Világ 60 Csevegő

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.384
Én nem dolgoztam védekeztem a fiókomba éjjel nappal? Áprilistól- Agusztusuig? utána már csak azért nem mert elfogyott a nagyrabecsült ellenfél...
Sok armát védett? Én mennyit védtem, keveset? És az én fiókom nem triál fiók nem hárman védekeztünk mint a legendák.
Túlerő? Komolyan? :D Brigeburners ütötte néha igen. Engem a Winter a Soa és a Gosm komplett északkeleti kontines rám jött. Mi se bizonyitja jobban mint 06.16-án több egységet védtem le mint Slade 08.28-án. Szóval miről is beszélünk? :) Ki védekezett éjjel nappal? Rám mindent lehet mondani de hogy nem védekeztem végig azt nem.

Sladenél a védekezés azt jelenti hogy beton falukra várja hogy jönnek a nukék? Mert én ezt látom most egy hónapja kb. Egy hónappal ez előtt a szerver gyakorlatilag eldőlt, neked üresek a faluid és mind Sladenel vannak hogy tudjon védeni. Na azt mond meg hogy ennek mi értelme van? Ez a védekezés? Ezért érdemelne bármit is? csak kérdezem.

Nincs értelme a szerveren játszani kb 1 hónapja, nincs ellenfél se senki. De Slade még mindig fent van és várja a nukékat hogy őve legyen a top 1 LEV. Ez a szint? ehhez kell alkalmazkodni?

Nézd meg a LE pontok alakulását a szerver kezdete óta, utána mondj nekem bármit is hogy ki mit érdemelt meg.

A sok troll aki nem is játszik a szerveren minek szól bele? Fogalma sincs a dolgokról, 3 hete nem írt ide senki erre persze gyűlnek a trollok. Unatkoztok vagy mi van?

Mondhatsz bármit plecsniért ütni magad nagyon szánalmas
 

a Vajda

Well-Known Member
A reakció pontszáma
2.265
Szerintem is gusztustalan ellopni mas elol a plecsnit amiert megkuzodottek.
Angel szerintem nincs szukseged ilyen áron a plecsnire, amit lehetett kihoztal a szerverbol, de amit esetleg felepitettel a honapok alatt ne rombold le ezzel a szarsaggal, szerintem nektek sem mindegy hogyam itelnek majd meg titeket.. En amit lattam toletek a szerver soran ameddig aktivan jatszottam, azt sokkal tobbet er, mint az a kibaszott plecsni.. Sokat vedekeztetek es jol csinaltatok, amot koszonunk is, de szerintem van ebben a jatekban fairplay, legalabbis em hiszek benne. Nincs szukseg arra, hogy elcsaljuk ezeket a plecsniket, senki nem lesz tole jobb, ha plussz plecsnije van, de ha valaki szerez plecsnit, akkor szerezze tiszteseggel
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.384
Ez azért több helyen vérzik remélem tudod
Ha én 1 ellenfél ellen védekeztem annyit mint te 3 klannal szemben akkor elég gyenge armak mehettek...
Védekezés miről szól? Betonba várom a támadást ez a védekezés vegdosni is tudok nyugi :) ja arról nem beszélve hogy támogatóba se véletlen vagyok top 3 ba :) nem véletlen van a legtöbb támadó pontom az összes északi klán közül... gondolom téged a klanod egyszer se soha nem védett a szerveren.
Mindig egyedül magad...
Nyugodt szívvel csald el mert te meg érdemled :)

Amúgy tudtommal v53mon ugyanúgy lenyultátok Viskó plecsniét szóval nem vagytok jobbak egy fokkal sem.
 

Slade

Well-Known Member
A reakció pontszáma
300
Angyalka nem akarlak meg bántani de ha mindenki annyit le tett volna az asztalra mint a mi fiokunk nem így alna a szerver... Aki velünk szembe volt pontosan tudja ezt...
Az fs t mint klánt nem minősítem mivel ez magán akció és több taggal is jóba vagyok így a klannak gratulálok a győzelemhez.
 

Deleted User - 1545547

Vendég
Amúgy tudtommal v53mon ugyanúgy lenyultátok Viskó plecsniét szóval nem vagytok jobbak egy fokkal sem.
Igy van, a HAL ezt tette. Ambar Slade pont tiltakozott ellene, es nem szeretnek olyat mondani ami miatt megromlana a kapcsolata a haverjaival, de pont o volt az aki tenni akart ellene.
 

lm.angel

New Member
A reakció pontszáma
13
Szerintem is gusztustalan ellopni mas elol a plecsnit amiert megkuzodottek.
Angel szerintem nincs szukseged ilyen áron a plecsnire, amit lehetett kihoztal a szerverbol, de amit esetleg felepitettel a honapok alatt ne rombold le ezzel a szarsaggal, szerintem nektek sem mindegy hogyam itelnek majd meg titeket.. En amit lattam toletek a szerver soran ameddig aktivan jatszottam, azt sokkal tobbet er, mint az a kibaszott plecsni.. Sokat vedekeztetek es jol csinaltatok, amot koszonunk is, de szerintem van ebben a jatekban fairplay, legalabbis em hiszek benne. Nincs szukseg arra, hogy elcsaljuk ezeket a plecsniket, senki nem lesz tole jobb, ha plussz plecsnije van, de ha valaki szerez plecsnit, akkor szerezze tiszteseggel

Máté én köszönöm neked hogy annyit segítettél meg minden. Nem akartam semmi rosszat. Befejeztem a játékot és a külsőt is.

