Világ 62 Csevegő

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
Nem, nincs igazad.
"most eszt attak a fenti hatalmak"
Jo lenne tudni vitatkozni, nem pedig veszekedni, azon belul pedig ertelmezni. Nem azert szidom oket, hogy nem azok a beallitasok amit megszavaztunk, hanem, hogy nem teszik publikussa a lehetosegeket, azt ami ugymond kijar a jatekosoknak, ha mar ok jatszanak.
De Mi van akkor ha nem tehetik Meg? Nekunk van a jatek szabaly nekik a support szabaly. En se kuldhetlek el a Jo edes... macskadba Meg nem monshatom hogy a nagy lof...fogat. Lehet ok se nem tehetek publicussa dolgokat. En lehet figyelmetlen vagyok lehet le irtak hogy van valasztasi lehetoseguk de en Ugy emlekezek hogy aszt irtak hogy az ahoz leg kozelebbi allo opciot probaljak Meg elerni. So kapnak 3 lehetoseget
A
B
C
Nyilvan
C all kozelebbi a kozosseg kereshez de mindenki B t akar mer nem tudom... Nincs templomba a vilag faluk de a C volt amit a legtobb javasolt es AZ tunik a kozelebbinek. En igy latom
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
En csak probalom megerteni a dolgokat es a beket kicsit vissz allitani mind ket oldal kozott miealott a szokasos eves Supp V Player haboru kitor megint (mint mindig). Szerintem nem lenne Jo es celszeru se.
 

Deleted User - 1545547

Vendég
En csak probalom megerteni a dolgokat es a beket kicsit vissz allitani mind ket oldal kozott miealott a szokasos eves Supp V Player haboru kitor megint (mint mindig). Szerintem nem lenne Jo es celszeru se.

Ugy latom nem kertunk a Supporttol olyan dolgot amit konnyen es hamar ne lehetne megvalositani. De persze egy igen/nem-et nehezebb egy olyan kerdesre valaszolni amit nem igazan lehet kimagyarazni :D
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Akkor te alkalmasnak talalod magad erre a poziciora? Igy, hogy megse probal a jatekosoknak segiteni? Nem kifogasokat kerunk hanem tetteket. Lattad azt a filmet, hogy a Remeny rabjai??? Amiben a tag eveken keresztul irt egy levelet, hogy kapjon penzt konyvtarra... peldat lehet venni rola. Ha minden heten irnatok levelet kozpontnak szepen lassan elernetek, hogy beleszolasotok legyen.
Írjatok akkor ti levelet a központnak, akik setup hisztibe szenvednek, hogy nektek ilyen meg olyan világ kell azt akkor lehet számításba veszik, bár kötve hiszem. En anno írtam nekik levelet valami miatt amit több 100an megirtak még és válaszra sem méltatták vagy vissza küldtek a hazai supphoz.
 
Utoljára szerkesztve:

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
Nincs (az erősítés hazaindul, ha nem klántaghoz érkezik)

Legalább nem kell hazahivni ha nem viszem el a falut és kevesebb az esélye , hogy ráütnek.

Ha alapból el sem lehetne küldeni másnak úgy lenne értelme. Ez inkább help, lehet armazunk reggel9re azt én inkább aludnék minthogy az időzített védelmet hivogassam haza azt haza küldi magátol a rendszer és aludhatok is. Tiszta win.
Nem lehet küldeni se, nem engedi elküldeni csak klántagnak, de ha időközben a falu másé lesz, akkor hazaindul amint beér. Szintén igaz, ha a elhagyja az egyik fél a klánt.
 

Smack

A kés éle lent is fent, és fent is fent!
A reakció pontszáma
210
ha te ugy gondolod h a CM nek kell megfelelj es nem a jatekosoknak akkor mar regesz rossz a hozaallas.
Ha a főnököd elküld emerre és te elmész amarra mert a játékosok ezt mondták kirúgnak és a kutyát sem fog izgatni hogy te ki voltál itt egykor. Érted már? A szabályokhoz mérten van segítség, de sok esetben változik a játékosok által képviseltetett attitűd és a lehetőségek hiánya miatt (meg még kitudja mi minden van ráhatással). Szerintem nem stormot kéne babráltatni, emberhez képest tök átlagos bánásmódot kapunk NÉHÁNY supporttól. A supportok is, a jobbik felük, nagyon sokat elnéznek. Nem tudom melyik supportal lehetett még ennyire közvetlen beszélni mint Stormmal például és szerintem ez pozitívum hogy látni az embert egy picit az álarc mögött (közvetve). Ha engem kérdezne itt bárki, ez cska fingreszelés amit csináltok/csinálnak itt páran és nem hinném hogy stormot kéne emiatt felelősségre vonni! Miért nem írtok Német elvtársaknak? Mindenki fel tudja tárni a problémát mert a világban mi sem egyszerű találni egyet, de a megoldást is kéne írni nem pedig másra hárítani aki írta már hogy nem megy!
 

