Világ 60 Csevegő

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.217
Voltam a fiókjában nem egyszer, hidd el, a LET tud abból is jönni, hogy az ember ért a támadáshoz ;)

V39 8,5m supp
V45 1,2m supp
V46 2,7m supp
V51 8,5m supp
V55 9,4m supp
V60 2,5m supp

Összesen 32,8m supp

dév:

V47 77,6m supp

90% támadóval biztos összedobálta a nukeokat, azért volt olyan domináns supp egész szeró ideje alatt, nem? :)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.217
hKveGhv.png


Két ember rakott ki eredményeket, és likóták annak a kommentjét, akinek ott vannak az aláírásban az "eredményei"

6i6R5to.png
 

Deleted User - 1534977

Vendég
Ha az ember nem lehet büszke az eredményeire,amikért megdolgozott,akkor mi értelme elérni őket?
Mennyivel szebb lett volna ha mas rakja ki (anelkul, hogy megkerd) es nem magadat akarnad fenyezni?

Innentől kezdve mindenki tudja mire számíthat ellenünk, senki ne lepődjön meg - mi szóltunk előre.
Ez csak szerintem cringe?
 

Deleted User - 1534977

Vendég
@Lightrex, azt elfelejtetted odairni, hogy tovabbi plecsnilopasokra is nyitottak lesztek, ebben a kepessegben biztos vagyok, hogy senki nem ketelkedne :rolleyes:
 

45legio

New Member
A reakció pontszáma
18
Sziasztok!

Még talán ide a külső fórumra1x sem írtam semmit de most pár gondolatom mégis megosztanám veletek.

Light FS szervereken duáltársaként játszadoztam így mindent láttam én is. Az FS klán eredményei vitathatatlanok!
Felesleges és értelmetlen kiragadni belőle fél mondatokat felesleges azon rágódni kinek mennyi lev/let pontja van vagy épp miért nem köszöni meg light a többi FS vezetőnek az eredményes játékát mert itt mindent szépen leírt csak egy kis jóindulattal kell elolvasni minden sorát :D :D

Kiemeltem hátha úgy jobban olvasható - nagyon nagyon köszönöm Én is Light nak ezt a lehetőséget amit nekem ez a hihetetlenül sok játékélmény jelentett többezer oldalnyi privát beszélgetés van mögöttünk és nagyon köszönöm az FS klán minden játékosának ezt a szervereken át kiemelkedő teljesítményt hozzáállást stb.

A Légiók


Kedves Hölgyek-Urak!
Tartozom néhány bejelentéssel.

Először is hamarosan vége v58nak is és jól megérdemelt pihenőre megyek. Évek óta gyakorlatilag folyamatosan játszok és brutális mennyiségű energiát illetve időt fektettem ebbe a játékba. 2016 novembere óta 7 szerveren indultam el játékosként és kivétel nélkül minden egyes szervert megnyertem 3 különböző kláncsalád tagjaként, mindeközben pedig bekerültem abba a szűk egykézen megszámolható társaságba is akik klánvezérként 4 szervert nyertek meg. Nem fogok hazudni,az utóbbi időben picit ki is égtem,el is fáradtam. Ahány ezer órát és amennyi álmatlan éjszakát töltöttem ezzel a játékkal ez nem is túlságosan meglepő. Köszönettel tartozom a Fekete Sereg minden tagjának a kivételes eredményekért amelyeket az elmúlt évek során elértünk. Rengeteg ember megfeszített munkája kellett hozzá,rengeteg különleges emberé,akik bár néha az idegszálaimon táncoltak mégis kiemelkedtek a tömegből és amikor kellett maximálisan odatették magukat. Külön köszönettel tartozom 45legio-nak aki a 7ből 5 szerveren velem tartott duál-társként és vitathatatlanul nagy érdemei vannak a sikerekben. Ugyancsak hálás köszönet Halottaskocsinak akivel az FS-t gyakorlatilag a semmiből építettük fel hosszú évek alatt hihetetlen munkával. Az utóbbi időben háttérbe vonulása ellenére is elmondható róla,hogy az elmúlt szerverek sikereiből hatalmas része volt és nélküle egészen másképpen alakult volna ez a történet. Köszönet minden FS tag részére a barátságért,az odaadásért, a kitartásért és azért,hogy újra meg újra fogcsikorgatva is odatettétek magatokat ha szükség volt rá. Vigyázzatok magatokra és vigyázzatok egymásra!

Az FS visszatérésével kapcsolatban is tartozom pár bejelentenivalóval. Az utóbbi másfél szerver során a tisztelt kívülálló brigád nemhogy nem adta meg nekünk a tiszteletet amiért megdolgoztunk,hanem egyenesen nevetség tárgyaként kezeltek minket jópár esetben. Kérdőre vontak minket miért panaszkodunk szerverbeállítások miatt, miért nem indulunk olyan szervereken ami másoknak felel meg,miért nem mi alkalmazkodunk más klánokhoz,stb. Emiatt úgy döntöttem pár régi hagyománynak véget szakítok. Nem lesz több panaszkodás. A jövőben az FS klán NEM fogja bejelenteni az indulását a szerver kezdete előtt,sőt csak késéssel fog érkezni szerverekre ráregelve olyan klánokra amelyeknek vezetői és meghatározó tagjai az elmúlt évek folyamán nem álltak ki ellenünk mégis folyamatosan sértegettek minket. A Fekete Sereg nem fog a szervereket megelőzően toborozni kívülállókból,viszont a lehető legerősebb kerettel fog kiállni visszatérő nagy nevekkel és sokszoros szervergyőztes FS tagokkal. Bekerülni hozzánk a jövőben nehezebb lesz,mint valaha volt. A szerverek során a háború az FS klánok számára az utolsó ellenséges falu befoglalásával fog véget érni, a kitűzött cél a lehető leggyorsabb győzelem és a 100%-os területi dominancia lesz akkor is ha a végjáték ezt nem követeli meg. Innentől kezdve mindenki tudja mire számíthat ellenünk, senki ne lepődjön meg - mi szóltunk előre.
 

MASK0N

Active Member
A reakció pontszáma
235
Mi itt a v60-on kb a végéig azt hajtogattuk, hogy le a kalappal az FS előtt, hogy jár a tisztelet stb.
Aztán a végén elkezdődött egymás ütése a plecsnikért amire 1 tag kivételével minden ide posztoló FS tag úgy reagált, hogy az teljesen jogos dolog. Itt bukott a tisztelet.

Nincs ezzel baj amúgy, mert a mai világban nem lep meg szerintem ez már senkit csak nem kell meglepődni amiért bohócoknak lettetek sokan nézve.
 
A reakció pontszáma
1.189
Mi itt a v60-on kb a végéig azt hajtogattuk, hogy le a kalappal az FS előtt, hogy jár a tisztelet stb.
Aztán a végén elkezdődött egymás ütése a plecsnikért amire 1 tag kivételével minden ide posztoló FS tag úgy reagált, hogy az teljesen jogos dolog. Itt bukott a tisztelet.

Nincs ezzel baj amúgy, mert a mai világban nem lep meg szerintem ez már senkit csak nem kell meglepődni amiért bohócoknak lettetek sokan nézve.

Az nem a plecsnikért volt, hanem a zászlókért! Ne legyél már ilyen rosszindulatú :D
 
Fent