Ne támadjon senki többet engem, nem ér ennyit az egész. Ebben igazad van, de az a stilus amit itt egyesek megengednek magunkat még mindig kiakaszt.

NE TÁMADJON TÖBBET SENKI!!!
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.384
ezt most biztos azért nem értem mert buta vagyok

áruld már el milyen botokat használok, logokkal alátámasztva pls, ha nem tudsz alapot adni aggályaidnak miért pofázol bele abba ami nem is tartozik rád mellesleg? :D

Jaja fix azért nem érted :rolleyes:
Barcsussal ne foglalkozz csak szeretné ha a kéme lennél és így udvarol o_O
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.220
Máté én köszönöm neked hogy annyit segítettél meg minden. Nem akartam semmi rosszat. Befejeztem a játékot és a külsőt is.

Ne támadjon senki többet engem, nem ér ennyit az egész. Ebben igazad van, de az a stilus amit itt egyesek megengednek magunkat még mindig kiakaszt.

NE TÁMADJON TÖBBET SENKI!!!

Most, hogy nálad a vezetés már leállhatnak :D
 

ati.mached

Well-Known Member
A reakció pontszáma
4.111
Szép jó estét.
Hát erre kell hazaérnem 12 órás melóból?
Egyesekkel tényleg elszaladt a ló, mondhatni előkerült a nagy arc.
Jöttök itt az ingyen plecsnikkel, de csak nevetni tudok rajtatok :)
Megjegyzem, gyakran indul világ, lehet indulni ha kell a plecsni.
Ami sosincs ingyen.
Ez full kamu.
Szóval Mascon.
Kijösz ide és beszólsz, hogy szegény Slade haverodat megfosztják a Lev vagy a Le top1 helyezésétől.
Hát ez akkora kamu hogy a világ ilyet nem b@szott.
Ez hogy a francba jött ki neked?
Előbb itt elolvastam amit írtatok.
Én mindig, ismétlem mindíg fényképeket csinálok a LE ranglistákról.
Szokásommá vált több világ óta.
Előbb kerestem pár képet, ezrek,százezrek,milliós pontosakat, és mindig angel volt elöl. Mindig.
Slade rámírt aug végén. Kell-e falu meg ilyenek
Hogy Normandiának osztják, szive joga.
Nem érdekelt, ő dolguk.
Közelébe sem volt a top1nek.
Most, hogy rég eldőlt a szeró, Le pontokat kezdett gyűjteni.
Fogalmam sincs miért. Monsternek meg Archnak azt írta(tudtommal) hogy beáll eléjük mert kell a let pont. Közben meg Normandianak adta a faluit ingyen, mert haver.
Falunevek is erre utaltak.
Szóval végképp nem értem hogy mire ez a felhajtás, hogy Angel elveszi Slade-től a top1et.
Nem veszi el, megtartja.
Egész szerveren vezetett, nem szeretné elengedni.
Bár nem jó utat választott a megtartására, de csak Lightrex az aki ezt felróhatja neki.
És nem ti
Főleg nem olyanok akik a szerveren sincsenek.
Ha valakinek kellenek a képek a LE ranglistákról, szivesen àtküldöm neki privátba.
 

Halottaskocsi

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.067
Szép jó estét.
Hát erre kell hazaérnem 12 órás melóból?
Egyesekkel tényleg elszaladt a ló, mondhatni előkerült a nagy arc.
Jöttök itt az ingyen plecsnikkel, de csak nevetni tudok rajtatok :)
Megjegyzem, gyakran indul világ, lehet indulni ha kell a plecsni.
Ami sosincs ingyen.
Ez full kamu.
Szóval Mascon.
Kijösz ide és beszólsz, hogy szegény Slade haverodat megfosztják a Lev vagy a Le top1 helyezésétől.
Hát ez akkora kamu hogy a világ ilyet nem b@szott.
Ez hogy a francba jött ki neked?
Előbb itt elolvastam amit írtatok.
Én mindig, ismétlem mindíg fényképeket csinálok a LE ranglistákról.
Szokásommá vált több világ óta.
Előbb kerestem pár képet, ezrek,százezrek,milliós pontosakat, és mindig angel volt elöl. Mindig.
Slade rámírt aug végén. Kell-e falu meg ilyenek
Hogy Normandiának osztják, szive joga.
Nem érdekelt, ő dolguk.
Közelébe sem volt a top1nek.
Most, hogy rég eldőlt a szeró, Le pontokat kezdett gyűjteni.
Fogalmam sincs miért. Monsternek meg Archnak azt írta(tudtommal) hogy beáll eléjük mert kell a let pont. Közben meg Normandianak adta a faluit ingyen, mert haver.
Falunevek is erre utaltak.
Szóval végképp nem értem hogy mire ez a felhajtás, hogy Angel elveszi Slade-től a top1et.
Nem veszi el, megtartja.
Egész szerveren vezetett, nem szeretné elengedni.
Bár nem jó utat választott a megtartására, de csak Lightrex az aki ezt felróhatja neki.
És nem ti
Főleg nem olyanok akik a szerveren sincsenek.
Ha valakinek kellenek a képek a LE ranglistákról, szivesen àtküldöm neki privátba.
Kamuzol. Én is felróhatom neki. Ahogy Equinoxnak is. Ahogy a külsős dráma nélkül azt ma reggel 7:02-kor meg is tettem. Rövid levélváltás után pedig mindketten megértették, hogy ezt a viselkedést itt nem nézzük jó szemmel. Story itt lezárva. Most kapaszkodjatok: reggel 10kor. Dráma tagozat.
 
Fent