Világ 61 Csevegő

Crixus a Veretlen Gall

Well-Known Member
A reakció pontszáma
439
Én csak egy noob vagyok, noob vezetőséggel, nemtom mirőlvanittnagybaszó


Én csak egy noob vagyok, noob vezetőséggel, nemtom mirőlvanittnagybaszó.

Dikkk, de krva jó noobok vagyunk táskáim, ha rá nézek a helyzetjelentésre.
Minden noob klánnak ilyen noob vezetőséget és ilyen noob startot kivánok ilyen nagyon jó arc, noob klántársakkal!
helyes, majd komolyan lesztek véve ha egy 3 kontis világra nem 200+ fővel mentek be, hanem tökösen 50-en :D
 

BumbleBi

Legenda voltam/vagyok/leszek. Maradok Respiivel:BB
A reakció pontszáma
297
Ha engem is befoglalnának, vagy abbahagynám ezt a világot, keresnék valami más elfoglaltságot az életemben és nem osztanám az észt folyamatosan olyan helyen ahol már semmi közöm semmihez. Főleg ha érezném, hogy abszolút senki nem kiváncsi rám.
 

Fives

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.003
helyes, majd komolyan lesztek véve ha egy 3 kontis világra nem 200+ fővel mentek be, hanem tökösen 50-en :D
Látom ez a tökösség nálad nagyon fontos itt egy online játékban, mit kompenzálsz vele? Amúgy megértem hogy neked nincs problémád azzal hogy sokan vagytok egy klánban (ha indulsz is valaha valahol) hisz 20-nál több ember nem tűr meg téged azok is max kényszerből.
na köszöntem további jó okoskodást, villogtathatod az érettségid is ha muszáj ;)
 

Crixus a Veretlen Gall

Well-Known Member
A reakció pontszáma
439
Ha engem is befoglalnának, vagy abbahagynám ezt a világot, keresnék valami más elfoglaltságot az életemben és nem osztanám az észt folyamatosan olyan helyen ahol már semmi közöm semmihez. Főleg ha érezném, hogy abszolút senki nem kiváncsi rám.
else kezdtem :D
Nagyon szivesen osztom az észt itt, belefér nekem ez a pár perc :D
 

Deleted User - 1530803

Vendég
Én meg azt hittem ha nf-es leszek akkor megjarok egy top klánt és lehetek valaki. Erre továbbra is egy senki vagyok... FeelaBadMan
 
Fent