Világ 60 Csevegő

Tüptüptüp

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.673
2016 novembere óta 7 szerveren indultam el játékosként és kivétel nélkül minden egyes szervert megnyertem 3 különböző kláncsalád tagjaként, mindeközben pedig bekerültem abba a szűk egykézen megszámolható társaságba is akik klánvezérként 4 szervert nyertek meg.

legend :cool: én a helyedben mindenképpen megveregetném a saját vállamat, az adott időszakban ennél több győzelemmel talán csak zolax rendelkezik
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Ha az ember nem lehet büszke az eredményeire,amikért megdolgozott,akkor mi értelme elérni őket? Szégyelljem és tartsam titokban,csináljak úgy mintha semmiség lenne amire mindenki képes amikor csak úgy szottyan kedve? 4év alatt 7 magyar szerveren több mint 2000 falu, 360millió legyőzött egység , 261 napi díj, számtalan indításokkal töltött nap, megannyi kivédekezett arma, eközben klánvezetés , armaszervezés, stb, és mindez a mindennapi dolgok mellett. Szóval lehet gúnyolódni és piszkálódni, de aki arra próbál utalni,hogy mindez a véletlen műve és nem értem el semmit,az nyugodtan múljon felül. Ellenkező esetben pedig tartsa meg a véleményét magának és csókolja meg a nemesebbik felem... :D
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Úgy látom jacke csokolgatja a nemesebbik feled, meghagyjuk neki.
01-szarkasztikus-bravo.gif

04-hat-persze.gif

10-ezt-nem-hiszem-el.gif
28-csalodottsag.gif
27-elismeres.gif
 

Tüptüptüp

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.673
Ha az ember nem lehet büszke az eredményeire,amikért megdolgozott,akkor mi értelme elérni őket? Szégyelljem és tartsam titokban,csináljak úgy mintha semmiség lenne amire mindenki képes amikor csak úgy szottyan kedve? 4év alatt 7 magyar szerveren több mint 2000 falu, 360millió legyőzött egység , 261 napi díj, számtalan indításokkal töltött nap, megannyi kivédekezett arma, eközben klánvezetés , armaszervezés, stb, és mindez a mindennapi dolgok mellett. Szóval lehet gúnyolódni és piszkálódni, de aki arra próbál utalni,hogy mindez a véletlen műve és nem értem el semmit,az nyugodtan múljon felül. Ellenkező esetben pedig tartsa meg a véleményét magának és csókolja meg a nemesebbik felem... :D

hú, váó, micsoda számok. ezek mondjuk valóban nem mindennapi mennyiségek. az összfarmodat a 7 szerón nem akarod leírni?

van különbség aközött, hogy szégyelled és titokban tartod az ereményeidet, meg aközött hogy egy lenyűgöző tornamutatvánnyal a saját seggedet nyalod tisztára, és még azt is várnád hogy mások is beszálljanak a nyalakodásba. egyébként igen, nyugodtan csinálhatnál úgy, mintha semmiség lenne. nyilván nem képes rá mindenki. a felső 50%-ba tartozol a magyar kh-ban. nade! csak szeretném érzékeltetni, hogy mennyit érnek azok a számok, amiket te olyan büszkén lobogtatsz, mintha a világ legnagyobb játékosa lennél. kicsit kipróbálom ezt az önseggnyalást.
  • csak v47en több falum volt, mint neked a 7 szervereden összesen.
  • a 47es LE-m sajnos csak 312milla volt, de szalának pl 428
  • csak v47en 264 napi díjam volt (v29en meg 359, csak a te kedvedért számoltam meg őket), ami mindkettő több, mint neked a 7 szerón össz
  • támadásokat elküldeni majdnem mindenki tud. átlag 286 falud volt szerók végére, nem sűrűn kellett több100 nukekat kiszórnod. ezt elég sokan felülmúlják.
  • azt mondjuk hallottam, hogy védekezésben nagyon jó vagy. néhol több armát védesz le, mint amennyit az ellenfél összesen küld. erre tényleg kevesen képesek. és micsoda armák lehetnek azok, ha 186 milla LEV-et szedtél össze 7 világ alatt (megszámoltam neked.) az 100milla híján annyi, mint parik kingé 58on, hogy ne csak 47es példákat hozzak.
ehhez a félelmetes eredménylistához 7ből 5 szerveren dualtárs kellett, szóval gondolom hogy a "hatalmas" befektetett munka egy részét ő végezte el. a klánt sem egyedül vezeted, az armákat sem kizárólagosan te szervezed. gondolom.

remélem folytatod még, én tényleg várom a további emberfeletti statokat a 7 világodról!

amúgy 64re valszeg bemegyek pp-zni, ha gondolod nyugodtan regeljetek rám 3 klánnal, és mutassátok meg ki a főnök! ott tali
 

