Világ 61 Csevegő

Deleted User - 1530803

Vendég
Nincs meg a watch outos memem telon de rollerka egy igazi buli huligan!
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Mindenki dobálózik itt azzal, hogy jó vezető vagy nem jó vezető. Amúgyis, mikor jó vezető valaki?
Ez eléggé sok tényezős és sose lehet ezt feketén fehéren kijelenteni valakire.
Én amúgyse arról beszéltem fentebb se, hogy Red milyen vezető, hanem hogy a csigák ilyen szintű ocsmányolása a gerinctelenség. A kettő különbözik egymástól elég rendesen.

További válaszra ne számítsatok tőlem, tőlünk,
Nem tudom, de van valami nublédör na őt ne kérdezd. XD
 

dezoox

Member
A reakció pontszáma
71
Na hóhehó...

Mi a tököm van itt?
Azért már sok ami sok @Ben Solo . Mindig a kémek a hibásak, mindig a kémek így, mindig a kémek úgy...
Legyél egy tökös vezér, s olyan bagázsal gyere játszani, akit ismersz. Gondolom lehet tudod felvetted Öcsémet is a klánba, sőt joggal bír el. De persze ezt Te honnan tudnád... Vagy mégsem Öcsém? Vagy mégis Öcsém? Hm... jó kérdés lesz! :)

De lapozzunk..
Én alapból nem szeretek kémekkel játszani, sőt.. ha infót akarok megtudni meg tudnom én egy sima beszélgetés alatt, bármit amit akarok. Nem kell nekem ahhoz kém. Én szeretek védekezni, s tanulok támadni. Ennyi. S evvel azt akarok kifejezni, hogy a HCS-t a szádra ne vedd, mert mi sem vettük, hogy a Stark klán, annyira noob, hogy csak belsőkből és anyuka pénzéből tudd megélni. Ami igaz is lenne, de hagyjuk; szart se érdekel ez.
Ha bajod van Redd-el vagy velem, vagy bárkivel, akkor mond ki a szemébe, legyél annyira tökös ember, hogy kimond. Ha meg nem itt akarod kimondani a véleményed, amire tanuk voltunk, hogy kimondtad, hálIstennek van google-fórdítóba felolvasó, aztán az első 5000 karakter felolvasta, továbbá túl unalmas volt, ink. megnéztem lányommal egy mesét. Szóval akkor ahogy én is mondtam, gyere skypera, gyere messenger, gyere facebook, vagy még jobb, gyere találkozzunk a játszótéren, míg a gyerekek hintáznak mi elbeszélünk. Nincs evvel semmi baj. De a HCS-t ne vedd a szádra mert nincs jogod. Nincs jogod egykalap-alá venni mindazt a többi Társam aki velünk van. Tudod van az a mondás, hogy "aki a Te ellenséged, lehet nekem a barátom". S az, hogy nem lépek ki én, vagy más Társam a klánból az hülyeség. Igen is vannak konfliktusok, igen is veszkedünk mi is, igen is van ami nem tetszik nekünk is, de egy civilizált baráti Társaság vagyunk. Ahol a dolgokat megbeszéljük. Lehet Veled Red egy szarházi, de engem mit érdekel, leszarom. Engem tisztel és én is Őt, és akkor kinek mi köze? Senkinek semmi köze hozzá. Ahogy én is nem szeretek Tőletek pl. valakit, attól még Veled jóba lehet.

Másik dolog, a klán név. Ti miért lettetek Stark? Mert van az a film-bábszinház a GameOfThrone? Innen jön a név? Mi alapja? Vagy akkor kössek már bele a Te nevedbe is: Ben Solo? Solo-ba nyomod mindig? Vagy az ilyen fajta mesefilmeket nézel? Gyere le ember a földre és élj mint egy rendes ember, nem a galaxysba, ilyen olyan neon lámpákkal...

Lehetne kötekedni mindennel, de egy Csiga se tette. Soha nem jött senki ki, s kötekedjen Veled, vagy a klánoddal.

Mi, mint a HCS klán egyik őskori játékosa, egykori vezére, mostani veteránja, kib@szott sok ismeretséggel rendelkező ember, ki merem jelenteni, hogy a Társaim egy-az-egyben ha nem is nyílványíják ki, de tisztelik alap-szinten mint a DA-t, mint a Stark klánt.
Az, hogy Te meg Red nem szeretitek egymást, leszarom. Magasról.

De mi tiszteljük az ellenefeleket, így elvárjuk, hogy Ti is tiszteljetek.

Tisztelitek az ellenfelet?:D
"Átlagos csiga hétvége". Miért csiga hétvége? Mi jogon nevezel te bármilyen hétvégét egy kh szerveren csiga hétvégének? Pláne, hogy falut buktatok arma közben... Meg amikor a gosr-tól hoztunk falukat, te írtad hogy jaj hát csak a DA HCS háborút kell nézni, mert ugye a szövetséges klán akkor bukott falukat, próbáltad manipulálni a statisztikák megközelítését. Ez nem arról árulkodik, hogy te annyira tisztelnéd az ellenfeleidet :D

Lehetne kötekedni mindennel, de egy Csiga se tette.
Ez már ott megbukott, hogy te azt mondod, nem érdekel hogy red mit szájkaratézik @Ben Solo-val vagy lupóval. Akkor mégis csak volt kötekedés csigás részről nemde?

Most persze érezheted azt, hogy én kötekedni jöttem ki, nem így van, csak eléggé ellentmondasz saját magadnak több pontban is.
 
Fent