Világ 62 Csevegő

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.026
"A(z) Jelentkező kérdőív űrlap már nem fogad válaszokat. Ha Ön szerint ez csak véletlen lehet, vegye fel a kapcsolatot az űrlap tulajdonásával"

:( Hát így hogy fogunk jelentkezni?
Bocs de mivel ezzel a linkkel gyakorlatilag közkinccsé tette Barcsa a Google fiókomat, ezzel a nevem, fényképem és egyéb adataim, így kénytelen voltam feljelenteni személyes jogok megsértése miatt és az űrlapot törölni.

Egy dolog valamivel viccelődni és egy másik dolog nyílt fórumon közzé tenni valaki adatait.
 

Deleted User - 1545547

Vendég
Bocs de mivel ezzel a linkkel gyakorlatilag közkinccsé tette Barcsa a Google fiókomat, ezzel a nevem, fényképem és egyéb adataim, így kénytelen voltam feljelenteni személyes jogok megsértése miatt és az űrlapot törölni.

Egy dolog valamivel viccelődni és egy másik dolog nyílt fórumon közzé tenni valaki adatait.
Oh te ketszinu, jatekban is elkuldted levelben :(
 

toldi26-killer

Well-Known Member
A reakció pontszáma
593
Bocs de mivel ezzel a linkkel gyakorlatilag közkinccsé tette Barcsa a Google fiókomat, ezzel a nevem, fényképem és egyéb adataim, így kénytelen voltam feljelenteni személyes jogok megsértése miatt és az űrlapot törölni.

Egy dolog valamivel viccelődni és egy másik dolog nyílt fórumon közzé tenni valaki adatait.
ugye tudod hogy teljesen anoním a google doksi?
1600034404277.png

De hát minden nap tanul valamit az ember, mint pl te hogy lehetséges 17 támadást egy századba tenni.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Sosem leszek ilyen profi. Minden elismerésem, egész nap a gép előtt ülni és ilyen profin időzíteni. Nem játszanék veled se lövöldözős játékot :)

52de572358330992e2895406342df83a.png
Én már játszottam vele, de eléggé flamer a srác.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Bocs de mivel ezzel a linkkel gyakorlatilag közkinccsé tette Barcsa a Google fiókomat, ezzel a nevem, fényképem és egyéb adataim, így kénytelen voltam feljelenteni személyes jogok megsértése miatt és az űrlapot törölni.

Egy dolog valamivel viccelődni és egy másik dolog nyílt fórumon közzé tenni valaki adatait.
Miert is sert jogokat? Valahonnan hozza jutott ergo kiadtad, ergo tőled szarmazik. Plusz egy khs?kérdőívben milyen személyes adat található? A khs felhasználó neved max? Lol
Ne legyetek mar ennyire gyerekesek.
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
17 tamadast ilyen nagy idotavolsagra? Csalodtam Barcsaba azer na...

Legendary Waylant Meg I.K.val UK speeden beraktunk ennel tobbet 050 be. Eh...
500ert Legendary majd megtanitja hogy kell +250 ert en is. Az ar tartalmazza a adot is!
 

Tüptüptüp

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.673
Ha magadtól elküldöd 90személynek egy játékban, hogy jelenthetnél fel bárkit is, ez olyan mintha eldobnám a pénztárcám majd kiabálnék h ellopták

kiváló példa volt. szóval ha te meghívsz a házadba 15 embert, akkor onnantól bárki bemehet, mert másokat már meghívtál?

szerintem maradj a buff fiókok húzásánál, az legalább megy neked
 
Fent