Vadi72

Well-Known Member
A reakció pontszáma
518
Ha az ember nem lehet büszke az eredményeire,amikért megdolgozott,akkor mi értelme elérni őket? Szégyelljem és tartsam titokban,csináljak úgy mintha semmiség lenne amire mindenki képes amikor csak úgy szottyan kedve? 4év alatt 7 magyar szerveren több mint 2000 falu, 360millió legyőzött egység , 261 napi díj, számtalan indításokkal töltött nap, megannyi kivédekezett arma, eközben klánvezetés , armaszervezés, stb, és mindez a mindennapi dolgok mellett. Szóval lehet gúnyolódni és piszkálódni, de aki arra próbál utalni,hogy mindez a véletlen műve és nem értem el semmit,az nyugodtan múljon felül. Ellenkező esetben pedig tartsa meg a véleményét magának és csókolja meg a nemesebbik felem... :D
amúgy én próbálok rájönni hogy honnan árad ez a fenemód nagyképűség amit mostanában produkálsz de valahogy nem tudok rájönni :D
megkaptad az érettségit, vagy esetleg lediplomáztál?
vagy lett egy barátnőd aki megrángatta a nemesebbik feled aztán lett egy kis önbizalmad vagy esküszöm nem értem :D
azt meg én mint abszolút fs ellenes is sértően nézem ahogy sehol nem említed meg azokat a vezéreket akik segítettek neked sőt inkább sok helyen szervezésben nekik köszönhető a siker nem pedig neked gondolok itt ádira,halottasra vagy éppen barnira mert tudomásom szerint mind3 tag elég sok mindent tett azért sőt talán még nálad is többet hogy az fs most ott legyen ahol,de ennek ellenére te sehol nem teszel említést róluk meg igazából senki másról sem csak magadat fényezed már itt mióta pedig egyedül te semmit nem érsz..nem vagy egy húzó játékos akin múlik egy szerver nem vagy egy olyan szervező aki nélkül az fs meghalna mert mint felsoroltam az előbb pótolható vagy ilyen téren is..ami igazából a te érdemed az az hogy megalakítottad az fs-t és a te neved alatt fut de ezen kívül sajnos szembe kell néznek a makacs igazsággal hogy semmi olyat nem tettél le amit ha nem vagy más nem csinált volna meg helyetted.
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Igazad van ó nagy Dév!! v47 roppant szoros világ lehetett. Össze is szedtél rajta 2200 faluval 30milla LEV-et,biztos sokat támadtak. v29en is majdnem 25milla LEV összejött 1650 faluval,ott is rendkívül sokat védekezhettél. Ennek fényében teljesen jogos belekötnöd abba,hogy engem nem támadtak eleget,ugye? Csak annyit,mint átlagban téged. A sok támadód meg nem abból volt,hogy 90%-os támadóaránnyal ütötted az ellent aki vissza sem támadt és véletlenül se habzsoltad az ingyenfalukat a szerver egészében ugyebár. Anti a videóidat még úgy is messziről elkerülöm,hogy nem láttam őket :D
 

Tüptüptüp

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.673
Igazad van ó nagy Dév!! v47 roppant szoros világ lehetett. Össze is szedtél rajta 2200 faluval 30milla LEV-et,biztos sokat támadtak. v29en is majdnem 25milla LEV összejött 1650 faluval,ott is rendkívül sokat védekezhettél. Ennek fényében teljesen jogos belekötnöd abba,hogy engem nem támadtak eleget,ugye? Csak annyit,mint átlagban téged. A sok támadód meg nem abból volt,hogy 90%-os támadóaránnyal ütötted az ellent aki vissza sem támadt és véletlenül se habzsoltad az ingyenfalukat a szerver egészében ugyebár. Anti a videóidat még úgy is messziről elkerülöm,hogy nem láttam őket :D

na várjál. nekem 100milla LEV-em volt 3 világon, ami átlag 33 világonként, neked 186milla 7 világon, ami 26.5 világonként. a te védekezésed brilliáns, megannyi levédett arma, engem meg nem is támadtak? :D gecc, te aztán a racionalitás mintapéldánya vagy.

igazad van egyébként, nem sok támadást kaptam 47en. általában Fire, astaw és takacsdani voltak a célpontok, mind3 fiók könnyebben üthető volt, mint az enyém. a 90%-os támadóaránnyal azért top1 támogató voltam (gyanítom hogy magasan több támogató LE-vel, mint ami neked a 7 világodon összesen összejött), és az ingyenfalukon azért összeszedtem 200millió+ LET-et. az utolsó bő 1000 falu foglalása egyébként valóban ingyenfalu habzsolás volt (kb mint amennyire a ti szervereitek szoktak lenni az elejétől), miután teljesen összeroppant a 100. csak én nem ütöttem magamat a végén, így a LET-em nem lett 500millió a végére. pedig tolhattam volna egy kis zászlózást, lett volna miből!

v29et meg kár ragozni, ingyenszerver volt. ezt sose tagadtam.
 
Fent