Világ 62 Csevegő

Crixus a Veretlen Gall

Well-Known Member
A reakció pontszáma
439
A csapatba aktív játékosok kerülnek be, illetve nem tiltott dolog az sem, hogy tovább folytassák a jelenlegi aktív világukat. Ennek tükrében szerinted mennyi annak az esélye, hogy a jelenleg is aktívan dolgozó Supporterek nem küzdenek egy jobb beállításért? Ez az állításod nonsense.
Sajtmacska ideje óta pedig sok víz lefolyt már a Dunán. Változott sok dolog azóta, meg van kötve a kezünk.

Viszont a lehetőség mindig is adott volt, hogy aki magát alkalmasnak érzi, jelentkezzen csapattagnak, lásson bele jobban a dolgokba.

A másik dologra reagálva, igen, én szándékosan nem töröltem Gergely hszét, viszont felhivtam arra a figyelmet, hogy ezért kitiltas jár. Megadtam neki azt az esélyt, hogy saját maga törölje azt a hsz-t, de mivel nem élt vele és más kolléga nem volt ilyen türelmes, ezért lett belőle probléma.
Ígérgetni pedig azzal a képpel nem ígért semmit @Syntex , nem is tudom, hogy miből lehetett azt levonni, hogy szavát adja arra, amit írt..
Akkor te alkalmasnak talalod magad erre a poziciora? Igy, hogy megse probal a jatekosoknak segiteni? Nem kifogasokat kerunk hanem tetteket. Lattad azt a filmet, hogy a Remeny rabjai??? Amiben a tag eveken keresztul irt egy levelet, hogy kapjon penzt konyvtarra... peldat lehet venni rola. Ha minden heten irnatok levelet kozpontnak szepen lassan elernetek, hogy beleszolasotok legyen.
 

Crixus a Veretlen Gall

Well-Known Member
A reakció pontszáma
439
Mennyivel jobban hangzana az a komunikacio, hogy 'Tovabbitjuk a kozpont fele, hogy sokatoknak nem tetszenek a beallitasok, megprobaljuk elerni, hogy valtoztassanak rajta', es ha nem is tortenne semmi akkor is legalabb megprobaltatok.
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Nem az én dolgom eldonteni azt, hogy alkalmas vagyok-e a pozíciómra, hanem a CM-emnek.
Viszont hidd el, bármennyire is szapulsz mostanság minket, mindenki nagyon sokat tett a játékosokért. Az újaktól is mindenki, egytől egyig.

Azért nem nagyon értek ezzel a spameléssel egyet. Már csak azért sem, mert ha a való életben a munkahelyeden a mérnököd kiadja a feladatot, akkor hiába vagyok én vagy te csop. vezető, azt kell teljesíteni, amit ő mond.
Igy van ez itt is, finomítani lehet az elképzeléseken, de egy teljesen eltérőt kreálni ahelyett, amit kaptunk, nem lehet. Nagyon sok levelezés volt ennek kapcsán már a központtal, nagyon sokszor leírtuk már ezt is nektek, de süket fülekre találunk velük..
 

Deleted User - 1545547

Vendég
Inkabb nem fuzok ehhez sok mindent, mert verig serthetnek moderatorokat: Azt mondjatok, hogy a Support a kozponttol kapja a lehetosegeket amiket beallithat, de akkor kerdezem en, miert nem engedik elni vele a jatekosokat? Itt nem arrol van szo, hogy "hatalmatoknal" nagyobb dolgot kerunk, hanem arrol, hogy amikbol lehet valasztani, azt hadd dontsuk mar mi el es legyen felenk publikalva. Ha ennyit nem tudtok a jatekosok fele megtenni, ami fel evig befolyasolja a jatekelmenyuket az adott szeron, akkor jogos a kerdes: minek mindez? Hasztalan a kepmutato erofeszitesetek mert olyan mintha falakhoz beszelnenk. Ird le Storm: "engem csak a CM velemenye erdekel, a tobbit leszarom"
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Én csak azt mondom, hogy az ilyen stílus a játékosok részéről sem célra vezető, de nyilván könnyebb valami ellen beszélni, mint tenni érte. Továbbra is mondom, lehet jelentkezni supporternek és megfogja néhány elegedetlenkedo látni azt, hogy mi miről is beszéltünk ezidáig.
Én azért jöttem ide, hogy a játékosokat képviseljem és bármelyik kollégámat megkérdezed ezt 100%ban alá is fogják támasztani. Viszont az ilyen stílussal abszolút nem fogtok elérni semmit és igazából nem jöttem rá a célodra ezzel kapcsolatban.

@4 0 4 az eddigi többség továbbra is az ortorony mérlegén van. Ez a világ dolog sem tiszta. Ennyi erővel v58on a felhasználók is panaszkodjanak, mert tegyük fel, hogy v63 Ortornyos vilag lett aztán ők onnan jöttek.

Viszont most érkeztem el arra a pontra, hogy nem fogok veletek eszmecserét folytatni, mert valakivel nem lehet, másoknál pedig süket fülekre találok.
Bármilyen probléma esetén lehet keresni a csapatot és a csapat tagjait a Support rendszerben.

