Világ 60 Csevegő

Széth Isten

A káosz istene
A reakció pontszáma
151
Kedves @Lightrex!
Ne haragudj, hogy zavarlak, de elkérhetném a taglistát amivel indultok? Csak kíváncsiságból érdekelne az a 120 ember, amiért 3 klánt indítotok. Jó tudom tagfelvétel is van, de gondolom nem 100 embernek. Esetleg megosztanád itt publikusan velünk?

Üdv, @Széth Isten
 
Utoljára szerkesztve:

-Deadpool-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
311
mivel nincs templom és torony így nagyjából boldog is vagyok , DE azzal én se értek egyet hogy miért kell véleményt mondanunk, ha a többség véleménye nem számít bizonyos dolgokban ( szerintem a szerver sebességet se a többség mondta , lovag hiánya se stb stb.... ) Nem tragikus , meg tűrhető beállítások lettek, csak nem értem akkor minek kell véleményt mondanunk
 

Halottaskocsi

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.067
Kedves @Lightrex!
Ne haragudj, hogy zavarlak, de elkérhetném a taglistát amivel indultok? Csak kíváncsiságból érdekelne az a 120 ember, amiért 3 klánt indítotok. Jó tudom tagfelvétel is van, de gondolom nem 100 embernek. Esetleg megosztanád itt publikusan velünk?

Üdv, @Széth Isten
Kedves kedvetlen.
Nem haragszik, csak elfoglalt így sajnos tőlem kell megtudnod, hogy:
1, A névsort publikusan megosztjuk veled, mégpedig a játékon belül a klántagok felületén.
2, zseniális matematikai tudásra ad bizonyságot, hogy 40x3 szerinted is 120
3, mélységesen csalódtam benned, hogy hatalmas káoszba burkolózó elméd nem tud olyan kombinatorikai feladatokat ellátni, mint hogy a kikerült v60-as nagyjából kiadó 15 hely alapján megsaccold mennyi embernek van felvétel.

Jobbulást
H.
 

Széth Isten

A káosz istene
A reakció pontszáma
151
Kedves kedvetlen.
Nem haragszik, csak elfoglalt így sajnos tőlem kell megtudnod, hogy:
1, A névsort publikusan megosztjuk veled, mégpedig a játékon belül a klántagok felületén.
2, zseniális matematikai tudásra ad bizonyságot, hogy 40x3 szerinted is 120
3, mélységesen csalódtam benned, hogy hatalmas káoszba burkolózó elméd nem tud olyan kombinatorikai feladatokat ellátni, mint hogy a kikerült v60-as nagyjából kiadó 15 hely alapján megsaccold mennyi embernek van felvétel.

Jobbulást
H.
Értem tehát vagytok úgy 30-an és a többit meg felveszitek innen-onnan. Csak azért kérdeztem, hogy valóban indokolt-e utólag miattatok beállítást változtatni.
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Ha megnézed v51en 4db 30fős klánnal indultunk. Azóta sem lettünk kevesebben. Nyílván számodra rendkívül fontos lehet a dolog,azután,hogy már megcsináltad a klánod pp-zni és jöttél likeokért kuncsorogni külsőre.
 

Halottaskocsi

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.067
Értem tehát vagytok úgy 30-an és a többit meg felveszitek innen-onnan. Csak azért kérdeztem, hogy valóban indokolt-e utólag miattatok beállítást változtatni.
Igen, valóban pont ezt írtam le... ja nem. Hogy mi indokolt és mi nem azt valószínűleg nem a hozzád hasonló trollok fogják eldönteni, no meg nem is mi, ilyen ügyben esetleg a Support nyújthat számodra felvilágosítást. Illetve javasolnám hogy keress fel egy szakintézményt. Ha ott is így produkálod magad elképzelhető, hogy megúszod az olyan jellegű papírmunkákat, mint hogy miért is keresed őket.
 
Fent