Világ 62 Csevegő

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Sziasztok!
Már rég voltam, úgyhogy gondoltam kicsit megint felkavarom az állóvizet.

"... szept 14, 17:06
Ez elég relatív.
Tony stark nagy arccal belétek állt, aztán el lett hordva a ..csába :D
Mai napig nem értem mi történt ott.
Robland helyettesítve volt, mert nyaralt, de a helyettes elfelejtette :DDD

Szóval nálunk is vannak olyan dolgok amiktől felszalad a szemöldök, kár lenne tagadni.
Vezetőség stabil, most erősítettünk. Volt egy szép támadásunk szervezve, nemsokára megy a kötvetkező. Minden posztra van egy ember, nincs egyeduralom.
Nyilván most kicsit ment a szekér nálatok ezekkel a foglalásokkal, de nem árulok el nagy titkot ha azt mindom, hogy hamarosan egész klános armát fogtok kapni, ami ellen sok mindent nem lehet csinálni. Azt mondom 3 ilyen és eltűnik a GMF. Megvannak a magunk hibái, de szükségünk van jó játékosokra, nektek pedig további biztos játékra, csapatra
"

Azt mondod Rinnen? Vagy hapci, vagy éppen ki lép be abba a fiókba 3 naponta. :)
Nem hiányoltunk kicsit sem :rolleyes:
 

-Hannibal-

Member
A reakció pontszáma
58
Én is bátorkodtam beszélni a tagjaiddal, és csak ilyen leveleket kapok a legaktívabb játékosaidtól. Szerintem előszőr próbálj meg abból a katyvaszból amit te klánnak hívsz, valami egységet kovácsolni, és utána akarj tovább toborozni. Apropó, toborzás. Ebben is megmutatkozik hogy te/ti milyen emberek vagytok. A saját cipőfűzőtöket nem tudjátok bekötni egyedül, és ezért beolvasztjátok azt a spártát akit eddig itt a fórumon szaroztatok. Majd kopasz multiját bent hagyjátok vezéri jogokkal, hogy felzabáljátok azokat a tagokat akiknek kikuldtetek egy körlevelet arról hogy ne lépjenek ki a spártaból mert a Random szövetségesei lesznek. Gusztustalan.

Elhiszem hogy félsz. A GMF egy szörny. Egy olyan szörny amit te/ti teremtettetek meg a töketlenkedésetekkel, a szervezetlenségetekkel és a 0 vezetőségetekkel. Szóval ahelyett hogy a szádat jártatod és a tagjaimat próbálod "Armákkal" riogatni (Armának hívod azt a támadás katyvaszt amibe belebuktatok 15+ nukeot és elhoztatok 3 falut) azelőtt próbálj meg valami olyat csinálni hogy legalább a saját tagjaid klánnak tudják hívni azt a valamit. :)



".... tegnap ekkor: 17:17
Akivel akartok, de sok aktiv embert erre nem talaltok.
Maradnek szivesen mert sok energiat, idot es pp t hasznaltam fel itt, de max hozzatok tudni menni, igy jatek kozben elvbol nem valtok mar
... Tegnap ekkor: 17:16
Nemar... Kivel fogunk mi harcolni?
... tegnap ekkor: 17:15
Befejezem itt, vicc az egesz, amit muvelnek :D
... tegnap ekkor: 17:14
Csókolom!

Van már templom, vagy még várnom kell? "


Mulan.
vagy szólítsalak a rendes neveden?
gyerekkorom óta ismerlek, de amit te Velünk szemben leműveltél inkább hallgass.
Hallgass és jó mélyen.
Van egy mondás tudod... Fehér ember nem felejt.

Sokan utálnak engem, nem szeretnek, de mikor meghallották azok akik itt maradtak az N.K-ba mit műveltél(bizonyítékokkal) mindennek neveztek csak épp szép embernek nem. tudod a facebook messenger üzenetek tudnak árulkodni azoknak akik ott vannak(nevedet kitakartam ahogy a profilképedet is). akik átmentek azok is pontosan tudják mit műveltél. tehát te a toborzásokról mélyen hallgass. Lehet engem utálni, nem szeretni de egy szavahihetetlen,becstelen ember vagy. Velem, akit gyerekkorod óta ismersz. Pont tőled nem vártam ezt.

ezek után hajrá random,Exos bármelyikőtök is nyeri a szervert, csak ne a GMF legyen.

Pali
 

Deleted User - 1287358

Vendég
Armának hívod azt a támadás katyvaszt amibe belebuktatok 15+ nukeot és elhoztatok 3 falut) azelőtt próbálj meg valami olyat csinálni hogy legalább a saját tagjaid klánnak tudják hívni azt a valamit. :)

Jó hát nehezen buktok úgy falut, hogy akitől viszünk egyet azt utána kirakjátok, hogy ne rontsa a statisztikát :p
 

-Hannibal-

Member
A reakció pontszáma
58
ezzel egyet kell értenem...
emellett ha tudnátok mennyien utálják, és akarják a való életben megverni itt ahol felnőtt.... :D
itt is tartozik itt-ott ahogy hallottam....

Pali
 
Fent