Világ 60 Csevegő

Halottaskocsi

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.067
Egy 80-as klánlimit előnye, hogy bőven kényelmesen befér a győztes csapat anélkül hogy a vezetőnek még mérlegelnie kéne melyik kezét vágja le. Kivéve persze ha egy 850 klánból taktikailag összeállt csapatról van szó.
 

CsihiPuhi

Member
A reakció pontszáma
43
Amúgy lehet én nem vagyok túl okos, de ha nincs külső támogatás, mindenre rá lehet majd foglalni, mivel nem tudsz erősítést küldeni előre. Csak megjegyzem, mert ezt nem láttam említve sehol az erről szóló vitában, pedig szerintem ez is fontos tényező.
De ha valamiben tévedek javítsatok ki. :D
 

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
Egy 80-as klánlimit előnye, hogy bőven kényelmesen befér a győztes csapat anélkül hogy a vezetőnek még mérlegelnie kéne melyik kezét vágja le. Kivéve persze ha egy 850 klánból taktikailag összeállt csapatról van szó.

Sajnos egyelőre 40 a max, szinte minden országban. Továbbítjuk, hogy többet szeretnétek.

Amúgy lehet én nem vagyok túl okos, de ha nincs külső támogatás, mindenre rá lehet majd foglalni, mivel nem tudsz erősítést küldeni előre. Csak megjegyzem, mert ezt nem láttam említve sehol az erről szóló vitában, pedig szerintem ez is fontos tényező.
De ha valamiben tévedek javítsatok ki. :D

Igen, a jelenlegi beállítások alapján nem lehet, sőt ha pl. mennek rá már erősítések olyan embertől aki nem a klán tagja, akkor amint megérkezik azonnal fordul is haza.
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Akkor létrehozok egy szavazást erről, ha úgy döntötök legyen külső erősítés, akkor lesz. Így jó lesz?
Viszont a többi beállítás szerintem egyedivé teszi a világot, rég nem volt lovag nélküli és 3-as fejlesztési rendszer.

3mas fejlesztési rendszer most volt classicon,szerintem most kb 5 évig kimaradhat mert értelmetlen hülyeség.
Pláne igy,hogy van ijász..
 

Deleted User - 1537846

Vendég
Lehet, hogy pont a beállítások miatt néz be csak pár napra? monkaHmm
 

Tüptüptüp

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.673
mennyire rossz lenne, ha nem lenne külső támogatás, és nem lehetne olyan csodaprojekteket csinálni, mint amit kotonfiúék csináltak v59en, hogy csinálnak 10 klánt, aztán mikor lefogyatkoznak 6ra, akkor gyorsan beolvasztanak még 2t. nem lehetne 200 fős tömegklánokat csinálni, akik felveszik a sok szerencsétlent, aki nagy reményekkel belép csordaszellem alapon, aztán megy belsőre 2 hét után.

lágykekszet mondjuk megértem, hogy ez neki nagyon fáj. szegény pára nekiállt az alap 120 fős tömegklánjába még toborozgatni, és kiderül hogy nem fognak tudni erősítést küldeni egymásnak :( ráadásul nem lehet klántársat támadni, így hogy fog plecsnisztador belsőzni, meg LE elsőséget ütni a társain a szeró végén?

nehéz lesz így ingyenszerót farmolni, hogy lehessen büszkélkedni hányszoros győztes legendák vagytok, mi? :\
 

martone

Well-Known Member
A reakció pontszáma
514
Fórumon:
Játékbeállítások

Fejlesztési rendszer:
3 szintes rendszer


Előregisztrációban:
Fejlesztés:
egyszerű



Most akkor melyik lesz ?
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Tudom, megint nyitott szájjal szaladok abban a bizonyos erdőben, hisz azt mondtam, nem akarok külsőzni, de mégis kikívánkozik belőlem, utána nyugodtan lehet köpködni, de aki azt mondja, hogy esetleg 2*40-nél több aktív, értelmes játszó játékosa van, az bizony hazudik. Nincsenek 300-an a .hu KH-ban, de azért sírunk, hogy 120-as kezdőkeret mellé nem toborozhatunk még 40-et, mert nem lesz külső támogatás meg ilyenek :D Anno V51 idején Witchernek mondtam, nem tud 50 aktív, értelmes tagot felsorolni, és adott nekem egy 50-es listát, amiből 30 semmit nem tudott a múltban, a maradék 20-ból meg 10 volt az, akire rámondható, hogy hellyel-közzel potens. Pont ugyanez a véleményem itt is. Azért van a klánlimit, hogy hellyel-közzel betartsuk, nem azért, hogy ott szégyenítsük meg, ahol lehet. Nekem személy szerint nagyon tetszik, hogy a frontot ésszel kell kialakítani, nem csak minden gyökér odafoglal, azt majd belsőzzük, ha már megunja. A belsőzéseket semmiben nem érintené a klán belsejében, ami megbeszélt, kilép a klénból, aki meg erőszakkal van belsőzve, ki kell dobni. Végre készült egy setup, ami nem támogatja, hanem egyenesen gátolja a tömegklánok létrejöttét. Nézzetek rá a korábbi világokra, gratulálok mindenkinek, akinek ez nem tetszik :) De nem kell ám ezt komolyan venni, pont annyira nem érdekel valószínűleg másokat a véleményem, mint engem másoké.

Én erre a szerverre szivesen benéznék, ha nem lenne W111.
 

Széth Isten

A káosz istene
A reakció pontszáma
151
De amúgy akinek ez nem tetszik a variálás az miért nem szavaz most nemmel? Keveslem a "nem"-ek számát.
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Mióta javaslatokat kérünk mindig többször megjelent hogy ne legyen külső támogatás, főleg hogy semmi értelme így a kisebb klánlimitnek, mert így csinálnak 4-5 al-klánt. Nem lehet mindegyik világot azonos beállítással indítani, próbáltuk megragadni a különlegesebb beállításokat és úgy megszerkeszteni a világot, hogy kitűnjön a sorból.

Ugyanakkor nem tudom te hogyan döntenéd el 30 hozzászólásból hogy melyik az a javaslat amelyiket meg kéne teljesen valósítani. Akármelyik lesz meg, további 29 ember fogja mondani, de nem is azt csináltátok. Amúgy ha nem jöttek volna a javaslatok, a morál se lenne később eltávolítva.

Ezt én kértem V56/57 amikor egy 40 fős csapattal akartam indulni ,azzal a 40 fővel akikel most 58-an vagyunk 100+ napja ,(+HNK tagok) , tehát kicsit elkésett ez :)

Mi kértük ezt a beállítást kb ,nem kaptuk meg ,most akik nem kérik,meg kapják :D
 
Fent