Világ 60 Csevegő

MASK0N

Active Member
A reakció pontszáma
235
Ez is igaz.

Sok játékos gratulál a Winternek a helytállásért.... hát nem tudom. Szerintem majd a végén kéne gratulálni azoknak az északi klánoknak akik nem töröltek be / léptek le csoportostul és ott voltak a végéig rosszban is. Most tényleg nem rosszindulatból de végeredményben szépen magunkra hagytak megb*szódni ahelyett, hogy együtt b*szódtunk volna meg, mert hát miért ne ha már feljöttünk és elkezdtük?

Lehet, hogy észak vesztett de a maradó játékosok épp most bizonyítják, hogy nem csak akkor járogatnak fel játszani ha minden szuper...
 
Utoljára szerkesztve:

ati.mached

Well-Known Member
A reakció pontszáma
4.111
Igaz
Én gratulációmat csak az RV vívta ki.
Még mindig ott vannak, védekeznek,támadnak,ráfoglalnak.
Hogy gratulálnék olyan klánnak-klánoknak akik sorra dobják el a fiókokat úgy, hogy még több ezer faluja van a szövetségnek?
Leléptek, ennyi
Ő dolguk
 

a Vajda

Well-Known Member
A reakció pontszáma
2.265
Akkor helyesbitek, en azoknak a winter tagoknak gratulalok akik kuzdottek es probalkoztak, mert volt beloluk jopar.
En az Rvrol mem tudok velemenyt alkotni hiszen nem erintkeztem veluk, de elismeresem, hogy még mindig ott vannak es kuzdenek! :)
 

44ToMo44

Active Member
A reakció pontszáma
164
Akkor helyesbitek, en azoknak a winter tagoknak gratulalok akik kuzdottek es probalkoztak, mert volt beloluk jopar.
En az Rvrol mem tudok velemenyt alkotni hiszen nem erintkeztem veluk, de elismeresem, hogy még mindig ott vannak es kuzdenek! :)
Szia
 

Az Eklézsiás

Active Member
A reakció pontszáma
186
Ezt a servert Deadpool vesztette el északnak mielőtt bárki bárkinek is gratulálna.Saját becsületükért harcoltak mert nyomta a lelküket az elcseszett eleje a servernek.Kívülről én azt hittem az elején a Winter MNTbe van az FS-el.Nem így volt mégsem támadták egymást.Ez a helyzet elég volt a Winternek hogy az északi klánok
életéből vaskalaposan kimaradjanak és higyjenek a nyugodt légkörbe az FS fronton.Mikor kiderült hogy ez mégsem így van ahogy gondolták már késő volt.A Winter volt egyedül Észak fekete lova!
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Ezt a servert Deadpool vesztette el északnak mielőtt bárki bárkinek is gratulálna.Saját becsületükért harcoltak mert nyomta a lelküket az elcseszett eleje a servernek.Kívülről én azt hittem az elején a Winter MNTbe van az FS-el.Nem így volt mégsem támadták egymást.Ez a helyzet elég volt a Winternek hogy az északi klánok
életéből vaskalaposan kimaradjanak és higyjenek a nyugodt légkörbe az FS fronton.Mikor kiderült hogy ez mégsem így van ahogy gondolták már késő volt.A Winter volt egyedül Észak fekete lova!
Ez a komment el is árulta az iqszinted, aki eddig kételkedett.
 

MASK0N

Active Member
A reakció pontszáma
235
Nagyon igaz amit a második bekezdésnél említ, de talán azért nem a Deadpool lelkén szárad észak bukása. :D
 

-Rettenthetetlenek-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
681
Sziasztok ! Inaktivitásom már párhónapja tart :)

De egy biztos , azt a 3 superminiklánt akik itt megpróbàltak bezúzni azt semmi nem múlja felül :) csapat kezdő volt , kitartóak , voltak akit elviselte a vereséget , volt aki inkább “ jó kívánságokat “ írt , de a lényeg , nívosabbak voltak mint pl egy rv játékos . Akik azt hiszik , hogy az fs jövője biztos volt délkeleten azok tévednek , közelsem volt biztos . Napokig ostromolták a klán legtöbb tagját , köztük engem is . Volt hogy 17% -on volt a főfalum hűsége , bekellett vetni mindent :) a lényeg , hogy kívánom azoknak akik kezdők , lelkesek , ne addják jelentkezzenek akár tapasztalt klánba , ha aktívak senki nem fog nekik nemet mondani :)

Hajrá fs , közel a cél :)
 

MASK0N

Active Member
A reakció pontszáma
235
Meg tudja mondani valaki mi értelme van annak, hogy Equinox és lm.angel egymást üti már második napja?
Miért kell Slade-tól ilyen módon elvenni a top1 védekezőt? Abban a fiókban éjjel-nappal dolgoznak, hogy mentsék a menthetőt meg védjék a sok armát meg azt az orbitális túlerőt amit kapnak... miért kell lecsalni a pontokat?

Azért kíváncsi lennék, mit mondana a 2 úriember ha saját magát kellene 1 szóval jellemezni.

Majdnem elhittem, hogy ez egy olyan világ lesz ahol a győztesekre példaképként lehet tekinteni...
 

Deleted User - 1545547

Vendég
Meg tudja mondani valaki mi értelme van annak, hogy Equinox és lm.angel egymást üti már második napja?
Miért kell Slade-tól ilyen módon elvenni a top1 védekezőt? Abban a fiókban éjjel-nappal dolgoznak, hogy mentsék a menthetőt meg védjék a sok armát meg azt az orbitális túlerőt amit kapnak... miért kell lecsalni a pontokat?

Azért kíváncsi lennék, mit mondana a 2 úriember ha saját magát kellene 1 szóval jellemezni.

Majdnem elhittem, hogy ez egy olyan világ lesz ahol a győztesekre példaképként lehet tekinteni...

Botok mindig is leteztek akik keptelenek voltak valamit onerobol elerni, mi ezen a meglepo? :O
 

ati.mached

Well-Known Member
A reakció pontszáma
4.111
Meg tudja mondani valaki mi értelme van annak, hogy Equinox és lm.angel egymást üti már második napja?
Miért kell Slade-tól ilyen módon elvenni a top1 védekezőt? Abban a fiókban éjjel-nappal dolgoznak, hogy mentsék a menthetőt meg védjék a sok armát meg azt az orbitális túlerőt amit kapnak... miért kell lecsalni a pontokat?

Azért kíváncsi lennék, mit mondana a 2 úriember ha saját magát kellene 1 szóval jellemezni.

Majdnem elhittem, hogy ez egy olyan világ lesz ahol a győztesekre példaképként lehet tekinteni...
Ha példakép kell keress meg :D
 
Fent