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
Leírtam nektek, hogy 1.2 lesz a maximális sebesség. Több mint 1 hétig vártam az új javaslatokat, senki nem írt semmi konkrét javaslatot lassú sebességgel, azon kezdődött a beszélgetés, hogy de mégis gyorsabb szerverre lenne szükség. Ezek után, átnézve a javaslatokat, az összes gyors beállítási javaslat volt. Nem teljesen értem mely beállításokat kellett volna megvalósítsuk. Megígérem hogy átfogjuk beszélni ezt és megpróbálunk a következő világra egy új javaslati rendszert bevezetni, ahol együtt áttudjuk beszélni a beállításokat. Esetleg ha van nektek erre javaslatotok, akkor kérlek írjátok le.

Azt pedig nagyon sajnáljuk, hogy nem tetszik a lassú beállítás, de ez tényleg azért van így, mert a kezdő játékosoknak szeretnénk kedvezni, ezért is minden országban lassú világ indult (meg lehet nézni, ha nem hiszitek). Természetesen továbbítani fogjuk a visszajelzéseteket és köszönjük, hogy megosztottátok velünk.
 

Smack

A kés éle lent is fent, és fent is fent!
A reakció pontszáma
210
Leírtam nektek, hogy 1.2 lesz a maximális sebesség. Több mint 1 hétig vártam az új javaslatokat, senki nem írt semmi konkrét javaslatot lassú sebességgel, azon kezdődött a beszélgetés, hogy de mégis gyorsabb szerverre lenne szükség. Ezek után, átnézve a javaslatokat, az összes gyors beállítási javaslat volt. Nem teljesen értem mely beállításokat kellett volna megvalósítsunk. Megígérem hogy átfogjuk beszélni ezt és megpróbálunk a következő világra egy új javaslati rendszert bevezetni, ahol együtt áttudjuk beszélni a beállításokat. Esetleg ha van nektek erre javaslatotok, akkor kérlek írjátok le.

Azt pedig nagyon sajnáljuk, hogy nem tetszik a lassú beállítás, de ez tényleg azért van így, mert a kezdő játékosoknak szeretnénk kedvezni, ezért is minden országban lassú világ indult (meg lehet nézni, ha nem hiszitek). Természetesen továbbítani fogjuk a visszajelzéseteket és köszönjük, hogy megosztottátok velünk.
Ha lehet pár jó ötlet mondjuk 60/65/70 világok lennének tanuló világok a tobbi meg belenyalhatna a demokratikus szavazásos módba (a felesleges acc létrehozásokat meg kedvelésekhez kötitek ki szavazhat és ki nem).
 

Deleted User - 1545547

Vendég
Leírtam nektek, hogy 1.2 lesz a maximális sebesség. Több mint 1 hétig vártam az új javaslatokat, senki nem írt semmi konkrét javaslatot lassú sebességgel, azon kezdődött a beszélgetés, hogy de mégis gyorsabb szerverre lenne szükség. Ezek után, átnézve a javaslatokat, az összes gyors beállítási javaslat volt. Nem teljesen értem mely beállításokat kellett volna megvalósítsunk. Megígérem hogy átfogjuk beszélni ezt és megpróbálunk a következő világra egy új javaslati rendszert bevezetni, ahol együtt áttudjuk beszélni a beállításokat. Esetleg ha van nektek erre javaslatotok, akkor kérlek írjátok le.

Azt pedig nagyon sajnáljuk, hogy nem tetszik a lassú beállítás, de ez tényleg azért van így, mert a kezdő játékosoknak szeretnénk kedvezni, ezért is minden országban lassú világ indult (meg lehet nézni, ha nem hiszitek). Természetesen továbbítani fogjuk a visszajelzéseteket és köszönjük, hogy megosztottátok velünk.

A sebesseget meg is ertettuk :)
 

Deleted User - 1545547

Vendég
Ha a főnököd elküld emerre és te elmész amarra mert a játékosok ezt mondták kirúgnak és a kutyát sem fog izgatni hogy te ki voltál itt egykor. Érted már? A szabályokhoz mérten van segítség, de sok esetben változik a játékosok által képviseltetett attitűd és a lehetőségek hiánya miatt (meg még kitudja mi minden van ráhatással). Szerintem nem stormot kéne babráltatni, emberhez képest tök átlagos bánásmódot kapunk NÉHÁNY supporttól. A supportok is, a jobbik felük, nagyon sokat elnéznek. Nem tudom melyik supportal lehetett még ennyire közvetlen beszélni mint Stormmal például és szerintem ez pozitívum hogy látni az embert egy picit az álarc mögött (közvetve). Ha engem kérdezne itt bárki, ez cska fingreszelés amit csináltok/csinálnak itt páran és nem hinném hogy stormot kéne emiatt felelősségre vonni! Miért nem írtok Német elvtársaknak? Mindenki fel tudja tárni a problémát mert a világban mi sem egyszerű találni egyet, de a megoldást is kéne írni nem pedig másra hárítani aki írta már hogy nem megy!

Akkor pedig Storm ne szoljon be oda, ahova nincs hataskore ;)
 
Fent