Kellemes estét és további jó játékot kívánok nektek.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.392
Én csak azt mondom, hogy az ilyen stílus a játékosok részéről sem célra vezető, de nyilván könnyebb valami ellen beszélni, mint tenni érte. Továbbra is mondom, lehet jelentkezni supporternek és megfogja néhány elegedetlenkedo látni azt, hogy mi miről is beszéltünk ezidáig.
Én azért jöttem ide, hogy a játékosokat képviseljem és bármelyik kollégámat megkérdezed ezt 100%ban alá is fogják támasztani. Viszont az ilyen stílussal abszolút nem fogtok elérni semmit és igazából nem jöttem rá a célodra ezzel kapcsolatban.

@4 0 4 az eddigi többség továbbra is az ortorony mérlegén van. Ez a világ dolog sem tiszta. Ennyi erővel v58on a felhasználók is panaszkodjanak, mert tegyük fel, hogy v63 Ortornyos vilag lett aztán ők onnan jöttek.

Viszont most érkeztem el arra a pontra, hogy nem fogok veletek eszmecserét folytatni, mert valakivel nem lehet, másoknál pedig süket fülekre találok.
Bármilyen probléma esetén lehet keresni a csapatot és a csapat tagjait a Support rendszerben.

Kellemes estét és további jó játékot kívánok nektek.

V58 v68 idejében is menni fog xD
 

Deleted User - 1545547

Vendég
Én csak azt mondom, hogy az ilyen stílus a játékosok részéről sem célra vezető, de nyilván könnyebb valami ellen beszélni, mint tenni érte. Továbbra is mondom, lehet jelentkezni supporternek és megfogja néhány elegedetlenkedo látni azt, hogy mi miről is beszéltünk ezidáig.
Én azért jöttem ide, hogy a játékosokat képviseljem és bármelyik kollégámat megkérdezed ezt 100%ban alá is fogják támasztani. Viszont az ilyen stílussal abszolút nem fogtok elérni semmit és igazából nem jöttem rá a célodra ezzel kapcsolatban.

@4 0 4 az eddigi többség továbbra is az ortorony mérlegén van. Ez a világ dolog sem tiszta. Ennyi erővel v58on a felhasználók is panaszkodjanak, mert tegyük fel, hogy v63 Ortornyos vilag lett aztán ők onnan jöttek.

Viszont most érkeztem el arra a pontra, hogy nem fogok veletek eszmecserét folytatni, mert valakivel nem lehet, másoknál pedig süket fülekre találok.
Bármilyen probléma esetén lehet keresni a csapatot és a csapat tagjait a Support rendszerben.

Kellemes estét és további jó játékot kívánok nektek.

1 dologra valaszolj kerlek: azt allitod, hogy nem tudnatok kozolni a valasztasi lehetosegeket a beallitasokrol ?
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
en is nagyon sok mindennel tudok azonosulni, de a szerverbeallitast letrehozo moderatornak a hozzaallasa nem tetszik.
De attol hogy ki allitjatok oket a ter kozepette es Meg dobaljatok oket rohatt zoldseggel en Ugy gondolam nem lesz hatekony. Csak el veszitsuk hogy kommunikaljanak velunk Ugy mint eddig. Asztan ha reopennek a bannok Meg fel leszunk feszulve. En szerintem mind a ket oldalnak van igaza de most eszt attak a fenti hatalmak. Kerlek szepen titeket hogy ne verjetek emiatt egymast szokkal.
 

Fives

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.003
A fő probléma az hogy az InnoGames-t nem érdekli a magyar kh mivel nem hoz nekik elég profitot.Mikor én elkezdtem klánháborúzni egy reklámban láttam hirdetve és bereggeltem ez 11 éve volt.Igaz volt egy 4 éves kihagyás de azóta sem látom hogy hirdetnék vagy reklámoznák a játékot.A supporterek meg azért vannak hogy legyen kit piszkálni de gondolom ezzel tisztában voltak mikor elválalták.
Ott az önlájk :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

Deleted User - 1545547

Vendég
De attol hogy ki allitjatok oket a ter kozepette es Meg dobaljatok oket rohatt zoldseggel en Ugy gondolam nem lesz hatekony. Csak el veszitsuk hogy kommunikaljanak velunk Ugy mint eddig. Asztan ha reopennek a bannok Meg fel leszunk feszulve. En szerintem mind a ket oldalnak van igaza de most eszt attak a fenti hatalmak. Kerlek szepen titeket hogy ne verjetek emiatt egymast szokkal.
Nem, nincs igazad.
"most eszt attak a fenti hatalmak"
Jo lenne tudni vitatkozni, nem pedig veszekedni, azon belul pedig ertelmezni. Nem azert szidom oket, hogy nem azok a beallitasok amit megszavaztunk, hanem, hogy nem teszik publikussa a lehetosegeket, azt ami ugymond kijar a jatekosoknak, ha mar ok jatszanak.
 
Fent