs panasz az pozitiv szokott lenni (jatekoskorben legalabbis van pozitiv visszajelzes ilyen teren). Amit negativnak lattal az nem a moralrol szolt, hanem az, hogy a vendegfiokokkal megszavazott erosites-kuldes blokk es kivett moral viszonya pont a kezdo jatekosok eselyeit csokkenti drasztikusan. Amit olvashattal Lightrex-tol az pont nem nekik volt negativ, hanem az ellenfeleire gondolt.

  • ha javaslatokat küldenek a fórumra a játékosok: vagy az a baj, hogy túl sok van, és akkor bármelyiket válasszuk, a többieknek nem lesz kedvező - vagy nincs is olyan javaslat amely a korlátoknak megfelelő lenne.

Az a helyzet, hogy ha jol emlekszem 3 beallitasi javaslat volt, tobbnyire enyem volt megszavazva 20 like-al, tobbieke talan 1-1 (?). Termeszetesen lehettek benne olyan dolgok melyek egyeseknek nem tetszett, de tobbnyire igen. Te azt mondtad, hogy x es y beallitas nem valosithato meg, hanem amiket felsoroltal. Rendben, ezt meg is ertettuk, de tegnap pedig azt mondtad, hogy vartad a kovetkezo javaslatot es nem kaptal. Kerdezem en, hogy ha voltak a javaslatomban olyan opciok amiknel a kozpont mas lehetosegeket latott, akkor az egesz javaslatom ervenyet vesztette? Vagy miert vartal 1 ujabb javaslatot?
Tegnap se arrol vitatkoztam, hogy menjetek a francba mert nem azt csinaljatok amit mi szeretnenk, hanem azert voltunk felhaborodva, mert javaslatom es kiegeszitesed utani ujabb kerdesemre nem adtal valaszt, illetve nem folytattad a diskurzust annak az iranyaba amit most lentebb el fogsz mondani a kozos valasztas lehetosegeirol.

Mindkét eredményben elégedetlenek elég sokan. A következő javaslatra gondoltunk, amely a következő világokon esetleg segíthet kedvezőbb beállításokat meghozni:
  • Az indulás bejelentése előtti napokban játékbeli szavazást hozunk létre az esetleges beállításokról. Erre 2-5 nap között fog rendelkezésre állni.
  • Körlevélben értesítünk mindenkit a lehetőségről.
  • A szavazás eredményeként megjelenítjük a fórumon az így összeállított világbeállítási javaslatot. A játékosoknak lehetőségük lesz 2-3 napig hozzászólni és megvitatni, ha valamin változtatnának. Megindokolva azt, és főként azon indokból, hogy ebben a kombinációban ez nem a legjobb setup (pl. 2-es sebességnek a 7 napos kezdő túl sok).
Ezt még át kell jobban beszélni, de első sorban, az itt levők véleményére lennénk kíváncsiak.

Pontosan erre utaltam a tegnap, igy kellett volna mar erre a vilagra is fokuszalni, es elhihetitek, hogy nem panaszkodtunk volna rátok.
 

bArNNNi

REBELS
A reakció pontszáma
451
Továbbra is mondom, lehet jelentkezni supporternek és megfogja néhány elegedetlenkedo látni azt, hogy mi miről is beszéltünk ezidáig.


Már vagy 3 hónapja jelentkeztem.. de még mindig semmi válasz, vagy reakció! :)
Csak tudni kéne, hogy jelentkezéstőlhónapok, évek, évtizedek telnek el míg válasz van? :)
Mert support rendszeren azt kaptam én legalábbis, hogy "még nem sikerült oda jutni, nem volt idő". :)
 
Fent